Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Doğal Yöntemlerle Göğüs Büyütme

Göğüsleri Büyütmenin Doğal Yolları!

Göğüs büyütmek, kadınların güzellik anlayışları ve psikolojik durumlarıyla yakından ilişkilidir. Çünkü kadınlar için güzel ve dolgun göğüslere sahip olmak kalıplaşmış bir algıdır. Ve kadının özgüveni açısından oldukça etkili bir durumdur. Neredeyse tüm toplumlarda büyük ve iri göğüslere sahip olmak dişiliğin simgesi olarak algılanmaktadır.

Göğüs büyütmek için her yıl binlerce kadın bıçak altına yatmaktadır. Fakat arzu edilen doğal yollarla estetik açıdan tatmin eden göğüslere sahip olmaktır.  Doğal yollarla göğüs büyütmek artık mümkün! Doğal yollarla göğüs büyütmenin birkaç farklı tekniği vardır. Bu teknikler uygulandığı takdir de acısız ve ağrısız bir şekilde göğüs büyütmek artık daha kolay. Peki, doğal yöntemlerle göğüs büyütme nasıl gerçekleşir?  Göğüsleri büyütmenin doğal yolları nelerdir? İnceleyelim…

Doğal yöntemlerle göğüs büyütme;

1. Bitkisel yollar ile göğüs büyütme

Doğal yöntemlerle göğüs büyütme küçük göğse sahip her kadının istediği bir şeydir. Bitkisel yollar, göğüs büyütmek için olmazsa olmazdır. Özellikle şerbetçi otu kürü ile göğüslerinizde fark edilir oranda büyüme sağlayabilirsiniz.

Şerbetçi otu kürünü hazırlamak için 5-6 gramlık otu suda kaynatmanız ve ardından kaynayan karışımı süzerek 1 ay boyunca her gün içmeniz gerekmektedir. Memeleri büyütmek için doğal yöntemler arasında yer alan bitkisel yollar uygulanırken aynı zamanda beslenmenize de ekstra özen göstermelisiniz.

2. Masaj ile göğüs büyütme

Doğal yöntemlerle göğüs büyütme için masaj önemli bir yöntemdir. Doğru uygulanan masaj kasların ve dokuların yapısında son derece etkilidir. Göğüs büyütme yolları arasında yer alan masaj ile göğüs büyütme sayesinde birkaç basit hareketle göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Masajı parmak uçlarınız ile değil mutlaka avuç içinizle yapmalısınız. Ve oval hareketler ile iki göğsünüzü birbirine yakınlaştırıp uzaklaştırmalısınız. Bu hareketleri yaparken bal, çörekotu yağı, zeytinyağı veya keten tohumu ile yaparak daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

[widget-87]

3. Spor ile göğüs büyütme

Birçok noktada fayda sağlayan spor doğal yöntemlerle göğüs büyütme için de oldukça önemlidir. Spor, elbette ki memede bulunan yağ dokusunda yağ artışı sağlamaz. Fakat göğüs kaslarının gelişmesine, meme dokusunun sıkılaşmasına ve memelerin daha dik durmasını sağlamaktadır.

Memeleri büyütmek için doğal yöntemler arasında bulunan spor,  göğüsleri toparlayıcı bir etkiye sahip olduğundan dolayı göğüslerin daha dolgun ve büyük gözükmesini sağlamaktadır. Tabi spor ile göğüs büyütmek isteyenler beslenme programına da dikkat etmelidir.

Doğal yöntemlerle göğüs büyütme süreci zaman isteyen bir süreçtir.  Bu nedenle biraz sabırlı olmakta fayda var. Memeleri büyütmek için doğal yöntemler acısız, ağrısız ve risksiz yöntemlerdir. Tabi bu yöntemleri düzenli bir şekilde sürdürmekte oldukça önemlidir.  Göğüs büyütme yollarını bir arada kullanmanız size daha hızlı sonuç verebilir. Ve böylelikle göğüslerinizi istediğiniz forma getirmiş ve büyümeyi sağlamış olursunuz. Ne de olsa büyük ve güzel göğüsler her kadının hakkı. Memeleri büyütmek için ne yapmalı diyorsanız mutlaka uzmana danışın!

[widget-104]

Yorum Yap