Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Dergi Röportajları

Medikal

Medikaltürk Dergisi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Medikaltürk Dergisi’nde yer alan kurucu röportajları ve Diyetisyen makaleleri.

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemleri, 20’den fazla danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Medikaltürk Dergisi'nde yer aldı.

Modern diyetisyenlik yöntemlerini, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Medikaltürk dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Aktüel Dergisi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Aktüel Dergisi’nde yer alan röportajlarına göz atın, diyetisyenlerden beslenme önerileri alın.

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemleri, 20’den fazla danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Aktüel Dergisi'nde yer aldı.

Güncel diyetisyen uygulamalarını, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Aktüel dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Aktuel
Health

Health & Fitness Dergisi

Health & Fitness Dergisi’nde yayımlanan röportajlarımızı okuyun, diyetisyenlerden sağlıklı yaşam hakkında detaylı bilgi alın.

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemleri, 20’den fazla danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Health & Fitness Dergisi’nde yer aldı.

Dikkat çekici diyetisyenlik uygulamalarını, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Health & Fitness dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Psikolojim Dergisi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi hakkında Psikolojim Dergisi’nde çıkan haberlerimizi ve röportajlarımızı inceleyin.

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemleri, 20’den fazla danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Psikolojim Dergisi’nde yer aldı.

Sağlıklı beslenme önerilerini ve Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Psikolojim dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Psikolojim
Life

Life Dergisi

Life Dergisi, Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezimiz ile röportaj yaptı! İncelemek için yazılara göz atın…

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemleri, 20’den fazla danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Life Dergisi’nde yer aldı.

Beslenme önerileri ve güncel diyetleri, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Life dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir