Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Hakkımızda

Diyet Uzmanı, 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı ile hizmet veren Türkiye’nin Sağlıklı Yaşam Merkezidir.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin en çok tavsiye edilen diyetisyenleri ile zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek ve çocuk beslenmesi, kadın ve erkeklerde beslenme, hastalıklarda beslenme gibi toplamda 28 branşta Avrupa standartlarında, kişiye özel, etkili ve kalıcı yöntemlerle, bire bir ve online danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Bugüne kadar binlerce kişinin doğru uzmana ve hizmete ulaşmasını sağlayan Diyet Uzmanı olarak alanında ünlü diyetisyenler, güvenilir uygulamalar, kalite yönetimi, yüksek hizmet standartları ve güler yüzlü yaklaşımımızla danışmanlık süreçlerinizi yenilikçi çözümlerle yürütüyoruz. Tamamen size özel, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre diyetisyen hizmetleri arıyorsanız binlerce mutlu danışanımız arasına katılmanızın tam zamanıdır!

Diyetuzmani Tanitim Video 2 2

Diyetisyen Misin? Sen De Aramıza Katıl!

30+

Şehir

Türkiye’nin 30 ilinde 100’den fazla sağlıklı yaşam merkezi.

134+

Diyetisyen

Her biri alanında uzman Türkiye’nin en iyi diyetisyenleri.

28+

Uzmanlık Alanı

Farklı sorunlara yönelik etkili diyetisyenlik uygulamaları.

15.000+

Danışan Memnuniyeti

Sağlıklı hayatına kavuşan mutlu danışanlar.

Diyet Uzmani 28

100’den Fazla Diyetisyen

Sağlıklı beslenme alanında uzman, alanındaki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi diyetisyenleri tek çatı altında!

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Trabzon, Adana başta olmak üzere 30’dan fazla ilde 100’den fazla diyetisyen ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. En çok tavsiye edilen uzman diyetisyen ve beslenme danışmanları ile sağlıklı bir hayatın kapılarını sizler için aralıyoruz.

Unutmayın, sağlığınız bizim için çok değerli. Hayata daha mutlu bakmak ve sağlıklı yaşamak için Türkiye’nin en iyi diyetisyenleri ile hemen tanışın.

Diyetisyenler

28 Branşta Hizmet

Sağlıklı bir hayat, daha güzel ve estetik bir görünüm için modern yöntemler ve kişiye özel planlanan diyetisyen uygulamalarıyla yanınızdayız.

Zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek ve çocuk beslenmesi, okul çağı ve ergen beslenmesi, kadın ve erkeklerde beslenme, hastalıklarda beslenme, aile beslenmesi gibi 20'den fazla diyetisyenlik branşında kişiye özel ve modern uygulamalar sunuyoruz!

Kilo problemlerinizden kurtulmak ve hayal ettiğiniz bedene kavuşmak için geç kalmayın, size özel diyetisyen ve diyet uzmanı desteğiyle tanışın.

Hizmetler
Diyetisyen 1
Beslenme Danismani 1

15000’den Fazla Mutlu Danışan

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin 30’dan fazla ilinde 100’den fazla diyetisyen ile 15000’den fazla kişinin hayata daha mutlu bakmasını sağladık.

Tam donanımlı diyetisyen merkezleri, uzman diyetisyenler, güvenilir uygulamalar, kalite yönetimi ve yüksek hizmet standartlarıyla birlikte güler yüzlü yaklaşımımız sayesinde danışanlarımızın yaşam standartlarını bozmadan danışmanlık süreçlerini yenilikçi çözümlerle yürüttük.

Tamamen size özel, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre diyetisyen hizmetleri arıyorsanız binlerce mutlu danışanımız arasına katılmanızın tam zamanıdır!

Yorumlar

En Çok Tercih Edilen Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezleri

Danışmanlık sürecinde kullanılan modern yöntemler, alanında uzman diyetisyenler ve hizmet değerleriyle adından söz ettiren, marka haline gelmiş, danışan memnuniyetiyle dikkat çeken beslenme ve diyet danışmanlığı merkezlerimizle tanışın…

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin sağlıklı yaşam merkezi Diyet Uzmanı’nı daha yakından tanıyın. Fotoğraf ve videolarımıza göz atın, danışanlarımızın yorumlarını ve diyetisyenlerimizin önerilerini inceleyin. Hayata daha mutlu bakmak ve sağlıklı yaşamak için Türkiye’nin en iyi diyetisyenleri ile hemen tanışın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Diyetisyen Misin? Aramıza Katıl!

Sosyal Medyada Biz