Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Hamilelik ve Emzirme Döneminde Beslenme

Bebeğiniz İçin Doğru Beslenin!

Doğum öncesi ve sonrasında bebeğinize ve kendinize iyi bakın! Doğal ve doğru beslenin, sağlıklı bir geleceğe beraber adım atın!

Hamilelik döneminde yeterli beslenmeniz, emzirme döneminde bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamanız ve gebelik sonrası rahat kilo vermeniz için diyetisyeniniz hep yanınızda! Size ve bebeğinize özel diyetisyen danışmanlığından hemen yararlanın!

Bu özel yolculuğa her zaman yanınızda olacak diyetisyeninizle birlikte çıkın, bebeğinizi huzurla ve güvenle büyütün! Hamilelikte beslenme ve sonrası için bilinçlenin…

Hamilelik süresince 16 kilodan az kilo alan kadınlarda doğumdan 1 yıl sonra ortalama 1.4 kg, 16 kilodan fazla kilo alanlarda ise 5.5 kg vücutta kalıyor!

Doğum Sonrası Kilolarınızı Veremiyor Musunuz?

hamilelikte beslenme

Hamilelik Döneminde Beslenme

Hamilelik döneminde sadece bebeğin değil annenin de sağlıklı beslenmeye ihtiyacı var! O zaman her ikiniz için de diyetisyen şart!

Düşük riski yaşamamak, besin depolarınızı korumak, doğru vücut ağırlığına sahip olmak ve kolay doğum yapmak için hamilelik döneminde sağlıklı beslenmeyi öğrenin! Hem bebeğiniz hem de siz yeni hayatınıza kolayca hazırlanın!

Bebeğinizin fiziksel ve mental açıdan normal olarak dünyaya gelmesi, sizin de yeterli ve dengeli beslenmeniz için doktorunuzdan ve diyetisyeninizden destek alın!

Hamilelikte Nasıl Beslenmeli?

Emzirme Döneminde Beslenme

İlk 6 ay anne sütü çok önemli! Sütünüzün kesilmesini önlemek ve kalitesini arttırmak için diyetisyeninizin önerilerine kulak verin!

Bebeğinizle birlikte yeni hayatınıza adapte olurken onun tüm besin ihtiyaçlarını anne sütü ile karşıladığını unutmayın. Emziklik döneminde bebeğiniz ve kendiniz için doğru beslenmeyi ihmal etmeyin, kilo verme telaşına düşerek bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmayın.

Bebeğiniz için doğru besinleri seçmeyi diyetisyeninizden öğrenin, beraber mutlu bir hayatın ilk adımlarını atın.

Emziren Anneler Nasıl Beslenmeli?
emzirme döneminde beslenme
doğum sonrası beslenme

Gebelik Sonrası Kilo Verme

Doğum sonrası kilolarınız canınızı mı sıkıyor? Aynalarla barışmak ve kendinizi yeniden güzel hissetmek için diyetisyeninizi bulun!

Doğumdan sonra kilo vermek için yaptığınız bilinçsiz uygulamalar hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı için çok tehlikeli. Bebeğinizin besin ihtiyaçlarını karşılarken gebelik sonrası kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız mutlaka diyetisyen desteği almalısınız.

Size özel diyet ve egzersiz listeleriyle doğum sonrası kilo verme sürecinizi sağlıklı atlatın, anneliğe daha hızlı alışın!

Gebelik Sonrası Kilo Verme Yolları
hamilelik diyetisyeni fiyatları

Doğum Sonrası Kilolarınızı Veremiyor Musunuz?

Fit bir anne olmak ve özgüveninizi geri kazanmak için diyetisyeninizle tanışın!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Bebeğiniz ve Siz, Uzman Ellerdesiniz!

Hamilelik ve emzirme döneminde beslenme danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayacak, aç kalmadan kilo verdirecek diyet listeleri, egzersiz programları ve bebek diyetisyeni desteği! Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı! Emziklik ve hamilelikte beslenme bebeğinizin sağlığı için çok önemli!

Bel Kalça Oranınızı Hemen Hesaplayın!

Hamilelik ve Emzirme Döneminde Beslenme Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Hamilelik ve emzirme döneminde beslenme alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle kendinize iyi bakın! Gebelik sonrası kilolarınızı dert etmeyin, diyetisyeniniz sayesinde doğru şekilde kilo verin… Hamilelikte beslenme ve doğum sonrası beslenme için uzmanından destek alın!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

hamilelerde beslenme

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Hamilelik ve Emzirme Döneminde Beslenme İle Mutlu Bir Anne Olun!

Hamilelikte beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve gebelikte beslenme hakkında merak ettiklerinizi diyetisyeninize sorun! Sağlıklı ve fit bir anne olmanın yollarını öğrenin…

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Hamilelikte beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

hamilelik diyetisyeni

Diyetisyeninize Danışın

Hamilelikte beslenme ve kilo verme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

hamilelik döneminde beslenme

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve beslenme danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

Hamilelikte alınan kilolar karaciğer yağlanmasına ve diyabete neden olarak bebeğin sağlığını kalıcı bir şekilde etkiliyor, kronik hastalıklara sebep oluyor.

İlham Al, Harekete Geç

Hamilelik Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Gebelikten kalan kilolar, sarkmalar ve çatlaklar artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Hamilelikte beslenme danışmanlığı ile sağlıklı diyet programı edinebilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Hamilelik ve emzirme döneminde beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Hamilelik ve emzirme döneminde beslenme danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Hamilelik ve emzirme döneminde beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman hamilelikte beslenme ve gebelik sonrası beslenme diyetisyenleri, modern hamilelikte beslenme ve emziklik döneminde beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Hamilelik ve emzirme döneminde beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Hamilelik ve emzirme döneminde beslenme uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Hamilelik ve emzirme döneminde beslenme danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin hamilelik ve emzirme döneminde edindiği sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Ancak diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Hamilelik ve Emzirme Döneminde Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Hamilelik ve emziklik döneminde beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre hamilelik döneminde beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz