Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Kurumsal Beslenme

Sağlıklı Beslenen, Motivasyonu Yüksek, Mutlu Çalışanlar!

İş verimini arttırmak, çalışanlarınızın sağlığını korumak, besin zehirlenmelerinin ve performans düşüklüğünün önüne geçmek için Kurumsal Beslenme Danışmanılığı!

Şirketlere, fabrikalara, okullara, üniversitelere, medya kuruluşlarına ve sağlıklı beslenmek isteyen tüm kurumlara, çalışanlarının besin-enerji ihtiyaçlarını karşılayacak beslenme programları, beslenme eğitimleri, fit catering hizmeti ve kurum diyetisyenliği!

Çalışanlarınıza sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak, başarılarını ve şirketinize bağlılıklarını arttırmak istiyorsanız kurumsal beslenme ile tanışın!

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Kişiye özel beslenme danışmanlığı ile bu korku tarihe karışıyor!

Çalışanlarınızın Performansını Arttırın!

kurum beslenmesi

Beslenme Eğitimleri

Çalışanlarına sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak, kurumsal hayatta doğru beslenme yöntemlerini öğretmek isteyen firmalara özel eğitimler!

Yoğun iş temposuna ayak uydururken yetersiz beslenmenin önüne geçmek, gün içinde gerekli olan motivasyonun ve enerjinin besinlerden nasıl sağlanacağını öğrenmek istiyorsanız bu eğitimler tam size göre! Unutmayın, bedeniniz imajınızdır!

Masa başı çalışmaktan yakınmayın, performansınızı ve başarınızı arttırmak için diyetisyenlerden beslenme eğitimleri alın!

Beslenme Eğitimi Nedir?

Menü Planlama

Çalışanlarınızın yeterli ve dengeli beslenme ihtiyaçlarını karşılamanız için sağlıklı, taze ve doğal menü planlaması!

Toplu yemek servis eden üniversite, hastane, fabrika, kreş, huzur evi gibi kurumlar ile özel şirketler için mevsime, firmanın bütçesine ve topluluğun ihtiyaçlarına göre haftalık ve aylık menü planları kurum diyetisyeni tarafından hazırlanıyor!

Doğru mutfak koşullarını oluşturmak, sağlıksız beslenme alışkanlıklarını değiştirmek, çalışanlarınıza motivasyon sağlamak için menülerinizi şirket diyetisyeni ile planlayın!

Neden Menü Planlama?
kurumsal beslenme danışmanlığı
kurum diyetisyeni

Firmalara Sağlıklı Öğle Yemeği

Menü planlama derdinden kurtulmak, bütçenizi verimli kullanmak ve sağlıklı beslenmeyi sağlamak için kurumunuza özel fit catering!

Çalışanlarınızın yaş aralığına, genel sağlık durumlarına, kilolarına ve günlük ihtiyaçları olan besin değerlerine uygun olarak hazırlanan fit menülerle yeterli ve dengeli beslenmeyi sağlayabilir, iş verimini ve motivasyonu arttırabilirsiniz.

Çalışanlarınız ve sizin için günlük fit menüler, özel paketlerle istediğiniz adrese ve dilediğiniz saatte teslim ediliyor!

Sağlıksız Öğle Yemeği Hasta Ediyor!

Beslenme Eğitim Materyali Hazırlama

Sağlıklı beslenme yöntemlerini ve ilkelerini aşılayan, yanlış beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesine destek olan eğitim materyalleri!

Kurumunuzdaki dersler, eğitimler, seminer ve organizasyonlarda kullanılmak üzere hem çalışanlarınızda hem de eğitim verdiğiniz kişilerde bilinçli beslenme algısı uyandıracak eğitim materyalleri uzman şirket diyetisyeni tarafından hazırlanıyor!

Bilinçli nesiller yetiştirmek, ekip arkadaşlarınızın beslenme algılarını kökünden değiştirmek için eğitim materyallerinizi diyetisyeninizden isteyin!

Okullar İçin Beslenme Eğitim Materyali
şirket diyetisyeni
kurumsal diyet

Sağlıklı Beslenme Yazarlığı

Kurumsal web siteleriniz, dergileriniz ya da kitaplarınızda yayımlanacak sağlıklı beslenme yazıları ve uzman önerileriyle daha mutlu bir hayat!

Zayıflama, kilo alma, doğru beslenme ve egzersiz programları hakkında yazılar ile faydalı diyetler ve yemek tarifleri, bilimsel veriler eşliğinde uzman diyetisyenler tarafından hazırlanıyor! Yönlendirici ve bilgi verici makalelerle okuyucularınıza yön verebilirsiniz!

Kulaktan dolma bilgilerin önüne geçmek, okuyucularınıza ve takipçilerinize doğru bilgi vermek istiyorsanız kurum diyetisyeni desteği alın!

Sağlıklı Beslenme Yazarlığı Nedir?
kurumsal beslenme fiyatları

Çalışanlarınızın Daha Mutlu ve Motive Olmasını İster Misiniz?

Kurumunuza özel diyetisyen hizmetleriyle çalışanlarınızın sağlığını koruyun!

Bilgi Al

Firmanıza Özel Çözümler – İş Verimini Arttırmanın En Kolay Yolu!

Kurumsal beslenme danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılayan, çalışanlarınızın performansını yükseltici beslenme programları ve kurumunuza özel çözümler! Şirket diyetisyeni önerileriyle daha mutlu ve verimli bir çalışma ortamı!

Günlük Kalori İhtiyacınızı Hesaplayın!

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Kurumsal beslenme alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak firmanıza ve beklentilerinize özel çözüm üreten diyetisyenlerle sağlıklı beslenme yaşamınızın bir parçası olsun, başarılarınız ekip gücüyle katlansın! Verimli bir çalışma ortamı için şirket diyetisyeni şart!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

kurum beslenmesi

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Kurumsal Beslenme – Keyifli Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

Kurum diyetisyeni desteği, firmanıza özel menü planlama, fit catering hizmetleri, beslenme eğitimleri ve sağlıklı yaşam önerileriyle çalışanlarınıza iyi bakın! Kurumsal beslenme çözümleriyle daha başarılı ve mutlu bir çalışma ortamı sağlayın!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Kurumsal beslenme hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

menü planlama

Diyetisyeninize Danışın

Kurumsal beslenme danışmanlığı hakkında merak ettiklerinizi diyetisyeninize danışın.

beslenme eğitimleri

Daha Mutlu Çalışın!

Kurumsal beslenme planıyla iş yerinde sağlıklı beslenin, veriminizi arttırın, imajınızı güçlendirin.

Biliyor Musunuz?

Son 10 yılda iş yerinde fitness merkezlerinin sayısı önemli ölçüde arttı. Fakat ülkemizde yetişkinlerin sadece %15-20’si düzenli fiziksel aktivite yapıyor.

İlham Al, Harekete Geç

Kurumunuza Özel Beslenme Programı Mı Arıyorsunuz?

Çalışanlarınızın doğru beslenemediğini mi düşünüyorsunuz?

Menü Planlamada Profesyonel Destek Alın!

Kurumsal beslenme ile firmanız için sağlıklı menüler hazırlanıyor.

Sağlıklı ve Mutlu Çalışın!

Yüksek motivasyonlu çalışanlar ve keyifli bir çalışma ortamı kazancınız oluyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal beslenme danışmanlığı fiyatları; her firma için özel olarak belirlenir. Kurumdaki kişi sayısına, yaş ortalamasına, cinsiyet dağılımına, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, çalışanlarda var olan hastalıklara ve firmanın beklentilerine göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Kurumsal beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizle yapacağınız görüşme sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal beslenme hizmeti veren ve kurum diyetisyeni olarak görev yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman şirket diyetisyenleri, modern kurumsal beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir, gerekli analizler ve görüşmelerden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle kurum diyetisyenliğinden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal beslenme danışmanlığına; çalışanlarınızın daha sağlıklı beslenmesi, performanslı ve mutlu çalışmaları, şirkete olan bağlılıklarının artması, beslenme yanlışlarının önüne geçilmesi, şirkete olan bağlılıklarının artması için ihtiyacınız vardır. Kurumsal beslenme hizmetiyle birlikte pozitif bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Kurum diyetisyeni fiyatları; firmaya özel olarak belirlenmektedir.

Kurumdaki kişi sayısına, yaş ortalamasına, cinsiyet dağılımına, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, çalışanlarda var olan hastalıklara ve firmanın beklentilerine göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı analizler sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre kurumsal beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz