Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Kadın Girişimcilere Destek

Her Semtte 1 Diyetisyen
Size rakip olacak ikinci bir Diyetisyen ile anlaşma yapılmaz.
Müşteri Direkt Sizi Arar
Telefon numaranız herhangi bir aracı olmadan çalar.
Yatırım Maliyeti Yok
Düşük maliyetle etkili ve uzun süreli reklamınızı yapabilirsiniz.
Memnun Kalmazsanız Paranız İade
Dilediğiniz zaman sistemden çıkma hakkınız var.
Müşteri Direkt Sizi Arar
Telefon numaranız herhangi bir aracı olmadan çalar.

Kadın Girişimcilerin Yanındayız!

İşletmenizi Büyütmek Mi İstiyorsunuz?

Ofisini açmak ya da kazancını arttırmak isteyen kadın girişimcilere Diyet Uzmanı ailesinden destek! Yeni mezun diyetisyenlerimizin mesleki hayatlarına sağlam adımlarla başlamasını, reklam yatırım maliyetlerini azaltmalarını, kısa sürede markalarını binlerce kişiye ulaştırmalarını sağlıyoruz. İnternetteki gücümüzle birlikte kadın girişimcilerin dijital pazarlama yüklerini üstleniyor, onları potansiyel kitlelerine ulaştırıyoruz!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın!

Kadin Girisimcilere Destek

Neden Burada Olmalısınız?

2020 verilerine göre her 100 kişiden 92’si ürün veya hizmet satın almadan önce arama motorları üzerinde karar veriyor. Potansiyel kitleniz de öyle!

Arama sonuçlarında yoksanız bu kitle size değil, arama motorunda olan rakiplerinize gidiyor. Birçok diyetisyen bunun farkında değil, farkında olanlar da yeterli ve doğru hizmeti alamadığından müşteri kitlesine ulaşamıyor.

İnternette görünür olmamak, görünür olmaktan pahalıya geliyor. Biz de bunun farkında olarak dedik ki: “Diyetisyenler en iyi bildiği işi; diyetisyenliğini yapsın, biz de onların eksik kaldığı dijital pazarlama çözümlerini üstlenelim.”

Bilgi Al

Amacımız Ne?

Diyetisyenlerin enerjilerini işletmelerini büyütmeye ayırması ve danışan potansiyellerini arttırmaları en büyük hedefimiz oldu!

Amacımız; internet üzerinde hedef kitlesine ulaşamayan veya ulaşmak için ciddi maliyetler ve zaman harcayan diyetisyenlerin yükünü almak, dijital platformlarda eksik kaldıkları reklam ve tanıtım çalışmalarına destek olup, sosyal medya desteği ve arama sonuçlarındaki görünürlüğümüzle markalarına değer katıp potansiyel danışanların diyetisyenlere ulaşmasını sağlamaktır.

Hem verimliliği arttırmak hem de iş yükünden diyetisyenlerimizi kurtarmak ve güzel bir işbirliği başlatmak misyonumuzdur.

Bilgi Al
Diyetisyen Ofisi Acmak 1
Beslenme Merkezi Acmak 1

Sistem Nasıl Çalışır?

Sistemimiz, internet üzerindeki bilinirliliğiyle ulaştığı kitleyi, her ilçede/semtte sadece bir diyetisyen olmak üzere belirlediği diyetisyene özel bir telefon numarası üzerinden aktarmaktadır.

Müşteri; internette diyetisyen arar. (diyetisyen, beslenme danışmanı, diyet koçu, istanbul diyetisyen vb.) Google arama sonuçlarında ilk sıralarda olan www.diyetuzmani.com.tr ‘yi görür. Diyetisyenler menüsünden kendi lokasyonundaki diyetisyenlere ve sağlıklı yaşam merkezlerine yönlendirilir.

Diyetisyenlere, gelen aramaları görmek için kullanıcı adı ve şifre verilir. Diyetisyen, gün/hafta/ay bazında sistem üzerinden kendisini kaç kişi aramış görebilir.

Bilgi Al

İş Ortağı Yorumları

Görünür Ol

Danışanlarınız diyetisyen hizmeti aradıkları kelimelerde hemen sizi bulsun.

Hedef Kitlene Ulaş

Daha fazla danışana doğru zamanda ulaşın, internetteki gücünüzü arttırın, akılda kalın.

Kazancını Arttır

Alanınızın aranan ismi olun, telefonunuz çalsın, hizmetinizi satın ve kara geçin.

Referanslar – Kimlerle Çalışıyoruz?

Diyet Uzmanı’nı tercih eden değerli diyetisyenlerimiz… Siz de ailemizin bir parçası olun, sistemin faydalarından hemen yararlanmaya başlayın! Alanının en iyi diyetisyenleri ile aynı platformda olarak marka gücünüzü arttırın!

Diyetisyen Ofisi Acmak
2
3
4
5
6

Görünürseniz Görülürsünüz!

“İnternette görünür olmamak, görünür olmaktan daha pahalıya geliyor.”

Arama motorlarında yoksanız her 100 müşteriden 92’ı sizden haberdar değil! Aynı zamanda potansiyel müşterileriniz rakiplerinize gidiyor. Satış geliriniz, doğal olarak da kar oranınız düşüyor ve marka bilinirliğiniz artmıyor.

Arama motorlarında görünür olursanız; potansiyel müşterileriniz sizi bulur. Satışlarınız ve karınız artar, marka imajınızı korursunuz, prestijiniz yükselir. Bu yolda sizi başarıya ulaştıracak en doğru adres Diyet Uzmanı! İnternetin gücünden yararlanmak ve sektörünüzde pay sahibi olmak için franchise başvuru formu ile bize hemen ulaşın!

30
İl
1.000.000
Site Ziyaretçisi
134
Diyetisyen
3.892.000
Sayfa Görüntülenme

Sıkça Sorulan Sorular

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi, dijital bir platform olarak diyetisyenleri hizmet verdikleri bölgedeki arama sonuçlarında ilk sırada çıkarmak amacıyla çalışır. Bu nedenle her ilçede/semtte sadece bir diyetisyen anlaşma yapılır. Size rakip olacak ikinci bir diyetisyenyle anlaşılmaz. (Bölgenizde sadece sizinle çalışılır.) Böylece semtinizde diyetisyen arayan kişiler direkt size ulaşır, hizmet alanlarınızdaki gelirleriniz artar.

Diyetisyen istediği zaman sistemden çıkabilir. Anlaşma yapılan yıl içerisinde ayrılmak istenirse sistemin kullanıldığı ay kadar ödeme tahsil edilir, kalan ödeme iade edilir. Herhangi bir sorun olmadan sistemden çıkmanız mümkündür.

Aylık ortalama 83.000 / yıllık 1.000.000 ziyaretçi, aylık ortalama 80 – 1600 ile yıllık ortalama 950 – 19.000 arasında telefon yönlendirmesi, gelen minimum 950 telefon yönlendirmesinden %20’si müşteri kaydı olarak dönse; yıllık ortalamada en kötü 185 müşteri almış olursunuz. Bu da normal şartlarda hedeflenen min. 40.000 TL – max. 450.000 TL arasında gelir elde edilmesi demek. Şimdi tekrar bakalım; yıllık 1.000.000 kişiye ulaşmak ortalama 100.000 TL gelir elde edecek bir potansiyelin içinde yer almak için ödenen miktar yüksek mi? Ortalama bir diyetisyen ofisinin bu trafiğe ve müşteri potansiyeline ulaşması için yapması gereken yatırım maliyeti aylık en az 15.000 TL’dir. Bu da yıllık 180.000 TL harcamak demektir ki bu sadece yatırım maliyetidir. İşletmenin sürdürülebilir olması için bir de zaman maliyeti söz konusudur. Özetle yıllık 180.000 TL + zaman harcayarak ulaşabilecek potansiyel kitleye sadece 10.000 TL harcayarak ulaşmakta olan bir sistem sunuyoruz.

www.diyetuzmani.com.tr marka bilinirliği, Google arama sonuçlarındaki görünürlüğü ve sektörel site desteği ile aylık ortalama 90.000 ziyaretçi alan ve bu ziyaretçileri de diyetisyen arayan kişiler olan Türkiye’nin en kapsamlı sağlıklı yaşam platformudur. Böyle bir sitenin içinde yer alarak tanıtımlarınıza ve bilinirliğinize daha fazla katkı sağlar ve müşterilerinize farklı platformlardan ulaşmış olursunuz. Ayrıca sistemde yer almadığınızda www.diyetuznani.com.tr sitesine ulaşan kişiler, sistemimizdeki diyetisyenlere yönlendirileceğinden mevcut potansiyelinizin zamanla kaybedilmesine neden olabilirsiniz. En önemlisi www.diyetuzmani.com.tr gibi arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alan ve ciddi bir kitleye sahip olan sistemin avantajlarını kullanmak yerine böyle bir markayla rekabet etmek durumda kalacaksınız. Ve ortalama aylık 15.000 TL – 20.000 TL arasında reklam bütçesi harcanarak desteklenen markanın tüm avantajlarını rakibinize kaptırmış olacaksınız.

Hekimlerin Gözüyle Diyet Uzmanı

Diyetisyen Diyetuzmani Kapak 1
Bizimle Iletisime Gecin Franchise 5

Bizimle İletişime Geçin!

Diyet Uzmanı çalışma sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, satış danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de internette görünür olmanın ve ulaşılabilirliğin avantajlarını hemen yaşamaya başlayın, rakiplerinizi geride bırakın!

Formu Doldur