Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Gazete Haberleri

Diyet Uzmani Haberleri

Hürriyet Gazetesi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezimiz hakkında Hürriyet Gazetesi’nde çıkan haberlerimizi ve röportajlarımızı inceleyin.

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemleri, 20’den fazla danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Hürriyet Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

En güncel ve teknolojik uygulamaları, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Hürriyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Sabah Gazetesi’nde yer alan haberlerine göz atın, diyetisyenlerden beslenme önerileri alın.

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde alanında uzman diyetisyen ve beslenme uzmanları, uluslararası standartlarda, kişiye özel, modern yöntemleri, farklı danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Sabah Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Güncel ve faklı diyetisyen yöntemlerini, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Sabah gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Sabah
Milliyet

Milliyet Gazetesi

Milliyet Gazetesi’nde Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberlerimize, diyetisyenlerin röportajlarına göz atın…

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemleri, farklı danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri ve kurucumuzla yapılan röportajları Milliyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi hakkında Posta Gazetesi’nde çıkan haberlerimizi ve röportajlarımızı inceleyin.

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı olarak alanında uzman diyetisyenlerimiz, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemlerimiz ve farklı branşlarda bire bir ve online danışmanlık hizmetlerimizle Posta Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldık.

Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri ve kurucumuzla yapılan söyleşileri Posta gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Posta
Star

Star Gazetesi

Star Gazetesi, Diyet Uzmanı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin tanıtım haberlerine yer verdi! İncelemek için yazılara göz atın…

Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyet Uzmanı, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde 100’den fazla diyetisyen ve beslenme uzmanı, Avrupa standartlarında, kişiye özel, modern ve uluslararası yöntemleri, 20’den fazla danışmanlık branşında verdiği bire bir ve online danışmanlık hizmetleriyle Star Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Modern ve farklı uygulamaları, Diyet Uzmanı hakkında çıkan haberleri Star gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir