Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Zayıflama

Yasaksız Bir Hayat, İncecik Olmaya Hazır Mısınız?

Besinler ile aranıza mesafe koymayın, onları doğru kullanmayı öğrenin! Zayıflama danışmanlığı sayesinde size özel diyet listeleri ile sağlıklı bir hayata ilk adımı atın!

Herkesin metabolizması, günlük enerji-besin ihtiyacı ve yaşam şekli kendine özgüdür. Bu nedenle ünlü diyetlere, standart diyet listelerine bağlı kalarak sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak ve ömür boyu sürdürebilmek zordur. Kişinin zayıflama ve beslenme programının kendine özel olması gereklidir.

Yaşamınızın her döneminde sağlığınızı korumak, kilo problemlerinizden sıyrılarak özgüveninizi tekrar kazanmak ve hayata mutlu bakmak için size özel kilo verme danışmanlığı ile hemen tanışın!

2015 yılında yapılan araştırma sonuçlarına göre dünyada yaklaşık 2.3 milyar insan ideal kilosunun üstünde. Kilolu olmak da birçok hastalığı beraberinde getiriyor. Sağlıklı bir yaşam için zayıflamak şart!

Kilolarınız Yüzünden Özgüveniniz Mi Azaldı?

zayıflamak

Değişime Hazır Mısınız?

Başarı ve mutluluğun ilk adımı, sağlıklı beslenmektir. Hayatınızı dengeleme ve ruhunuzu besleme zamanı!

Fazla kilolarınızdan ya da sağlıksız görünümünüzden şikayetçi misiniz? Su içseniz yarıyor ya da hiçbir şey yemeseniz bile kilo alıyor musunuz? Cevabınız evetse, ihtiyacınız olan tek şey: diyetisyen desteği! Kilolarınızın hayatınızı etkilemesine izin vermeyin, sağlıklı bir zayıflama yolculuğuna diyetisyeninizle çıkın!

Kilo vermek ve sağlıksız beslenme alışkanlıklarınızdan kurtulmak için hemen şehrinizdeki diyetisyen ile tanışın, zayıflama danışmanlığı alın. Harekete geçin ve değişmeye başlayın. İstemek, başarmanın yarısıdır.

Nasıl Zayıflarım?

Ertelemeyin, Şimdi Zayıflayın!

Size özel olarak planlanan kilo verme danışmanlığı sayesinde sağlıklı bir hayata adım atabilir, aynalarla barışabilirsiniz.

Alanında uzman diyetisyenler ile birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik ve farkındalık kazandıran, kişiye özel beslenme programlarından yararlanın. Sevdiğiniz yiyecekler ile aranıza mesafe koymadan, aç kalmadan ve mutsuz olmadan kilo vermeyi öğrenin.

Bilinçsiz ve katı diyet listelerini bir kenara bırakın, doğru beslenerek hayatınızın dengesini kurun, sağlıklı ve mutlu bir şekilde kilo verin. Zayıflama danışmanlığı tam size göre!

Kilo Verme Yöntemleri
kilo vermek
zayıflama diyetisyeni

Özel ve Güzel Hissedin!

Sağlığınızın kıymetini bilmek, kendinizi daha çok beğenmek ve özgürce zayıflamak istiyorsanız sizin için en doğru olanı yapmaya başlayın, işin uzmanına danışın!

Tam donanımlı beslenme merkezleri, alanında uzman diyetisyenler, güncel yöntemler ve güler yüzlü yaklaşım sizi bekliyor. Yaşam standartlarınızı bozmadan, hayatınıza hareket katarak hafiflemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Doğru yolda olmadığınızı düşünüyorsanız mutluluğunuz için harekete geçin. Kilo sorunlarınızı göz ardı etmeyin, diyetisyeninizi geç olmadan bulun. Zayıflamak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Formda Kalın
zayıflama diyetisyeni fiyatları

Fazla Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Size özel diyet programları ile aç kalmadan zayıflayın, estetik kaygılarınıza son verin!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Sağlıklı Yaşamın Keyfine Varın!

Tamamen kişiselleştirilmiş ve size özel zayıflama danışmanlığı ile modern yöntemler ve vücut analizlerinin ışığında, ihtiyaçlarınızı karşılayan, aç kalmadan kilo verdiren diyet listeleri! Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı! Kilo vermek için sevdiğiniz yiyeceklerden vazgeçmenize gerek kalmayacak!

Metabolizman Hızlı Çalışıyor Mu? Hemen Öğren!

Zayıflama Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Kilo verme danışmanlığında uzman, güncel diyetisyenlik yöntemlerini uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten, Türkiye'nin en iyi diyetisyenleri ile hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Zayıflama yolculuğunuzda profesyonel destek alın…

Hızlı Randevu

Zayıflama danışmanlığı talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

zayıflama diyetisyen

Haftalık Kontroller

Zayıflama danışmanlığı sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Zayıflama Danışmanlığı – Hazırsanız Kilo Vermeye Başlayalım!

Size özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Zayıflamak için randevunuzu hemen planlayın ve kilo verme süreciniz hakkında aklınıza takılanları diyetisyeninize sorun! Aynalarla barışmanın tam sırası!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

kilo verme diyetisyen

Diyetisyeninize Danışın

Beslenme danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

zayıflamak istiyorum

Sağlıklı Yaşayın

Bireysel beslenme ve egzersiz programları ile estetik kaygılara, kilo sorunlarınıza dur deyin.

Biliyor Musunuz?

İnsanlardaki psikolojik problemlerin %40'ı dış görünüşlerinin beğenilmemesi korkusuyla oluşuyor. Kişiye özel beslenme danışmanlığı ile bu korku tarihe karışıyor!

İlham Al, Harekete Geç

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile sadece sana özel beslenme programı edinebilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Zayıflama danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Zayıflama danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Zayıflama danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman diyetisyenler, modern zayıflama yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Zayıflama danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Kilo verme uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Zayıflama danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin sağlıklı beslenme sürecine devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Zayıflama Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Kilo verme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre zayıflama danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz