Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Online Diyet

Diyetisyene Gidecek Zamanım Yok Diyenlere!

Diyetisyeniniz ile yüz yüze görüşmek için vaktiniz yok mu? Online diyet ile dilediğiniz yerde ve zamanda beslenme danışmanınıza ulaşabilirsiniz!

Modern hayat koşuşturmasında kendinize ayıracak vaktiniz dahi yoksa, sağlıksız ve yetersiz beslendiğinizi düşünüyorsanız, yaşam koşullarınız sizi rahatsız ediyorsa, zamanınız kısıtlıysa Online Diyet tam size göre! Diyetisyene gitmeden de kilo verebilirsiniz!

Whatsapp üzerinden, telefon ve mesaj yoluyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun, diyetisyeniniz yanı başınızda. Sağlıklı bir yaşamın artık bahanesi yok!

2018 verilerine göre her 100 kişiden 92’si ürün ya hizmeti internet üzerinde arıyor. Bunun %68’i ürün ve hizmet hakkında bilgi alırken %40’ı online işlem yapıyor.

Diyetisyeniniz Telefonunuzun Ucunda!

takipli online diyet

Takipli Online Diyet

Diyetisyeniniz sizi sürekli kontrol edeceği, motivasyon desteği sağlayacağı takipli diyet programlarını deneyin!

Yoğun hayat temposundan diyetisyene gitmeye fırsat bulamayanlar ya da yaşadığı yerde diyetisyen olmayanlar için geleneksel yöntemlerin aksine whatsapp ve telefon yoluyla ulaşılabilen diyetisyenlerle takipli online diyet uygulaması zaman ve mekan tanımıyor!

Haftalık kontrollerle gelişiminizi inceleyecek, kaçamaklarınızı sağlıklı hale getirerek moralinizi daima yüksek tutacak online diyetisyen ile hemen tanışın!

Takipli Online Diyet Nasıl Yapılır?

Takipsiz Online Diyet

Sağlıklı bir hayat için karar verdim, motivasyon ve destek sıkıntım yok, tek ihtiyacım özel beslenme programı diyenler için takipsiz online diyet!

Diyetisyene gitmenize gerek kalmadan, her hafta kilonuzu ölçtürerek devam edebileceğiniz, aylık program bitiminde diyetisyeninizle iletişime geçerek elde ettiğiniz sonuçları değerlendireceğiniz takipsiz online diyet uygulamasından hemen yararlanın!

Yoğun hayat temposundan bozulan beslenme düzeninizi yoluna koymak istiyorsanız vakit kaybetmeden takipsin online diyete başlayın!

Takipsiz Online Diyet Nasıl Yapılır?
takipsiz online diyet
online diyetisyen fiyatları

Artık Diyetisyene Gitmenize Gerek Yok!

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, online diyet ile diyetisyeniniz yanı başınızda!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Online Diyet İle Diyetisyeniniz Cebinizde!

Online diyet ile diyetisyeniniz her zaman yanınızda! Modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayan, aç kalmadan kilo verdiren beslenme programlarıyla tanışın! Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı! Hem de diyetisyene gitmeye gerek kalmadan!

Beden Kitle İndeksinizi Hesaplayın!

Online Diyet Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Online diyet alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten, her zaman desteğiyle yanınızda olan diyetisyeninizle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Size en uygun programı seçin ve sağlıklı beslenmeye başlayın!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

online diyet programı

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Online Diyet – Klasik Diyetisyen Görüşmelerini Unutun!

Size özel online diyet ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve online diyet hakkında merak ettiklerinizi diyetisyeninize sorun!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Online beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte programınızı planlayın.

online diyetisyen

Diyetisyeninize Danışın

Online beslenme danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

online diyet paketleri

Sağlıklı Yaşayın

Diyetisyene gitmenize gerek kalmadan online diyet listeleriyle ister evde ister işte, sağlıklı beslenin.

Biliyor Musunuz?

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Kişiye özel beslenme danışmanlığı ile bu korku tarihe karışıyor!

İlham Al, Harekete Geç

Diyetisyene Gidecek Vaktin Yok Mu?

Vakitsizlik, iş, okul ve hayat koşturmacası sağlıklı beslenmeye engel değil.

Online Diyetle Diyetisyenin Cebinde!

Online diyet programları sayesinde dilediğiniz yerde ve zamanda beslenme danışmanınıza ulaşabilirsiniz!

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Online diyet fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Online diyet fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Online diyet hizmeti veren diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman online diyetisyen ve beslenme danışmanları, modern zayıflama yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Online diyet uygulamalarından yararlanmak için diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra online diyet danışmanlığıyla arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Online diyet; diyetisyene gidecek vakti olmayan ya da yaşadığı yerde diyetisyen bulunmayan kişiler için avantajlı bir uygulamadır. İnternet üzerinden yapılan diyetisyen görüşmeleriyle birlikte beslenme programlarının takibi sağlanmaktadır. Hem zamandan tasarruf edilir hem de ekonomik bir danışmanlık sistemidir.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Online Diyet Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Online diyet fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre online diyet danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz