Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sağlıklı Beslenme

Diyet Değil, Sağlıklı Yaşam!

Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı! Size özel beslenme programlarıyla ile ister kilo alın ister kilo verin!

Yetersiz, dengesiz ve sağlıksız beslenmenin sonuçları çok ağırdır. Hem yaşam standartlarınız hem de psikolojiniz beslenme alışkanlıklarınızdan etkilenir. Arkadaşınız için geçerli olan bir diyet sizin için uygun olmayabilir. Bu nedenle size özel beslenme planına ihtiyacınız olacaktır.

Yaşınıza, fiziksel özelliklerinize ve beklentilerinize göre ideal kiloya ulaşmak, sağlığınızı korurken vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için keyifli bir beslenme yolculuğuna diyetisyeninizle çıkın!

Dengesiz ve yanlış beslenmeye bağlı şişmanlık ve kronik hastalıkların prevelansı erkeklerde %11-22 ve kadınlarda %23-35 arasında değişmektedir.

Hızlı Kilo Verip Aynı Hızla Geri Alıyor Musunuz?

sağlıklı zayıflamak

Kilo Verme

Kilo verme danışmanlığı sayesinde bedeninizi yakından tanıyacak, sağlık beslenecek ve hayalinizdeki bedene kavuşacaksınız!

Yetersiz, dengesiz ve sağlıksız beslenmenin sonuçlarından, size özel beslenme programları ve diyet listeleriyle korunabilirsiniz. Beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınıza, sosyal yaşantınıza, iş koşullarınıza ve yaşam standartlarınıza göre belirlenen kilo verme rotanızla dengeli ve bilinçli yaşamayı öğreneceksiniz.

Uzun yıllar sağlıklı yaşamak, güçlü, enerjik ve mutlu hissetmek istiyorsanız hayatınızı değiştirmeye bedeninizden başlamalısınız.

Sağlıklı Beslenin

Kilo Alma

Her şeyi yiyorum ama kilo alamıyorum diyenler için Kilo Alma Danışmanlığı! Unutmayın, kilo alamamak bir sağlık problemidir!

Sindirim bozuklukları, dolaşım bozuklukları, enfeksiyon ve parazit gibi nedenler ile alınan besinlerin vücut tarafından kullanılamaması ile ortaya çıkan kilo alamama sorununuzdan size özel diyetisyen çözümleriyle kurtulun! Sağlıklı kilo alma stratejileri, beslenme ve egzersiz programlarıyla hayalini kurduğunuz bedene kavuşabilirsiniz…

Kilo alamama probleminize yönelik diyetisyen hizmetleriyle sağlıklı bir bedene ve özgüvenli bir hayata yeniden merhaba deyin!

Sağlıklı Kilo Alma
sağlıklı kilo alma
kilo koruma

Kilo Yönetimi

İdeal kilonuzu korumak ister misiniz? Kilo yönetimi programlarıyla her zaman fit ve güzel olmak elinizde!

Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzınız haline getirmek, fiziksel görünümünüzü korumak ve kilo alma endişesi yaşamamak için size özel yöntemlerle hazırlanan kilo yönetimi programına katılın! Haftalık ya da aylık kontrollerle kilonuzu korumayı öğrenin.

Diyetisyeninizle görüşerek size uygun sağlıklı beslenme programını öğrenin, doğru besinleri tüketerek vücudunuza iyi bakın!

Kilo Koruma
sağlıklı beslenme danışmanlığı fiyatları

Dikkat Çekici Bir Vücuda Sahip Olmak İster Misiniz?

Yarını beklemeyin, fit bir beden için doğru beslenmeye bugünden başlayın!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Diyet Yapmak Aç Kalmak Değildir!

Sağlıklı beslenme yolculuğunuzda modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayacak, aç kalmadan kilo verdirecek diyet listeleri ve egzersiz programları! Mutlu ve fit bir yaşam için şimdi tam zamanı! Sağlıklı beslenmek için sevdiğiniz yiyeceklerden vazgeçmenize gerek kalmayacak!

Beden Kitle İndeksinizi Hesaplayın!

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Sağlıklı beslenme alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Diyeti değil sağlıklı yaşamı seçin!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

sağlıklı beslenmek

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Sağlıklı Beslenme Uygulamalarıyla Fit Yaşa Fit Ol!

Size özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve sağlıklı beslenme ile ilgili sorularınızı diyetisyeninize sorun! Değişim için şimdi tam zamanı!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

sağlıklı beslenme danışmanlığı

Diyetisyeninize Danışın

Sağlıklı beslenme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

kilo vermek istiyorum

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve beslenme danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

Yapılan araştırmalar yakın gelecekte dengesiz beslenmeye bağlı şişmanlık ve kronik hastalıkların görülme sıklığının artacağını gösteriyor.

İlham Al, Harekete Geç

Sağlıklı Beslenemediğini Mi Düşünüyorsun?

Orantısız vücut hatları, hızlı kilo verme ve alma durumları artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile sadece sana özel beslenme programı edinebilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Sağlıklı beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Sağlıklı beslenme danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı beslenme danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman diyetisyenler, modern sağlıklı beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Sağlıklı beslenme uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Sağlıklı beslenme danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin sağlıklı beslenme sürecine devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Ancak diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Sağlıklı beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre sağlıklı beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz