Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Erkeklerde Beslenme

Doğru Gıdaları Tüketin, Vücudunuza İyi Bakın!

Sağlıklı beslenmenin yaşı ve cinsiyeti yok! Erkeklere özel beslenme danışmanlığıyla bilinçli yaşayın, kendinize iyi bakarak daha güçlü ve iyi hissedin!

Sağlıksız beslenme alışkanlıklarınızdan, bölgesel yağlanmalardan ve özgüven sorunlarınızdan kurtulmak için erkeklerde beslenme danışmanlığı hizmetlerinden yararlanın. Diyetisyeninizle birlikte doğru beslenmeyi öğrenin, sağlıklı zayıflayın!

Estetik kaygılarınızın yarattığı psikolojik etkilerden kurtulmak ve fit bir vücuda kavuşmak için erkek beslenmesi hakkında en doğru bilgiyi diyetisyeninizden alın!

Türkiye’de her 100 erkekten 20.5’i obezite sorununa sahip. Dengesiz beslenme ve kötü yaşam tarzı bunun en büyük nedeni!

Fazla Kilo Erkeklerde Diyabete Neden Oluyor!

erkek beslenmesi

Sağlıklı Yaşam

Bir şeyleri değiştiremiyorsanız yolunuzu değiştirin! Erkeklerde beslenme danışmanlığı uygulamalarıyla sağlıklı beslenmeye başlayın!

Stresli iş hayatı, hareketsiz yaşam ve yanlış beslenme alışkanlıkları kilo sorunlarına neden oluyor. Özellikle 30’lu yaşlardan sonra aşırı kilolar hastalık olarak geri dönüyor. Yapmanız gereken bu gidişe dur demek! Diyetisyeninizle birlikte hayatınızı değiştirmeye hemen başlayın, sağlığınızı geri kazanın!

Yaşınıza, genel sağlık durumunuza ve beklentilerinize uygun beslenmeyi öğreneceğiniz keyifli bir yolculuğa vakit kaybetmeden çıkın!

Erkeklere Sağlıklı Beslenme Önerileri

Fit Vücut

Görünümünüzden mutsuz musunuz? Daha fit ve kaslı bir bedene sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evetse diyetisyeninizi bulma vaktiniz gelmiş demektir!

Hem iş hem de sosyal yaşamda sizi bir adım daha öne çıkaracak fit bir görünüm için doğru beslenmeye hemen başlayın. Erkeklere özel diyet ve egzersiz programlarıyla sağlıklı beslenin ve fark edilen bir imaja sahip olmak için diyetisyeninizin önerilerine uyun!

Erkeklerde beslenme alanında uzman diyetisyenlerden fit vücudun sırlarını öğrenin, bedeniniz için bugünden çalışmaya başlayın!

Erkekler İçin Kilo Verme Yöntemleri
erkekler için diyetisyen
erkekler için diyet

Sporcu Beslenmesi

Sporcu erkeklere özel beslenme diyetisyenliği ile vücudunuzun ihtiyaçlarına uygun beslenmeyi öğrenebilirsiniz.

Amatör ya da profesyonel olarak sporla ilgilenen erkeklere özel diyetisyen uygulamalarıyla yaptığınız spordan daha çok verim alabilirsiniz. Spor dalınıza, yaşınıza ve sağlık durumunuza uygun beslenmeyi öğrenmek için diyetisyeninizi ziyaret edin.

Madalyalara koşan bir sporcu olmak ya da sağlıklı bir ömür sürmek için yanınızda her zaman bir diyetisyen olsun!

Spor Yapan Erkek Nasıl Beslenmeli?
erkekler için diyetisyen fiyatları

Dikkat Çekici Bir İmaj Her Kapıyı Açar!

Kilolarının sana engel olmasına izin verme! Başarılı bir kariyere ve sağlıklı bir hayata sahip ol!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Dikkat Çekici Bir İmaja Sahip Olmak İster Misiniz?

Erkeklerde beslenme danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayacak, aç kalmadan kilo verdirecek diyet listeleri, egzersiz programları ve yaşam koçu desteği! Daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat için şimdi tam zamanı! Erkek beslenmesinde uzman diyetisyeninizi hemen bulun!

Beden Kitle İndeksinizi Hemen Hesaplayın!

Erkeklerde Beslenme Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Erkeklerde beslenme danışmanlığında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Hayatınızın dengesini geç olmadan kurun…Erkekler için diyet programlarıyla kendinizi özel hissedin!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

erkek zayıflama

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Erkeklerde Beslenme Danışmanlığı – Keyifli Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

Erkekler için diyet ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve merak ettiklerinizi diyetisyeninize sorun! Dikkat çeken bir imajınız olsun istiyorsanız alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazır olun…

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Erkeklerde beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

erkek diyetisyeni

Diyetisyeninize Danışın

Erkeklerde beslenme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

erkekler için zayıflama

Sağlıklı Yaşayın

Doğru yöntemler ve beslenme danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

Erkekler daha dengesiz besleniyor! Masa başı çalışan erkeklerde sağlıksız beslenme sonucu diyabet, obezite, yüksek kolesterol sıkça görülüyor.

İlham Al, Harekete Geç

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Erkeklerde beslenme danışmanlığı ile sadece sana özel beslenme programı edinebilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Erkeklerde beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Erkeklerde beslenme danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Erkeklerde beslenme danışmanlığı yapan diyetisyenler ve erkekler için diyetisyen; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman erkek beslenmesi diyetisyenleri, modern erkeklerde beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Erkeklerde beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Erkeklerde beslenme uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Erkeklerde beslenme danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin danışmanlık sürecinde edindiği sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Erkeklerde Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Erkeklerde beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre erkeklerde beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz