Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Kilo Alma

Bedenine Küsme, Onun Dilinden Konuş!

Her şeyi yiyorum ama kilo alamıyorum diyenler için Kilo Alma Danışmanlığı! Unutmayın, kilo alamamak bir sağlık problemidir!

Sindirim bozuklukları, dolaşım bozuklukları, enfeksiyon ve parazit gibi nedenler ile alınan besinlerin vücut tarafından kullanılamaması ile ortaya çıkan kilo alamama sorununuzdan size özel diyetisyen çözümleriyle kurtulun! Sağlıklı kilo alma stratejileri, beslenme ve egzersiz programlarıyla hayalini kurduğunuz bedene kavuşabilirsiniz…

Kilo alamama probleminize yönelik diyetisyen hizmetleriyle sağlıklı bir bedene ve özgüvenli bir hayata yeniden merhaba deyin!

Dünyanın %30’unda aşırı kilo sorunu olsa da kilo alamama sorunu yeme bozukluğu ve fizyolojik hastalıklara bağlı olarak her geçen gün artıyor!

Alamadığınız Kilolar Hastalıkların Habercisi!

kilo almak

Bir Türlü Kilo Alamıyor Musunuz?

Ne kadar çok yeseniz de istediğiniz kiloya ulaşamıyor musunuz? Sorununuz için en doğru çözüm kilo alma danışmanlığı!

Kilo alamama ya da zayıflık, alınan enerjinin harcanandan daha az olması ya da bazı hastalıklar nedeniyle besinlerin vücut tarafından kullanılamaması ile ortaya çıkar. Kilo alamama sorunu; büyümeyi, vücut direncini ve bağışıklık sistemini etkiler!

Kalıcı sağlık sorunlarıyla karşılaşmamak ve yaşam standartlarınızı arttırmak için kilo alamama probleminizin diyetisyen tarafından çözülmesi şart!

Kilo Alamama Nedenleri

Size Özel Yöntemlerle Tanışın!

Yeterli ve dengeli beslenerek ideal kilonuza ulaşabilir, kilo alamama sorununun yarattığı sağlık problemlerini engelleyebilirsiniz.

Kilo alma problemlerinde uzman diyetisyenlerle size özel olarak planlanacak beslenme programlarından yararlanın, kilo alamama şikayetlerinize kısa sürede son verin! Vücudunuzun ihtiyaçlarına cevap verecek ve sağlığınızı dengeleyecek çözümler diyetisyeninizde!

Zayıf olmanın yarattığı estetik kaygılarınızı geride bırakmak ve özgüven kazanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden diyetisyeninizle tanışın!

Sağlıklı Kilo Alma Yolları
kilo alma diyetisyen
kilo alamama

Sağlıklı ve Mutlu Yaşayın!

Size özel beslenme programlarıyla kilo alamama sorununuzdan tamamen kurtulun, aynalara daha mutlu bakın!

Vücut analizleri ve modern tanı yöntemleriyle planlanacak kilo alma programları, alanında uzman diyetisyenlerden sorununuza özel çözümler sizi bekliyor. Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için bedeninize kulak verin, doğru uygulamalarla ideal kilonuza ulaşın! Kilo almak sandığınız kadar zor olmayacak!

Doğal ve bilinçli beslenme alışkanlığı kazandıracak kilo alma uygulamalarıyla hayatınızı değiştirmeye bugünden başlayın!

Kilo Aldıran Tüyolar
kilo alma diyetisyeni fiyatları

Kilolarınızla Birlikte Sağlığınızı Da Kaybetmeyin!

Daha güçlü, zinde ve enerjik bir beden için ideal kilonuza ulaşın!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Dünyayı Yesem De Kilo Alamıyorum Diyenler İçin!

Kilo alma danışmanlığı sürecinizde size destek olacak uzman psikologlar, egzersiz programları ve yaşam koçlarıyla sağlıklı bir hayata daha güvenli adımlar atın! Diyetisyeninizin desteğiyle vücudunuza hak ettiği değeri verin! Kilo almak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz!

Günlük Enerji İhtiyacınızı Biliyor Musunuz? Hemen Öğrenin!

Kilo Alma Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Kilo alma danışmanlığında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Danışarak beslenin, sağlıklı yaşayın! Kilo alma yolculuğunuzda profesyonel destek alın…

Hızlı Randevu

Kilo alma danışmanlığı talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

nasıl kilo alınır

Haftalık Kontroller

Kilo alma danışmanlığı sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Kilo Alma Danışmanlığı – Özenli Beslenin, Özel Hissedin!

Size özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Hem kilo alamamanızın önündeki engellerden kurtulun, hem de kendinizi daha çok sevin! Kilo almak çok eğlenceli olacak!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

kilo alma diyetisyeni

Diyetisyeninize Danışın

Kilo alma danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

hızlı kilo alma

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve kilo alma danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

Kilo almama problemi depresyon, stres ve özgüven eksikliği gibi sorunları da beraberinde getiriyor. Kişiye özel diyetisyen hizmetleri ile bu sorunlar tarihe karışıyor!

İlham Al, Harekete Geç

Kilo Alamamak Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Zayıflık, sağlıksız ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo alma danışmanlığı ile sadece sana özel beslenme programı edinebilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Kilo alma danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Kilo alma danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Kilo alma danışmanlığı yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman diyetisyenler, modern kilo alma yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Kilo alma danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Kilo alma uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Kilo alma danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin sağlıklı beslenme sürecine devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Ancak diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Kilo Alma Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Kilo alma danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre kilo alma danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz