Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Kadınlarda Beslenme

Aç Kalma, Formda Kal!

Yarın için beklemeyin, zayıflamaya bugünden başlayın! Size özel diyet listeleri ile bedeninizdeki ve ruhunuzdaki değişimi fark edin!

Bölgesel yağlanmalar, orantısız vücut görünümü ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları sizi korkutuyor mu? Cevabınız evetse yapmanız gereken size en yakın diyetisyeni bulmak ve sağlıklı bir yaşama adım atmak. Unutmayın, güzel bir görünüm, güçlü bir imaj demektir.

Yaşamınızın her döneminde sağlığınızı korumak, kilo problemlerinizden kurtularak hayata daha mutlu bakmak için diyetisyeninizi hemen bulun!

Türkiye’de her 100 erkekten 20.5’i, her 100 kadından da 41’i obez. Yani obezite kadınlarda erkeklere göre 2 kat daha yüksek!

Diyet Yapmaktan Keyif Alacağınız Hiç Aklınıza Gelir Miydi?

kadın beslenmesi

Sağlıklı Yaşam

Lezzeti değil kiloyu kaybedin! Hem sağlıklı bir vücut hem de mutlu bir hayat için kötü beslenme alışkanlıklarınızı değiştirin!

Buzdolabınızdaki çikolataları, kızartmaları ve asitli içecekleri hemen çöpe atın! Diyetisyeninizle birlikte hem alışveriş hem de yemek hazırlama tarzınızı değiştirin. Değişime mutfağınızdan başlayarak yaşam kalitenizi arttırın, sağlığınızdan olmayın.

Yaşınıza ve genel sağlık durumunuza göre size özel hazırlanacak diyet ve egzersiz listeleriyle özenli beslenmeyi ve özel hissetmeyi öğrenin!

Nasıl Zayıflarım?

Fit Vücut

Görünümünüzden mutsuz musunuz? Fark edilen bir imajınız olsun ister misiniz? Sağlıklı bir beden bütün kapıları açar, unutmayın!

Kurumsal hayatta kadınların daha bakımlı ve alımlı olması her zaman bir adım önde olmalarını sağlıyor. Hem fit hem de sağlıklı bir görünüm için siz de değişiminize beslenme alışkanlıklarınızdan başlayın, her ortamda dikkat çekmeyi başarın.

Size özel diyet ve egzersiz listeleriyle ideal kilonuza ve hayalinizdeki vücuda sahip olabilirsiniz. Kadınlarda beslenme alanında uzman, size yol gösterecek diyetisyeninizi hemen bulun!

Kilo Verme Yöntemleri
kadın diyetisyen
kadın sporcu beslenmesi

Sporcu Beslenmesi

Spor yaparken vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri tüketmek, kısa sürede mükemmel bir bedene sahip olmak istiyorsanız diyetisyeninizi hemen bulun!

Profesyonel olarak ya da sadece bedenine iyi bakma amacıyla spor yapan kadınlar için diyetisyenlerden mesaj var: Doğru beslenmezseniz yaptığınız spor hiçbir işe yaramaz! Spor yaparken nasıl beslenmeniz gerektiğini uzmanına sorun…

Kişiye özel analizlerle belirlenen sporcu beslenme programlarıyla bedeninizi daha iyi tanıyacak ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanacaksınız.

Formda Kalın

Menopoz Döneminde Beslenme

Menopoz döneminde bedeninizin ve ruhunuzun ihtiyaçları tamamen değişecek! Sağlıklı bir hayat için kendinize önem verin!

Menopoz döneminde kilo alma ve bölgesel yağlanmalar, kemiklerinizin güçsüzleşmesi gibi pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Ancak sakın korkmayın! Kadınların menopoz dönemlerinde geçirecekleri değişikliklere uygun diyet ve beslenme programlarının hazırlanması için uzman diyetisyenler iş başında!

Hem bedeninizi hem de psikolojinizi korumanız için sağlıklı önerilerde bulunacak diyetisyenlerle birlikte hayatınızdaki bu büyük değişikliğe daha kolay adapte olabilirsiniz.

Menopozda Sağlıklı Beslenme
menopozda beslenme
adet döneminde beslenme

Menstural (Adet) Dönemde Beslenme

Her ay değişen ruh hali, ani tatlı krizleri ve beslenme düzensizliklerine diyetisyeninizle birlikte dur deyin!

Kadınların yaşam süreci boyunca farklı fizyolojik durumlar yaşadığı düşünüldüğünde diyetisyen desteğine daha çok ihtiyaç duydukları kesindir. Bunlardan biri olan Menstural dönemde kilo alımını engellemek ve sağlıklı beslenmek için sizi bilinçlendirecek bir uzmana danışmayı unutmayın!

Besinlerle aranıza mesafe koymadan, doğrusunu seçmeyi öğrenerek menstural dönemde sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Adet Döneminde Beslenme
kadınlar için diyetisyen fiyatları

Aynaya Bakmaktan Çekiniyor, Sosyalleşemiyor, Kendini Sevemiyor Musun?

Sana özel diyetlerle kilo problemini bırak, hayatın tadını çıkarmaya bak!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Çünkü Siz En İyisine Layıksınız!

Kadınlarda beslenme danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayacak, aç kalmadan kilo verdirecek diyet listeleri, egzersiz programları ve yaşam koçluğu! Daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat için şimdi tam zamanı! Kadın beslenmesi diyetisyeni ile zayıflamak artık çok kolay!

Bel Kalça Oranınızı Ölçmek İster Misiniz?

Kadınlarda Beslenme Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Kadınlarda beslenme alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın, aynalarla barışın! Kadınlara özel diyetisyen desteğiyle diyet yapmaktan keyif alacaksınız!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

kadınlar için diyetisyen

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Kadınlarda Beslenme Danışmanlığı – Keyifli Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

Size özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve kadınlarda beslenme ile ilgili sorularınızı diyetisyeninize sorun! Sağlıklı yaşam için hiçbir zaman geç değildir…

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

kadın beslenme diyetisyeni

Diyetisyeninize Danışın

Kadınlarda beslenme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

kadınlarda beslenme diyetisyeni

Sağlıklı Yaşayın

Doğru yöntemler ve beslenme danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

Obezite kadınlarda daha sık görülüyor! Türkiye’deki kadın nüfusunun %41’i obezite sorunu ile karşı karşıya!

İlham Al, Harekete Geç

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kadınlarda beslenme danışmanlığı ile sadece sana özel beslenme programı edinebilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Kadınlarda beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Kadınlarda beslenme danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Kadınlarda beslenme danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman kadın beslenmesi diyetisyenleri, modern kadınlarda beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Kadınlarda beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Kadınlarda beslenme uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Kadınlarda beslenme danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin danışmanlık sürecinde edindiği sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Kadınlarda Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Kadınlarda beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre kadınlarda beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz