Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Beden Kitle İndeksi Hesaplama

Vücut Kitle İndeksi Online Ölçüm

Beden kitle indeksi, vücuttaki yağ kütlesinin yağsız kütleye oranla aşırı derecede artması ve ideal kilonun üzerine çıkılması nedeniyle oluşan şişmanlık durumunun belirlenmesi ve tanı koyulması için kullanılan yöntemlerdendir. Online beden kitle indeksinizi ölçerek sağlıklı bir kiloya sahip olup olmadığınızı öğrenebilir, ideal kilonuzun üzerinde iseniz diyetisyeninizle iletişime geçebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin!

Kilonuz nedir?

Kilonuzu kilogram (kg) cinsinden girerek sağ taraftaki "İleri" okuna tıklayınız.

Boyunuz nedir?

Boyunucu metre (m) cinsinden girerek sağ taraftaki "İleri" okuna tıklayınız.

Tebrikler! Testi başarıyla tamamladınız. Hemen aşağıdaki butona basarak test sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Diyetisyen Hizmetleri

Gebelik sonrası kilolarından şikayetçi olan anneler, obezite sorunu ile uğraşan çocuklar, yıllardır kilo veremeyenler, çalışanlarına sağlıklı menüler hazırlamak isteyen firmalar için en çok önerilen diyetisyen hizmetlerini inceleyin. Sizin için en doğru danışmanlık uygulamalarıyla tanışın!

Degisime Hazir Misiniz

Değişime Hazır Mısınız?

Son zamanlarda vücudunuzdaki yağlanmalar gözle görülür bir hal mi aldı? Beden kitle indeksi testi ile yağ ve kas oranınızı ölçün!

Doğru beslendiğinizi ya da kendinize iyi baktığınızı düşünüyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Vücudunuzdaki yağlanmaları ve kilolarınızı hafife almayın, beden kitle indeksi hesaplamasıyla ihtiyacınız olan diyetisyen uygulamasını hemen öğrenin.

Online beden kitle indeksinizi ölçerek sağlıklı bir kiloya sahip olup olmadığınızı öğrenin, ideal kilonuzun üzerindeyseniz diyetisyeninizle iletişime geçin.

Randevunuzu Planlayın

Size Özel Yöntemlerle Zayıflayın

Kilo problemlerinizin kaynağını öğrenerek size özel yöntemlerle kolayca zayıflayın, sağlıklı bir hayata merhaba deyin.

Beden kitle indeksi hesaplama aracıyla ideal kilonuzda olup olmadığınızı öğrenerek diyetisyeninizden destek alın. Beslenme ve egzersiz programlarıyla birlikte aç kalmadan kilo verin. Danışarak beslenin, sağlıklı yaşın.

İdeal kilonuza ulaşarak hayatın tadını çıkarmak ve olası hastalıklardan korunmak için bugünden önleminizi alın, diyetisyeninize ulaşın.

Diyetisyeninizle Tanışın
Size Ozel Yontemlerle Zayiflayin
Saglikli Ve Mutli Yasayin

Sağlıklı ve Mutlu Yaşayın!

Beden kitle indeksi ölçme aracı sayesinde kilo problemlerinizin kaynağına inerek çözümü uzmanından öğrenebilirsiniz.

Vücut kitle indeksi hesaplama sonuçlarınızı alarak diyetisyeninize danışın ve böylece sağlığınızı daha çok etkilemeden beslenme sorunlarınızın çözülmesini sağlayın. Başınızı ağrıtan, şok diyetlere ve bilinçsiz beslenmeye neden olan alışkanlıklarınıza son verin.

Kilolu olmak artık sorun değil! Beden kitle indeksi hesaplamanızı yapın, doğru yöntemlerle sağlığınıza kavuşarak hayata gülümseyin!

Bedeninizi Özgürleştirin