Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Çocuk Beslenmesi

Geleceğe Güvenle Bakan Çocuklar Yetiştirin!

Çocuklarınızın yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenip beslenmediği sizi endişelendiriyor mu? Diyetisyeniniz bu endişelere son verecek!

Çocuklarınızın sağlıklı bir şekilde büyümesini, beslenme problemlerinin çözülmesini, olası hastalıkların önüne geçilmesini ve ideal kilolarına ulaşmalarını istiyorsanız çocuklarda beslenme alanında uzman diyetisyenlerle tanışın, doğru beslenme bilincine sahip çocuklar yetiştirin!

Uzman çocuk diyetisyenleri ile çocuklarınızın beslenme alışkanlıklarının temelini sağlam atacak, çocuk beslenmesi hakkında bilinçli bir ebeveyn olarak onlara güzel bir gelecek armağan edeceksiniz.

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, Türkiye’de 2-18 yaş arasındaki çocukların yüzde 32’si ya fazla kilolu ya da obezite sınırında.

Çocuğunuzun Sağlıklı Beslendiğinden Emin Misiniz? Hemen Öğrenin!

2 yaş beslenmesi

2 Yaş Beslenmesi

Çocuklarınız sizi taklit ediyor! Beslenme alışkanlıklarınıza dikkat edin, kötü örnek olmayın!

Herkesin metabolizması, günlük enerji-besin ihtiyacı ve yaşam şekli kendine özgüdür. Çocukların da gelişim dönemlerine göre besin ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Çocuğunuzun sağlıklı olarak büyümesi ve gelişmesi için ona yararlı bir örnek olmayı unutmayın, doğru tercihler yapmasına destek olun!

Çocuğunuzun yeterli ve dengeli beslenmesi için mutlaka çocuk diyetisyenleri ile bilinçli adımlar atın, onları sağlıklı büyütün!

2 Yaş Beslenmesi Nasıl Olur?

3 Yaş Beslenmesi

Çocuğunuzun yemek yeme kişiliği bu yaşta oluşuyor! Bir yol göstericiye ihtiyacınız varsa çocuk beslenmesi diyetisyenleri ile tanışın!

3 yaş beslenmesi için hangi besinleri kullanacağınızı, porsiyonların büyüklüğünü, iştahsızlıkla nasıl başa çıkacağınızı, şekerli gıdalardan çocuklarınızı nasıl uzak tutacağınızı çocuk diyetisyeni ile öğrenebilir, onu doğru tercihlere yönlendirebilirsiniz.

Çocuğunuzun doğru beslenme sayesinde büyüme ve gelişiminin desteklenmesi, sağlıklı alışkanlıkların kazandırılması için mutlaka diyetisyeninizi bulun!

3 Yaş Beslenmesi Nasıl Olur?
3 yaş beslenmesi
4 yaş beslenmesi

4 Yaş Beslenmesi

4 yaş çocuğu son derece enerjik bir çocuktur. Çocuğunuzun artan kalori ihtiyacına nasıl cevap vereceğinizi biliyor musunuz?

4 yaşındaki çocuklarınızın beslenme listesine hangi gıdalar eklenebilir? Ara öğünleri nasıl hazırlanmalı? Evde olmadıkları zamanlarda şeker tüketiminin nasıl önüne geçilmeli? Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt almak ve size yol göstermesi için çocuklarda beslenme diyetisyeninizi hemen bulun!

Doğru beslenme alışkanlıklarını kazandıkları bu yaşlarda çocuklarınıza sağlıklı bir beden ve mutlu bir hayat armağan etmek istiyorsanız işi uzmanına bırakın!

4 Yaş Beslenmesi Nasıl Olur?

5 Yaş Beslenmesi

Okul dönemi yeme alışkanlıklarının temeli 5 yaşında atılıyor! Çocuklarımızı sağlıksız yiyeceklerden nasıl koruyacağız?

5 yaş ve sonrasındaki beslenme alışkanlıkları, çocuklarımızı yetişkin birer birey haline geldiklerinde de etkileyeceği için mutlaka doğru beslenme bilincinin kazandırılması gerekiyor. Daha önce hiç çikolata yemeyen çocuğunuzu okuldaki arkadaşlarının sağlıksız tercihlerinden ve zararlı yiyeceklerin büyüsünden uzak tutabilmek, gelişimlerini desteklemek için diyetisyeninizle hemen tanışın…

Çocuklarınızın gelişim hızlarına ve ihtiyaçlarına uygun öğünlerle birlikte psikolojilerini de koruyacak beslenme tüyolarını çocuk diyetisyeni ve beslenme uzmanlarından alın, onları huzurla büyütün!

5 Yaş Beslenmesi Nasıl Olur?
5 yaş beslenmesi
çocuk diyetisyeni fiyatları

Ağaç Yaşken Eğilir!

Sağlıklı bir yetişkinlik için çocuklarınıza doğru beslenme alışkanlığı kazandırın!

Bilgi Al

Çocuk Beslenmesi Çözümleri – Yaşamın Temellerini Sağlam Atıyoruz!

Çocuk beslenmesi alanında uzman diyetisyenlerle çocuklarınızın gelişim özelliklerine özgü beslenme listeleri, destekleyici programlar ve anne-baba için danışmanlık desteği! Çocuklarınız daha sağlıklı büyüsün, geleceğe güvenle baksın diye…

Çocuğunuzun Günlük Besin-Enerji İhtiyacını Hesaplayın!

Çocuk Beslenmesi Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Çocuk beslenmesi alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak çocuklarınızın ihtiyaçlarına ve endişelerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle onlara daha iyi bakacak, huzurla büyümelerini izleyeceksiniz! Çocuklarda beslenme uzmanlarından profesyonel destek alın, içiniz rahat etsin…

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel diyet listeleri.

çocuklarda beslenme

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Çocuk Beslenmesi Uygulamalarıyla Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar!

Özel beslenme listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle çocuklarınıza iyi bakın! Hem endişelerinizden kurtulun hem de çocuklarınıza daha sağlıklı bir gelecek hazırlayın! Çocuklarda beslenme hakkında tüm sorularınıza uzmanından cevap alın!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Çocuklarınıza özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için randevunuzu planlayın.

çocuk diyetisyeni

Diyetisyeninize Danışın

Çocuklarda sağlıklı beslenme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize ulaşın.

yaşa göre beslenme

Geleceklerine Katkı Sağlayın

Çocuklarınıza özel beslenme danışmanlığı ile onlara sağlıklı ve mutlu bir gelecek armağan edin.

Biliyor Musunuz?

5 yaş altı çocukların %11’i fazla kilolu ya da şişmandır. Yanlış beslenme alışkanlıkları her geçen gün bu oranı arttırıyor!

İlham Al, Harekete Geç

Çocuklarınızı Sağlıklı Büyütmek Mi İstiyorsunuz?

Çocuklarda beslenme sorunları ve sağlıklı gelişim için diyetisyen desteği!

Çocuklarınıza Özel Çözümler!

Çocuk beslenmesi danışmanlığı ile çocuklarınıza özel beslenme programları.

Mutlu Nesiller!

Doğru beslenen, geleceğe mutlu bakan çocuklar ve içi rahat anneler!

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk beslenmesi danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Çocuğunuzun yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Çocuk beslenmesi danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Çocuk beslenmesi danışmanlığı yapan diyetisyenler ve çocuk diyetisyenleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman çocuk diyetisyeni ve beslenme danışmanları, modern çocuklarda beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Çocuk beslenmesi danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, çocuklarınızın sorununu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle sağlıklı ve doğru beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuk beslenmesi danışmanlığına; çocuğunuzun doğru beslenemediğini düşünüyorsanız, çocuğunuz kilo kaybı yaşıyorsa ya da aşırı kilo alıyorsa ihtiyacınız vardır. Aynı zamanda çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde büyümesi ve sizin de çocuk beslenmesi hakkında bilinçlenmeniz için diyetisyen desteği almanız gereklidir. Sağlık sorunları ve beslenme problemleri yaşamamanız için çocuğunuz için diyetisyene gitmenizi öneririz.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Çocuk Beslenmesi Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Çocuk beslenmesi danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Çocuğunuzun yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, genel sağlık durumuna, ihtiyaç ve beklentilerine göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programının kapsamına göre çocuklarda beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz