Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Obezitede Beslenme

Sağlığınız İçin Obezite Sorununa Dur Deyin!

Seçimlerini şekillendir, diyetisyeninden destek al ve hemen harekete geç! Obezite sorununun hayatını zehir etmesine izin verme!

Obezite günümüzde gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin en önemli sağlık sorunlarından biri. Alınan kalorinin harcanan enerjiden fazla olması, sağlıksız beslenme ve fiziksel aktivite yetersizliği ile ortaya çıkan obezite sorunu ciddi sağlık problemlerini de beraberinde getiriyor.

Obezitenin önlenmesi ve tedavi edilmesi için hekiminizin ve diyetisyeninizin desteği şart! Doğru yöntemler ve motivasyon ile obezite sorununuzdan kalıcı olarak kurtulabilir, yeniden sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Hemen yardım alın!

2015 verilerine göre dünyada 700 milyon kişi obezite sorunu yaşıyor. Türkiye’de ise obezite oranı, ortalamanın üstünde olup, %22,3 seviyesinde.

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

çocuklarda obezite

Çocuklarda Obezite

Türkiye’de 0-5 yaşta obezite sıklığı % 8,5 oranında! Anne ve babalar, çocuklarınızın kilo sorunları için mutlaka doktor ve diyetisyen desteği alın!

Hazır gıda tüketimi, hareketsiz yaşam ve bilinçsiz beslenme alışkanlıkları nedeniyle her geçen gün artan obezite vakalarından biri de sizin çocuğunuz olmasın! Obezite alanında uzman hekim ve diyetisyenlerden destek alarak kalıcı sağlık problemleri ortaya çıkmadan tedavi olmasını sağlayın!

Obezite sorununu erken yaşlarda engellemek ve çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için anne baba olarak bilinçlenin, çocuklarınızın doğasına sağlık katın!

Çocuklarda Obezite

Ergenlikte Obezite

Ergenlerde obezite danışmanlığı ile aşırı kilo problemlerinin yarattığı fiziksel ve psikolojik sorunlara karşı profesyonel destek alın!

Yaşamın ilk yıllarında başlayan ve devam eden sağlıksız beslenme alışkanlıkları ergenlikte obezitenin sıklıkla görülmesine neden oluyor. Okul yaşamının stresi, çalışan anne – baba nedeniyle bilinçsiz beslenme obeziteyi tetikliyor. Ergenlerde obezite sorunun önüne geçmek için çocuklarınıza doğru beslenmeyi öğretmeniz gerek!

Çocuğunuzun aşırı kiloları nedeniyle sağlığının ve psikolojisinin bozulmasını istemiyorsanız obezitede beslenme alanında uzman diyetisyenlerle hemen tanışın!

Ergenlikte Obezite
ergenlerde obezite
kadınlarda obezite

Kadınlarda Obezite

Obezite kadınlarda daha sık görülüyor! Türkiye’deki kadın nüfusunun %41’i obezite sorunu ile karşı karşıya!

Yanlış beslenme ve hareketsiz yaşam tarzı Türk kadınlarında obezite sorununun en büyük tetikleyicileridir. Ancak doğru yöntemler ve kişiye özel beslenme programlarıyla aşırı kilolardan kurtulmak mümkün! Yapmanız gereken sorununuzun farkına vararak hekim ve diyetisyen desteği almak!

Sağlıksız bir bedenin sağlıksız bir yaşantıya neden olacağını unutmayın. Obezite tedavisi ile aşırı kilolarınızdan kurtulun, özgürce yaşayın!

Kadınlarda Obezite

Erkeklerde Obezite

Türk erkeklerinin %20’si obezite problemi yaşıyor! Doğru beslenme ve egzersiz programlarıyla obeziteden kurtulmak mümkün!

Obezite tedavi edilmediğinde şeker hastalığından kalp rahatsızlıklarına kadar pek çok soruna neden olabilir. Yaşam kalitenizin düşmemesi, iş ve sosyal hayatınızın etkilenmemesi için en kısa sürede obezitede beslenme alanında uzman diyetisyenlerden destek alın!

Erkeklere özel obezite çözümleriyle daha mutlu ve sağlıklı bir beden! Vücudunuzdan utanmayın, tedavi için geç kalmayın!

Erkeklerde Obezite
erkeklerde obezite
yaşlılarda obezite

Yaşlılarda Obezite

Sağlığınızı ve psikolojinizi etkileyen, yaşam standartlarınızı düşüren aşırı kilo problemlerine dur demenin vakti geldi!

Küresel olarak diyabet vakalarının %44’ü, kalp hastalıklarının % 23’ü ve bazı kanser türlerinin %20’si fazla kilo ve obezite ile ilişkilendiriliyor. Yaşlılıkta rahat bir hayat sürmek ve hastalıklarla karşılaşmamak için bilinçsiz kilo almayı engellemek gerekiyor.

Yaşlılıkta sağlık sorunlarının önüne geçmek, dinç ve güçlü hissetmek, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak için hekiminizin desteğiyle birlikte diyetisyeninizi bulun!

Yaşlılıkta Obezite
obezite diyetisyeni fiyatları

Özgüveninizi Geri Kazanmak Elinizde!

Sağlıklı beslenerek obeziteden kurtulun, bedeninizi özgürleştirin!

Bilgi Al

Obezitede Beslenme Çözümleri – Fazla Kilolar Hayatınızı Zehir Etmesin!

Obezitede beslenme danışmanlığında size özel diyet listeleri, egzersiz programları ve psikolojik destek! Fazla kilolara karşı mücadelenizde fit menüler, hareketli bir hayat ve düzenli kontrollerle kalıcı çözümler… Obezite sorununa dur demenin tam zamanı!

Bel Kalça Oranınızı Ölçmek İster Misiniz?

Obezitede Beslenme Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Obezitede beslenme alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Danışarak beslenin, sağlıklı yaşayın! Obezite tedavisi için profesyonel destek alın…

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

obezite

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Obezitede Beslenme Uygulamalarıyla Yaşamına Sağlık Kat!

Size özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve obezite hakkında merak ettiklerinizi diyetisyeninize sorun! Alışkanlıklarınızı değiştirmekten korkmayın…

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel obezite danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

obezite diyetisyeni

Diyetisyeninize Danışın

Obezitede beslenme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

obezite diyet

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve obezite danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

Yapılan araştırmalara göre her yıl en az 2.8 milyon kişi fazla kilolu ya da obez olmaktan kaynaklanan sonuçlardan ölüyor.

İlham Al, Harekete Geç

Obezite Sorunu Sağlığını Mı Bozuyor?

Obeziteye bağlı kalp ve şeker hastalıklarına diyetisyenlerden uzman çözümler!

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Obezitede beslenme danışmanlığı ile sadece sana özel beslenme programı edinebilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Obezitede beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Obezitede beslenme danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Obezitede beslenme danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman diyetisyenler, modern obezitede beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Obezitede beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Obezitede beslenme uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Obezitede beslenme danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin danışmanlık sürecinde edindiği sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Obezitede Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Obezitede beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre obezitede beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz