Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Bebek Beslenmesi

Sağlıklı Nesiller Yetiştirin!

Bebeklerinize güzel bir gelecek armağan edin! Sağlıklı büyümeleri için diyetisyeninizden bebeğinize özel danışmanlık desteği alın!

Büyümenin en hızlı olduğu bebeklik döneminde beslenme ayrı bir önem taşır. 0 – 2 yaş arası bu süreçte bebeklerin hayata sağlıklı bir başlangıç yapmaları için anne ve babaların bilinçlenmesi, doğru beslenme alışkanlığı kazanarak bebeklerini de yaş ve sağlık durumlarına göre büyütmeleri gerekir.

Siz de bebeğinize özel bebek diyetisyeni desteğiyle sağlıklı beslenmenin farkına varmış bir anne baba olabilir, bebeklerinizin hayata daha sağlam adımlar atmalarını destekleyebilirsiniz.

İlk altı ayda sadece anne sütü ile beslenen bebeklerin oranı %1.3. Bu nedenle 5 yaşın altındaki çocukların %25’inde beslenme eksikliği görülüyor.

Geleceğe Sağlıkla Gülümsesinler Diye Diyetisyeniniz Yanınızda!

6 aylık bebek beslenmesi

0 – 6 Ay Bebek Beslenmesi

Bebeğinizin ilk 6 ayda anne sütünden başka bir besine ihtiyacı yok! Peki anne sütü alamayan bebekler için ne yapılmalı?

Türkiye’de anne sütü ile beslenemeyen bebek oranı çok fazla. Bunun nedeni annenin doğum sonrası yaşadığı stres ve yetersiz beslenmeye bağlı olarak sütünün olmaması. İşte tam bu aşamada anneye hem kendi hem de bebeği için ilk 6 ay nasıl bir beslenme yöntemi izlemesi gerektiğini öğreten bebek diyetisyeni imdada yetişiyor!

Siz de bebeğinizin yeterli miktarda anne sütü alabilmesi ve besin ihtiyaçlarının karşılanması için mutlaka bebek diyetisyeni desteği alın, çocuklarınızı sağlıklı büyütün!

0 – 6 Ay Beslenme Tablosu

6 – 9 Ay Bebek Beslenmesi

Ek gıdalara geçiyoruz… Bebeğinizin ilk maceraları için bir yol göstericiye ihtiyacınız varsa diyetisyeniniz burada!

Artık bebeğinizin yeni lezzetleri tanıyacağı ve farklı kıvamlarda besinlere alışmaya başlayacağı bu dönemde ona özel beslenme listeleri hazırlanmalı. Hangi gıdaları vermeniz gerek? Kaç saat aralıklarla öğünleri hazırlamalısınız? Aklınızdaki soruları diyetisyeninize sorun!

Bebeğin büyüme ve gelişiminin düzenli olması, yetersiz beslenme sorunlarının çözülmesi, sağlıklı beslenme düzeninin oluşturulması için bebek diyetisyeni ve beslenme uzmanlarıyla tanışın!

6 – 9 Ay Beslenme Tablosu
9 aylık bebek beslenmesi
12 aylık bebek beslenmesi

9 – 12 Ay Bebek Beslenmesi

Bebeğiniz yavaş yavaş sizin sofranızdaki besinlere göz dikecek! Ona özel öğünler hazırlamak için diyetisyen desteği alın!

9 – 12 aylık bebekler için beslenme listesine hangi gıdalar eklenebilir? 9-12 aylık bebeğe neler yedirilmez? 9-12 aylık bebek için yemek tarifleri neler? Aklınıza takılan tüm sorulara cevap almak ve bu keyifli yolculukta size yol göstermesi için bebek diyetisyeni hizmetlerinden yararlanın.

Yaşamlarının en önemli adımlarını attıkları bu aylarda çocuklarınıza sağlıklı bir beden ve mutlu bir hayat armağan etmek istiyorsanız işi uzmanına bırakın!

9 – 12 Ay Beslenme Tablosu

12 – 18 Ay Bebek Beslenmesi

Bebeğiniz artık büyüdü ve sizinle sofraya oturmaya hazır! Ancak her gıdayı tüketebilir mi? Cevabı diyetisyeninizde…

Bebeğinizin kendi kendine yemeyi sevdiği, yemek seçtiği ve iştah sorunları yaşadığı bu kritik dönemde tek başınıza bu problemlerin üstesinden gelemeyebilirsiniz. Hayatı boyunca sağlığını, gelişimini ve davranışlarını etkileyecek 12 – 18 ay beslenmesi için doğru temelleri atmak elinizde.

Bebeğinizin dönemine ve ihtiyacına en uygun öğünlerin yanında, sağlığını ve psikolojisini koruyacak beslenme tüyolarını bebek diyetisyeninden alın, onu huzurla büyütün!

12 – 18 Ay Beslenme Tablosu
bebeklerde beslenme
bebek diyetisyeni

18 – 24 Ay Bebek Beslenmesi

Yerinde durmayan, oturmak bilmeyen ve devamlı keşif halinde olan bu minik araştırmacıları nasıl sofraya oturtacaksınız? Siz sorun, diyetisyeniniz yanıtlasın…

Muhteşem bir hızla öğrenen, oldukça hareketli olan 18 – 24 aylık bebeğinizin yeterli besinleri aldığına emin olamayabilirsiniz. Yemek saatleri sizin için zorlu olabilir. Yemek istemediği gıdaları ve doğru yiyecekleri sunmanın püf noktalarını bebek diyetisyeni ile öğreneceksiniz!

Bebeğinizin gelişimini desteklemek, onunla güçlü bir bağ kurmak ve beslenme alışkanlıklarının temelini atmak için işi diyetisyeninize bırakın…

18 – 24 Aylık Beslenme Tablosu
bebek diyetisyeni fiyatları

Onlara Sağlıklı Bir Gelecek Armağan Edin!

Ay ay bebek beslenmesi için diyetisyen desteği alın, bilinçli ebeveynler olarak çocuklarınıza iyi bakın!

Bilgi Al

Bebek Beslenmesi Çözümleri – Sağlıklı Yaşamın İlk Adımları!

Bebek beslenmesi diyetisyeni ile bebeğinize özel beslenme listeleri, destekleyici programlar ve anne-baba için danışmanlık hizmetleri! Bebekleriniz daha sağlıklı büyüsün, geleceğe güvenle baksın…Bebeklerde beslenme, sağlıklı bir geleceğin anahtarı, unutmayın!

Bebeğinizin Günlük Besin-Enerji İhtiyacını Hesaplayın!

Bebek Beslenmesi Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Bebek beslenmesi alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak bebeğinizin ihtiyaçlarına ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle çocuklarınıza daha iyi bakın, onları huzurla büyütün! Bebeklerde beslenme için profesyonel destek alın!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel diyet listeleri.

bebek diyetisyen

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Bebek Beslenmesi Uygulamalarıyla Hayatın İlk Adımları Daha Sağlıklı!

Bebeğinize özel beslenme listeleri, gelişim, büyüme ve sağlıklı yaşam önerileriyle çocuklarınıza daha iyi bakın! Hem endişelerinizden kurtulun hem de bebeklerinize sağlıklı bir gelecek hazırlayın! Bebek diyetisyeni ile bilinçli bir anne baba olmanın tadını çıkarın!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Bebeğinize özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için randevunuzu planlayın.

bebek beslenmesi danışmanlığı

Diyetisyeninize Danışın

Bebeklerde sağlıklı beslenme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

bebeklerede aya göre beslenme

Bebeğinizi Huzurla Büyütün

Bebeğinize özel beslenme danışmanlığı ile onlara sağlıklı ve mutlu bir gelecek armağan edin.

Biliyor Musunuz?

Anne sütünü yeterli zamanda alan bebeklerin gelecekte sigaraya başlama riski anne sütü almayanlara göre %50 daha azdır.

İlham Al, Harekete Geç

Bebeğinizi Sağlıklı Büyütmek Mi İstiyorsunuz?

Bebeklerde beslenme sorunları ve sağlıklı gelişim için diyetisyen desteği!

Bebeğinize Özel Çözümler!

Bebek beslenmesi danışmanlığı ile bebeğinize özel beslenme programları.

Mutlu Nesiller!

Doğru beslenen, geleceğe mutlu bakan çocuklar ve içi rahat anneler!

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek beslenmesi danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Bebeğinizin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Bebek beslenmesi danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Bebek beslenmesi danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman bebek diyetisyenleri, modern bebeklerde beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Bebek beslenmesi danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, bebeğinizin sorununu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle sağlıklı ve doğru beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek beslenmesi danışmanlığına; bebeğiniz anne sütü almıyorsa, kilo kaybı yaşıyorsa, aşırı kilo alıyorsa ihtiyacınız vardır. Aynı zamanda bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve sizin de bebek beslenmesi hakkında bilinçlenmeniz için diyetisyen desteği almanız gereklidir. Sağlık sorunları ve beslenme problemleri yaşamamanız için bebeğiniz için diyetisyene gitmenizi öneririz.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Bebek Beslenmesi Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Bebek beslenmesi danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Bebeğinizin ayına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, genel sağlık durumuna, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programının kapsamına göre bebek beslenmesi danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz