Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

BMH Hesaplama

Bazal Metabolik Hız Hesaplama

Bazal Metabolizma Hızı (BMH), kişinin uyku ve dinlenme halinde, nefes alma, kalp atışı, kan dolaşımı, vücut sıcaklığının belirli bir düzeyde tutulması, terleme, hücre büyümesi ve yenilenmesi, beyin ve sinir fonksiyonları gibi hayati işlevler için gerekli olan enerji miktarıdır. BMH hesabı yaparak günlük ihtiyacınız olan besin-enerji dengesini sağlayıp sağlayamadığınızı öğrenin, sağlıklı beslenmek için diyetisyeninizden destek alın!

Cinsiyetiniz nedir?

Yaşınız nedir?

Yaşınızı rakam olarak girin.

Boyunuz nedir?

Boyunucu santimetre (cm) cinsinden girerek sağ taraftaki "İleri" okuna tıklayınız.

Kilonuz nedir?

Kilonuzu kilogram (kg) cinsinden girerek sağ taraftaki "İleri" okuna tıklayınız.

Tebrikler! Testi başarıyla tamamladınız. Hemen aşağıdaki butona basarak test sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Diyetisyen Hizmetleri

Gebelik sonrası kilolarından şikayetçi olan anneler, obezite sorunu ile uğraşan çocuklar, yıllardır kilo veremeyenler, çalışanlarına sağlıklı menüler hazırlamak isteyen firmalar için en çok önerilen diyetisyen hizmetlerini inceleyin. Sizin için en doğru danışmanlık uygulamalarıyla tanışın!

Degisime Hazir Misiniz 3

Değişime Hazır Mısınız?

Ne kadar aktif yaşıyorsunuz? Bazal metabolizma hızınızı hesaplayarak size gün boyu gerekli olan enerji miktarını öğrenin.

Bazal metabolizma hızı hesaplama aracı sayesinde hangi besinleri, ne kadar tüketeceğinizi diyetisyeninizden öğrenebilir, doğru bildiğiniz yanlışları değiştirebilirsiniz. Kilo alma nedenlerinizin farkına vararak ihtiyaçlarınıza göre beslenebilirsiniz.

Online BMH hesaplama aracı ile beslenme sorunlarınızın tükettiğiniz besinlerden kaynaklı olup olmadığını öğrenebilir, diyetisyeninizden yardım alabilirsiniz.

Randevunuzu Planlayın

Size Özel Yöntemlerle Sağlığınıza Kavuşun!

Metabolizma hızı hesaplama aracından elde ettiğiniz sonuçlarına göre diyetisyeninizin önereceği yöntemlerle siz de kısa sürede ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

BMH hesaplama sistemi, günlük ihtiyacınız olan enerjiyi öğrenmenizi sağlayarak kilo alma ya da alamama sorunlarınız için doğru bir tanı koymaya imkan verecek. Böylece uyguladığınız diyet programlarından maksimum verim alacaksınız.

Siz de geç olmadan bazal metabolizma hızı hesaplama aracını kullanın, tamamen bireyselleştirilmiş diyetisyen desteği alın.

Diyetisyeninizle Tanışın
Size Ozel Yontemlerle Sagliginiza Kavusun 3
Saglikli Ve Mutlu Yasayin 3

Sağlıklı ve Mutlu Yaşayın!

BMH hesaplama aracı ile sorununuzu hemen öğrenin, diyetisyeninizden destek alın, sağlıklı beslenmenin tadını çıkarın!

Bazal metabolizma hızı hesaplama değerlerinizi diyetisyeninize ulaştırın, ihtiyacınız olan beslenme programıyla yeterli ve dengeli beslenin. Bilinçsiz beslenme alışkanlıklarınızı değiştirin, bedeninizi daha çok sevin, özgüveninizi yeniden kazanın.

Alanında uzman diyetisyenler ve sağlıklı yaşam merkezleriyle siz de değişime bugünden başlayın! Özenli beslenin, özel hissedin!

Bedeninizi Özgürleştirin