Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Yaşlılarda Beslenme

Sağlıklı Yaşam İçin Hiçbir Yaş Geç Değil!

Yaşlılıkta karşılaştığınız sağlık sorunlarıyla baş etmek, yaşam kalitenizi arttırmak için diyetisyeninizi bulun, sağlıklı beslenme önerileri alarak daha mutlu ve iyi hissedin!

Kemiklerdeki güçsüzlük ve yavaş metabolizma, iştahsızlık ve yetersiz beslenme yaşlılıkta en korkulan sorunlardandır. Bu sorunlara çözüm sunmak, sağlıklı ve dengeli beslenmenizi sağlamak için yaşlılıkta beslenme alanında uzman diyetisyenler yanınızda olacak!

Yaşamınızın her döneminde sağlığınızı korumak ve iyileştirmek, kendinize daha iyi bakmak, güçlü ve zinde hissetmek için hemen ilk adımı atın, uzmanından destek alın!

Yetersiz beslenme toplum içinde yaşayan bağımsız yaşlılarda %5-10 iken hastane veya bakımevinde kalanlarda bu oran daha yüksektir.

Yaşlılıkta Doğru Beslenin, Hayattan Daha Çok Keyif Alın!

yaşlılarda kilo verme

Kilo Verme

Yaşlılık döneminde bedeninizin ve ruhunuzun ihtiyaçları tamamen değişecek! Kilolarınızın size yük olmasına izin vermeyin!

Yaşla birlikte kas kütlesi azalırken yağ kütlesinde artış görülür. Bu durumda da kilo vermek yaşlılar için oldukça zordur. Kişinin yaşına ve sağlık problemlerine uygun diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması ve takibinin yapılması gerekir.

Yaşlılarda beslenme alanında uzman diyetisyenlerden siz de yaşınıza göre beslenme önerileri alabilir, fazla kiloların sağlığınızı etkilemesini engelleyebilirsiniz. Hiçbir şey için geç değil!

Yaşlılar İçin Zayıflama Yolları

Kilo Alma

Yaşlılıkta iştah kaybı, kilo alamama ve yeterli beslenememe sorunlarına diyetisyeninizle birlikte dur deyin!

Yaşla birlikte tat ve koku almada azalma, ağız kuruluğu, diş ve çene problemleri, yutma güçlüğü gibi sorunlar iştahı olumsuz etkiler ve kilo kaybına yol açabilir. Kilo kaybıyla birlikte fiziksel kapasitenin azalması söz konusu olur. Bu sorunların tamamı sağlıklı beslenme müdahaleleriyle çözüme kavuşturulabilir.

Hem psikolojinizi hem de sağlığınız etkileyen kilo alamama sorununa karşı diyetisyeninizden beslenme önerileri alabilir ve yaşam standartlarınızı arttırabilirsiniz. Her yaşınızdan keyif almak istiyorsanız bilinçli yaşamalısınız!

Yaşlılarda İştahsızlık Nedenleri
yaşlılarda kilo alma
yaşlı beslenmesi

Hastalıkta Beslenme

Diyabetten kalp-damar hastalıklarına, yüksek tansiyondan iştahsızlığa kadar yaşlılıkta tüm hastalıklara özel beslenme danışmanlığı!

Yaşlılık döneminde sahip olduğunuz hastalıklarınızın yaşam kalitenize etki etmemesi için doktorunuzun önerisiyle birlikte diyetisyeniniz size özel beslenme programları hazırlayacak! Siz de böylece hastalıkta beslenmenin önemini fark etmiş olacaksınız.

Hastalıklarınızın hayatınızı etkilemesine izin vermeyin, diyetisyeninizden yaşlılıkta sağlıklı beslenmenin püf noktalarını hemen öğrenin!

Yaşlı Hastalarda Beslenme

Sağlıklı Yaşam ve Zinde Kalma

Yaşlılıkta bile spor yapabilir ve kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey doğru ve sağlıklı beslenmeyi öğrenmek!

Yaşla birlikte kemik yapısının güçsüzleşmesiyle hareket kabiliyetinizde azalma olabilir. Ancak bu durum kaderiniz değil! Diyetisyeninizden yaşlılıkta beslenme önerileri alarak daha zinde hissedebilir ve dinç kalabilirsiniz! Üstelik istediğiniz sporu yaparak...

Unutmayın; her yaş özeldir. Hangi yaşta olursanız olun kendinize dikkat edin ve sağlıklı beslenmeyi asla ihmal etmeyin.

Yaşlılıkta Zinde Kalma Yolları
yaşlılıkta sağlıklı beslenme
yaşlılıkta beslenme

Her Yaşta Güzel ve Dinç Olmak İster Misiniz?

Güçlü bir beden ve sağlıklı bir hayat için diyetisyeninizle tanışın, kendinize iyi bakın!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Hayattan Vazgeçmeyin!

Yaşlılarda beslenme danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayacak, size özel diyet listeleri, egzersiz programları ve yaşam koçu desteği! Daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat için hiçbir yaş geç değil! Yaşlı beslenmesi hakkında uzman önerileri almayı ihmal etmeyin!

Bazal Metabolizma Hızınızı Hesaplayın!

Yaşlılarda Beslenme Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Yaşlılarda beslenme alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenin! Her yaşta kendinize iyi bakın… Yaşlılıkta beslenme yolculuğunuzda uzman desteği alın!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

yaşlılık döneminde beslenme

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Yaşlılarda Beslenme Danışmanlığı – Keyifli Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

Yaşlı beslenmesi için özel diyet ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve yaşlılıkta beslenme ile ilgili merak ettiklerinizi diyetisyeninize sorun! Sağlıklı bir hayat için her yaşta doğru beslenmek gerek...

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Yaşlılarda beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

yaşlılar için diyetisyen

Diyetisyeninize Danışın

Yaşlılıkta beslenme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

yaşlılar için beslenme

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve beslenme danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

65 yaş üzerinde kişilerin yaklaşık olarak %25’inde, 4 temel tat duyusunun (tatlı, ekşi, tuzlu, acı) bir veya birden fazlasında azalma vardır.

İlham Al, Harekete Geç

Beslenme Sorunları Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Yaşlılıkta iştahsızlık, kilo kaybı ve aşırı yağlanma artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Yaşlılarda beslenme danışmanlığı ile sana özel beslenme programları edinebilirsin.

Özgürce Yaşa!

Her yaşta dinç ol, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Yaşlılarda beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Yaşlılarda beslenme danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Yaşlılarda beslenme danışmanlığı yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman yaşlı beslenmesi diyetisyenleri, modern yaşlılıkta beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Yaşlılarda beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Yaşlılarda beslenme uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Yaşlılarda beslenme danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin danışmanlık sürecinde edindiği sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Ancak diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Yaşlılarda Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Yaşlılarda beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre yaşlılarda beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz