Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Zayıf Kadınlar Daha Kolay Sevgili Buluyor!

Erkekler Zayıf Kadınları Daha Çok Beğeniyor!

Bilim adamları yüzyıllardır erkek ve kadın arasındaki ilişki üzerine araştırma yapıp duruyorlar. Erkeklerin nasıl kadınlardan hoşlandığını ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Sürekli değişen güzellik algısıyla birlikte erkeklerin de bir kadında aradığı özellikler değişiyor. Eskiden balık etli kadınlar daha çok beğenilirken günümüzde zayıf hatta sıska kadınlar beğeniliyor. Moda ve sosyal medyanın yarattığı güzellik algısıyla birlikte erkekler zayıf kadınları daha çekici buluyorlar.

Bu nedenledir ki zayıf kadınlar daha kolay sevgili buluyor. Peki neden erkekler zayıf kadınları seviyor? Sevgili bulmak için olmazsa olmaz şey zayıf olmak mı? Nasıl sevgili bulurum diyenler ne yapmalı? Daha yakından bakalım…

 

İnce Bel Erkekleri Cezbediyor!

Sevgili bulmak için illa ki zayıf olmanız gerekmiyor ancak erkekler zayıf kadınları daha çekici buluyorlar. İnce belli olmanız onların beğenisini kazanmanız için yeterli oluyor. Nasıl sevgili bulurum diyenler için öncelikli olarak fazla kilolardan kurtulmak avantajlı olacak. Ardından tazelenen özgüveninizle birlikte sevgili bulmanız daha kolay olacak.

Uzun ve Şekilli Bacaklar Da Dikkat Çekiyor!

Sevgili bulmanın yolları arasında bakımlı olmanız ve kendinize dikkat etmenizin yanında genetik miras da çok önemli. Boyunuz uzun olabilir ancak kiloluysanız çok da dikkat çekmiyorsunuz demektir. Uzun bacaklarınızı sıkı bir diyet ve egzersiz programıyla daha güzel hale getirebilirsiniz. Böylece dikkat çekici bir görünüme sahip olursunuz. Aynı zamanda uzun bacaklar erkeğe, çocuk taşıyabileceği mesajını da vermektedir. Bu nedenle erkekler arasında tercih edilme sebebidir. Zayıf kadınlar daha kolay sevgili buluyor algısı da bu nedenledir.

Zayıf Bir Beden Ancak Büyük Göğüsler!

Nasıl sevgili bulunur ya da sevgili bulmanın yolları nelerdir diyenler için bazı şeylerin elinizde olmadığını söyleyebiliriz. Büyük göğüsler genellikle genetiktir ve estetik yöntemlere başvurmuyorsanız herhangi bir şey yapamazsınız. Ancak zayıf bir bedene sahip olmak sizin elinizdedir. İdeal kilonuzda olduğunuzda da göğsünüzü daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz. Böylece daha fazla dikkat çekebilir, bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

[widget-87]

Sağlıklı Bir Görünüm Erkekleri Etkiliyor! - Nasıl Sevgili Bulunur?

Zayıf kadınlar daha kolay sevgili buluyor evet, ancak sağlıksız bir görünümle değil elbette. Sevgili bulmak için zayıflamak, sıska bir görünüme sahip olmak size bir sevgili kazandırmayacak. İdeal kilonuzda olmanız ve sağlıklı görünmeniz hayalinizdeki aşkı bulmanızı kolaylaştıracak. Bu nedenle şok diyetlerden ve hızlı kilo verdiren beslenme programlarından uzak durun, size özel diyet listeleriyle zayıflayın.

Zayıf kadınlar daha kolay sevgili buluyor diye kendinizi açlığa mahkum etmeyin. Sevgili bulmak için zayıf olmanıza gerek yok, sizi olduğunuz gibi seven biri elbet karşınıza çıkacaktır.

Özgüveninizi Kazanın, Kiloları Değil!

“Zayıf kadınlar daha kolay sevgili buluyor.” tezi doğru elbette ancak sağlıklı kadınlar daha başarılı bir ilişki yürütüyorlar. Zayıf kalmak değil önemli olan sağlıklı kalmak. Doğru ve yeterli beslenerek sahip olduğunuz bedeni korumanız ve sağlığınızı kaybetmemeniz daha önemli. Sırf sevgili bulmak için diyet yapmanıza gerek yok, sağlıklı kilonuzda değilseniz doğru beslenmeye ihtiyacınız var.

Erkekler zayıf kadınlardan hoşlanıyor olabilir ancak siz tamamen özgüveninizi geri kazanmak ve hayata daha mutlu bakmak için kilo vermelisiniz. Sevgili bulmak için ya da başka bir amaçla değil. Kilolarınızdan rahatsız oluyorsanız hemen bir diyetisyenin yolunu tutmalı ve size özel beslenme programıyla bambaşka bir hayata başlamalısınız. Unutmayın, sağlık her şeyden önemli…

[widget-89]

Yorum Yap