Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Online Diyet Nedir? Nasıl Yapılır?

Diyetisyene Gidecek Vaktiniz Yoksa Online Diyet Yapın!

Online Diyet Danışmanlığı, diyetisyeni ile yüz yüze görüşmek için vakti olmayan, yoğun çalışan ya da diyetisyeni ile farklı şehirlerde olan kişiler için özel diyet ve beslenme programlarının hazırlanması, uygulanması ve takibinin yapılmasıdır. Kişilerin sağlıklı zayıflama süreçlerinde online olarak destek almaları, doğru beslenme tüyoları edinmeleri, diledikleri an diyetisyenlerine ulaşabilmeleri hedeflenir. Online Diyet Danışmanlığı ile diyetisyen ve danışan, internet üzerinden randevularını gerçekleştirirler.

İnternetin olduğu her yerde online diyetisyeniniz yanınızda!

Online diyetler uygulanırken online diyetisyen kişinin vücut analizlerini alarak beslenme programlarını oluşturur. Online diyet listeleri sayesinde vakti olmayan ancak kilo vermek isteyenler de diyetisyen hizmetlerinden yararlanabilirler. Peki online diyet nedir? Online diyet nasıl uygulanır? Birlikte inceleyelim…

 

Online Diyet Neden ve Nasıl Uygulanır?

Modern hayat koşuşturmasında kendinize ayıracak vaktiniz dahi yoksa, sağlıksız ve yetersiz beslendiğinizi görüyorsanız, yaşam koşullarınız sizi rahatsız ediyorsa, zamanınız kısıtlıysa Online Diyet Danışmanlığı tam size göre. Online diyetisyenler tarafından size özel hazırlanacak olan online diyetler ile sağlıklı beslenebilir, gündelik hayatınızı devam ettirirken katı diyetlere bağlı kalmayarak daha özgür olabilirsiniz.

Online diyetisyen görüşmeleriniz cebinizde!

Online diyet yapma imkanı bulacağınız ve online diyetisyenler ile tanışacağınız bu beslenme danışmanlığı programını özellikle Kurumsal Beslenme Danışmanlığı için kullanabilirsiniz. Online diyetisyen yardımıyla hem kendiniz hem de kurumunuz için online diyet listeleri edinebilirsiniz. Online diyet yapmak yıllardır ertelediğiniz sağlıklı beslenme alışkanlığını sizlere kazandırabilir.

Online Diyet Danışmanlığı Hizmetine;

  • Sağlıklı beslenme ilkelerini öğrenmek için,
  • Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek için,
  • İş hayatınıza uygun beslenmek için,
  • Yaşınıza göre beslenmeyi öğrenmek için,
  • Cinsiyetinize göre online diyetler için,
  • Fizyolojik durumunuza göre doğru beslenmek için,
  • Yaşamınızın her döneminde sağlığınızı korumak için,
  • Kilo problemlerinden korunmanız için ihtiyacınız vardır.

[widget-87]

Online diyet danışmanlığı başlangıcında günlük enerji, karbonhidrat, protein, yağ, vitamin ve mineral alımlarınız ölçülür. Yetersiz ya da dengesiz beslenip beslenmediğiniz incelenir. Günlük aldığınız enerjinin besinlere göre yüzdelik dağılımları, aldığınız vitamin ve minerallerin miktarı, besin öğesi alımlarınızın ayrıntılı yorumları, kişisel beslenme karakteriniz ortaya çıkarılır. Yeme bozukluğu riski taşıyıp taşımadığınız incelenerek nasıl bir besin desteğine ihtiyacınız olduğu belirlenir. Böylece online diyet oluşturmak daha kolay hale gelir. Online diyetisyenler ihtiyaçlarınıza uygun online diyetler oluştururlar. Online diyet nasıl yapılır sorunuza detaylı yanıt verirler.

Online Diyet İle Diyetisyeniniz Yanı Başınızda!

Online Diyet Danışmanlığı ile yetersiz, dengesiz ve sağlıksız beslenmenin sonuçlarından sizi korumak ve size özel beslenme programı oluşturmak için verilir. Online diyet listeleri sayesinde vaktinizi almadan diyet yapmanız sağlanır.

İster takipli ister takipsiz online diyet!

Beslenme haritanızdan hareketle hedef kilonuz saptanız ve size özel beslenme programı hazırlanır. Tahmini online diyet süreniz ortaya çıkarılır. Haftalık kontroller yapılarak durumunuzdaki değişiklikler incelenir, beslenme programınızın faydalı olup olmadığı belirlenir. Online diyetisyen destek sistemi ile danışmanınıza istediğiniz an ulaşmanız sağlanır. Online diyet listeleri mail olarak atılır ve internet ortamında görüşmeler gerçekleştirilir. Online diyetisyen hizmeti sayesinde vakti olmayanlar için hızlı çözümler sunulur.

Online diyet nedir, online diyet nasıl yapılır, kimler online diyet yapar sorularınıza diyetisyeninizden yanıt alabilirsiniz. İster takipli isterseniz takipsiz diyetlerle siz de online diyet yapabilirsiniz. Diyetisyene gidecek vaktim yok diye üzülmeyin…

[widget-108]

Yorum Yap