Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

İdeal Kilo Hesaplama

Online İdeal Kilo Hesaplama

İdeal kilo, kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değeridir. Kadın ve erkekler için farklı formüllerle hesaplanan ideal kilo, mevcut kilonun kişi için yeterli ya da fazla olup olmadığını gösterir. İdeal kilo hesaplama aracı ile sağlıklı bir kiloya sahip olup olmadığınızı öğrenin, mutlu bir yaşam için hemen harekete geçin!

Cinsiyetiniz nedir?

Boyunuz nedir?

Boyunucu santimetre (cm) cinsinden girerek sağ taraftaki "İleri" okuna tıklayınız.

Kilonuz nedir?

Kilonuzu kilogram (kg) cinsinden girerek sağ taraftaki "İleri" okuna tıklayınız.

Tebrikler! Testi başarıyla tamamladınız. Hemen aşağıdaki butona basarak test sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Diyetisyen Hizmetleri

Gebelik sonrası kilolarından şikayetçi olan anneler, obezite sorunu ile uğraşan çocuklar, yıllardır kilo veremeyenler, çalışanlarına sağlıklı menüler hazırlamak isteyen firmalar için en çok önerilen diyetisyen hizmetlerini inceleyin. Sizin için en doğru danışmanlık uygulamalarıyla tanışın!

Degisime Hazir Misiniz 2

Değişime Hazır Mısınız?

İdeal kiloda mısınız? Online ideal kilo hesaplama aracı ile olmanız gereken kiloyu öğrenin, beslenme sorunlarınız için diyetisyen desteği alın!

Boyunuz ve kilonuz doğru oranda mı? Kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız hemen ideal kilo hesaplama aracı ile risk grubunda olup olmadığınızı öğrenin. Doğru beslenmek ve sağlığınıza kavuşmak için diyetisyeninizi bulun.

Unutmayın, değişmek için hiçbir zaman geç değil! Boy kilo oranı sonucunuzu diyetisyeninize ulaştırın, size özel beslenme programıyla zayıflayın.

Randevunuzu Planlayın

Size Özel Yöntemlerle Zayıflayın!

Fazla kilolar artık kaderiniz değil! Modern diyetisyen uygulamalarıyla aç kalmadan ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Boy kilo hesaplama aracıyla ideal kilonuzda olup olmadığınızı öğrenerek vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşabilirsiniz. Beslenme programları, diyet listeleri ve egzersiz sayesinde siz de hayalinizdeki bedene kavuşabilirsiniz. Doğru amaç için doğru beslenin!

Alanında uzman diyetisyenlerle birlikte size özel beslenme programları sayesinde ideal kilonuza ulaşabilir, hayatın tadını daha çok çıkarabilirsiniz.

Diyetisyeninizle Tanışın
Size Ozel Yontemlerle Sagliginiza Kavusun 2
Saglikli Ve Mutlu Yasayin 2

Sağlıklı ve Mutlu Yaşayın!

İdeal kilo hesaplama aracı ile boyunuz ve kilonuz orantılı mı öğrenin, sorununuza özel çözümü diyetisyeninizle bulun, hayata daha mutlu bakın!

İdeal kilo hesaplama aracıyla elde edeceğiniz sonuca göre diyetisyeninizden beslenme programlarınızı ve egzersiz listenizi alın. Doğru yöntemlerle zayıflayın. Sağlık sorunları kapınızı çalmadan önce fazla kilolarınızdan kurtulun, sağlıklı gıdaları tüketerek vücudunuza iyi davranın…

Kilolu olmak artık sorun değil! Alanında uzman diyetisyenlerle birlikte kısa sürede fazla kilolarınıza veda edin!

Bedeninizi Özgürleştirin