Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Takipsiz Online Diyet Nedir? Nasıl Yapılır?

Diyetisyene Gitmeye İhtiyacınız Yok!

Takipsiz online diyet de takipli online diyet gibi diyetisyene gitmeye vakti olmayan ancak sağlıklı beslenmek isteyen kişiler için geliştirilmiş bir programdır. Takipli online diyetten farklı olarak diyetisyen ile bire bir görüntülü konuşma imkanı yoktur. Haftalık olarak diyet listelerinin ve kilo ölçümlerinin yapılıp mail üzerinden haberleşme sistemine dayanmaktadır.

Diyetisyene gerek kalmadan takipsiz online diyet sayesinde siz de beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilir, size özel diyet listeleriyle zayıflamaya başlayabilirsiniz.

 

Takipsiz Online Diyet Nasıl Uygulanır?

Takipsiz online diyet süreci, diyetisyeninizin web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurmanız ile başlar. Seçtiğiniz online diyet programına göre diyetisyeniniz sizi belirli aralıklarla düzenli bir şekilde takip eder. Genellikle haftalık olarak beslenme listeniz size iletilir, siz de sorularınızı mail aracılığıyla sorarsınız.

Diyetisyeninizin web sitesi üzerinden online diyet üyelik kaydı yapmanızın ardından sizlere beslenme ve sağlık öykünüzün alınması için Bilgilendirme Formu gönderilir. Formu doldurmanızın ve ödemenizi yapmanızın ardından diyetisyeniniz 24 saat içinde mail ile size dönüş yapar. 1 haftalık beslenme listeniz iletilir. Haberleşme de haftalık olarak yapılır ve her hafta listeniz yenilenerek farklı besin ve tariflerle tarafınıza iletilir, sorularınız cevaplanır. Gelişiminiz haftalık kilo ölçümleriyle izlenir.

[widget-87]

Örnek Takipsiz online diyet paketleri şöyledir:

  • Diyete başlamadan önce genel değerlendirme
  • Kan tahlili, hastalık, ilaç kullanımı vb. durumlarının değerlendirilerek diyet listenizin düzenlenmesi
  • Size özel; hazırlanmış diyet programı
  • Haftalık diyetisyen takibi
  • Haftalık diyet listesi güncellemesi ve diyetisyen ile görüşme
  • Besinlerin porsiyon ölçüleri, miktarları ve değişim listeleri dosyası
  • Sorularınızı; e-posta ile sorma imkanı
  • Diyet günlüğü takibi ve kontrolü
  • Eposta ile diyet gönderimi ve görüşmeler
  • 30 günlük süre bitiminde diyet uyum sürecinin değerlendirilmesi ve diyet programında değişiklik uygulanması

Her diyetisyenin takipsiz online diyet paketleri farklıdır. Sayfamızdaki takipsiz online diyet yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Takipsiz online diyet nasıl yapılır, takipsiz online diyet fiyatları nelerdir gibi sorularınızı diyetisyeninize sorun.

Takipsiz Online Diyet İşe Yarıyor Mu?

Diyet yaparken yüz yüze görüşmeler her zaman daha etkili olsa da diyetisyeninize gitme fırsatınız yoksa online diyet avantajından yararlanmanızı öneririz. Normal diyetisyenlik uygulamalarından hiçbir farkı olmayan takipsiz online diyet ile sadece diyetisyeninizi görmemiş olursunuz. Bunun dışında verilen diyet listeleri ve haftalık haberleşme tamamen size özgüdür.

Dilerseniz 1 aylık takipsiz online diyet satın alarak ne kadar etkili olup olmadığını bizzat görebilirsiniz. Takipsiz online diyet nedir ve takipsiz online diyet nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap almak için diyetisyeninizle görüşebilirsiniz.

[widget-108]

Yorum Yap