Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Güzellik ve Estetik Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

Ne yaparsanız yapın kilo veremiyor musunuz? Modern güzellik ve estetik uygulamalarla kilolarınızdan ve estetik kaygılarınızdan kurtulabiliyorsunuz. Son yıllarda moda olan bölgesel zayıflama, yağ aldırma, kavitasyon, vakum terapi ve lenf drenaj yöntemleriyle siz de hayalinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

Güzellik ve estetik fiyatları, seçeceğiniz hizmete ve sorunuzun şiddetine göre değişiklik gösterebiliyor. Bazı güzellik merkezleri, güzellik uygulamaları fiyat aralıklarına sahipken bazıları da kişiye özel ücretlendirme yapıyorlar. Güzellik ve estetik fiyatları bu nedenle değişiklik gösteriyor.

Peki tam olarak estetik fiyatları ve güzellik uygulamaları fiyatları hangi koşullara göre belirlenir? Estetik ücretleri pahalı mı? Gelin, birlikte bakalım…

1. Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Genellikle bel ve basen çevresinde oluşan bölgesel yağlanmalara çözüm sunan bölgesel zayıflama fiyatları, kişiye özel olarak belirlenir. Soğuk lipoliz, velashape, eximia, reaction, lenfatik drenaj, mezolipoliz ve mezoterapi gibi güzellik uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine göre bölgesel zayıflama fiyatları değişebilir.

Güzellik ve estetik fiyatları, kişinin ihtiyaçlarına göre şekillenir. Bölgesel zayıflama fiyatları hakkında bilgi almak için bu alanda uzman merkezlere başvurun.

2. Selülit Tedavisi Fiyatları

Özgürce denize girmekten ve dilediğinizi giymekten utanıyor musunuz? Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluktan kaynaklı oluşan, kadınların korkulu rüyası selülitlere karşı selülit tedavilerinden yararlanabilirsiniz. Selülit tedavisi fiyatları her bütçeye uygun!

Güzellik ve estetik fiyatları arasında selülit tedavisi fiyatları en ekonomik olanlardan biri. Sorununuzun şiddetine ve uygulanacak seans sayısına göre selülit tedavisi fiyatları belirlenmektedir.

[widget-87]

3. Yağ Aldırma Fiyatları

Güzellik uygulamaları fiyat araştırmanızı yaparken yağ aldırma hakkında da bilginiz olsun. Yağların vakumla emilmesi işlemi olan liposuction sayesinde basen, göbek, gıdı ve kollarınızdaki yağlardan kurtulabilirsiniz.

Yağ aldırma fiyatları, liposuction işleminin uygulanacağı bölge sayısına ve uygulama kapsamına göre değişir. Yağ aldırma fiyatları kişiye göre belirlendiği için uzmanından bilgi almanızda yarar var.

4. Kavitasyon Fiyatları

Güzellik ve estetik fiyatları arasında bir miktar bütçenizi zorlayacak uygulamalardan olan kavitasyon; ultrasonik ses dalgaları ve lazer ışınları ile yağların sulandırılarak idrar, dışkı ve terlemeyle dışarı atılması işlemidir. Kavitasyon fiyatları yine kişiye özel belirlenir.

Estetik fiyatları açısından bakıldığında kavitasyon fiyatları, yüksek kalıcılığı olan uygulamalardan olduğu için ödeyeceğiniz paranın karşılığını alırsınız.

5. Vakum Terapi Fiyatları

Kalça, basen ve baldırlardaki yağ depoları vakum terapi ile boşaltılabiliyor. Vakum terapi fiyatları; seans sayısına, sorunun şiddetine ve ek güzellik uygulamalarının gerekli olup olmamasına göre değişmektedir.

Güzellik ve estetik fiyatları; diyet ve egzersizle kilo veremeyenler için göze alınması gereken ücretleri kapsıyor. Vakum terapi fiyatları ekonomik paketler halinde sunulabiliyor, özel klinikler kampanyalar da hazırlayabiliyor.

6. Lenf Drenaj Fiyatları

Vücutta biriken toksinlerin atılmasında, tedavi edici ve destekleyici olarak kullanılan lenf drenaj yöntemiyle kilolarınıza veda edebilirsiniz. Lenf drenaj fiyatları; uygulama yapılacak bölgeye ve seans sayısına göre belirlenmektedir.

Güzellik ve estetik fiyatları arasında ortalama rakamlara sahip olan lenf drenaj fiyatları hakkında detaylı bilgi için estetik ve güzellik merkezlerine danışmanızı tavsiye ederiz.


Güzellik ve estetik fiyatları; her uygulama için özel olarak belirlenir. Bölgesel zayıflama fiyatları, selülit tedavisi fiyatları, yağ aldırma fiyatları, kavitasyon fiyatları, vakum terapi fiyatları, lenf drenaj fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız güzellik ve estetik merkezlerine uğramanızda yarar var. Size özel ücretleri öğrenebilirsiniz böylece.

[widget-117]

Yorum Yap