Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Personal Training Fiyatları

Personal Trainer Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Spora başlatacak motivasyonu kendinizde bulamıyor musunuz? Ya da sürekli spor yapmak size sıkıcı mı geliyor? Personal training ile aradığınız motivasyonu ve kararlılığı bulacaksınız. Spor salonlarında hizmet veren personal trainer yani spor koçları sayesinde spor yapmaya artık üşenmeyeceksiniz. Personal training fiyatları her bütçeye hitap ediyor!

Personal training fiyatları belirlenirken; spor koçluğu süresi, kilo problemlerinin şiddeti, kullanılan yöntemler ve beklentiler etkili olmaktadır. Personal training fiyatları; her birey için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, genel sağlık durumuna, beklenti ve ihtiyaçlarına göre personal trainer ücretleri değişkenlik gösterir. Kişisel antrenör fiyatları neye göre değişir? Personal trainer ücretleri pahalı mı? Gelin, birlikte bakalım…

1. Spor Koçluğu Süresi

Sadece size özel egzersiz programlarıyla ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre spor yapabileceğiniz bir program hazırlayan personal training fiyatları, kişiye özel olarak belirlendiği için personal trainer ücretleri üzerindeki en büyük etki süresidir. Uygulanacak egzersiz programının ne kadar süreceği personal trainer ücretleri üzerinde en çok etkili olan kriterdir.

1 yıllık üyelikler ile 5 aylık özel spor hocası fiyatları aynı olmamaktadır. Fitness özel ders fiyatları hakkında bilgi almak için spor merkezlerinin yolunu tutmalısınız.

2. Kullanılacak Programlar

Personal training fiyatları etki faktörleri arasında kullanılacak spor programları da vardır. Kişisel antrenörünüzün belirleyeceği egzersiz programlarına ve bunların süresine göre personal trainer fiyatları değişkenlik gösterir.

Özel spor eğitmeni fiyatları hakkında bilgi almak, iş ve hayat temponuza göre egzersiz programlarının oluşturulması için vakit kaybetmeden spor salonlarına uğrayın.

[widget-87]

3. Yaşanılan Şehir

Bulunduğunuz şehir de personal training fiyatları üzerinde etkili olacaktır. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Bursa ve Kocaeli personal trainer ücretleri yüksekken daha küçük ve az nüfuslu illerde fitness özel ders fiyatları ile spor koçu fiyatları ekonomik olacaktır.

Ya da tam tersi; spor salonlarının sayısının fazlaca olduğu bir bölgede personal trainer ücretleri daha düşük olabilir. Şehrinizin gelişmişliği ve kişisel antrenör ihtiyaçlarının ne kadar karşılandığı da personal training fiyatları üzerinde etkili olacaktır.

4.  Personal Trainer Uzmanlığı ve Ünü

Personal training fiyatları, kişisel antrenörünüzün ünüyle de doğru orantılıdır. TV programlarında karşımıza çıkan, kişisel bloglarından binlerce kişiye ulaşan, sosyal medyada fenomenleşen özel spor hocalarının fiyatları yüksektir.

Alanında ün yapmış spor koçu fiyatları sizin için uygunsa tercihinizi meşhur antrenörlerden yana kullanabilirsiniz. Ancak önemli olanın personal trainerin işindeki uzmanlığı olduğunu unutmayın.

Personal training fiyatları; antrenörünüzle yapacağınız ilk görüşmede netleşecektir. Zayıflamak ya da fit olmak için tercih edilecek program, spor koçluğunun süresi, beklenti ve talepleriniz personal trainer ücretleri için belirleyici olacaktır. Kişisel antrenör fiyatları, özel spor hocası fiyatları ve fitness özel ders fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız spor salonunuzu hemen bulun…

[widget-117]

Yorum Yap