Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sağlıklı Bir Yaşamı Tercih Ederek Kilo Veren 8 Ünlü

Kilo Veren Ünlülerin Değişimi Size Güç Verecek! Ünlülerin Zayıflama Yöntemlerinden İlham Alın!

Ünlüler diye onların her zaman zayıf olacağını mı düşünüyorsunuz? Sürekli kamera önünde olan ve bu nedenle fiziğine dikkat etmek zorunda olan ünlüler de bizler gibi kilo alabiliyor, sağlıksız beslenebiliyorlar.

Aldığı kilolarla hayranlarını şaşırtan ünlüler, sağlıklı bir yaşamı tercih ederek onlarca kilo vermeyi de başarıyor. Nasıl mı? Biraz cerrahi müdahale, çokça sağlıklı beslenme ve sporla… Kilo veren ünlüler değişimleri ile bizi şaşırtıyor… Gelin, onlarca kilodan kurtularak farklı bir görünüme kavuşan ve zayıflayan ünlüler kimmiş öğrenelim!

1. Ümit Erdim

“Böyle mi olacaktı?” adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam eden ve akıllarda kilolu görünümüyle kalan Ümit Erdim, spor yaparak ve beslenmesine dikkat ederek 45 kilo vermeyi başardı.

Şimdilerde küçük kızıyla yaptığı paylaşımları dikkat çeken oyuncu adeta bambaşka bir insana dönüştü diyebiliriz. Ne kadar değişmiş değil mi? Kilo veren ünlüler arasında belki de en dikkat çeken o!

2. Pelin Öztekin

Usta sanatçı Rasim Öztekin’in kızı, zayıflayan ünlüler listemizdeki Pelin Öztekin, geçirdiği mide ameliyatı sonucunda 21 ayda 90 kilo vererek 63 kiloya düştü. BKM oyuncularından olan Pelin Öztekin, mide küçültme ameliyatı sayesinde yıllardır veremediği kilolarından kurtuldu.

Bambaşka bir görünüme sahip olan ünlü oyuncu, spor ve sağlıklı beslenmeyle de bu süreci destekliyor. Kilo veren ünlüler arasında en büyük ilham kaynaklarından biri Öztekin…

[widget-87]

3. Çiçek Dilligil

Aklımızda hep kilolu halleri ile yer alan ünlü oyuncu Çiçek Dilligil de mide ameliyatı olanlardan. Mide küçültme ameliyatı olarak 30 kilo veren oyuncu, kendini yeniden doğmuş olarak tanımlıyor.

Yeni görünümü hayranları tarafından da beğenilen zayıflayan ünlüler arasındaki Çiçek Dilligil, istese de kilo alamamanın rahatlığını yaşıyor şu sıralar… Ünlüler nasıl zayıfladı diyorsanız cevabı genelde mide ameliyatı oluyor…

4. Seren Serengil

Rahatsızlanıp üç kere acile kaldırıldıktan sonra mide ameliyatı olmaya karar veren Seren Serengil’in aslında aşırı kilosu yoktu. Ancak tansiyon hastalığı yüzünden kiloları sorun olmaya başlamış ve insülin direnci nedeniyle tansiyonu hep 18-10 civarındaymış.

Sağlıklı bir yaşam için kilo veren ünlüler kervanına katılan Seren Serengil, mide ameliyatı olarak 3.5 ayda 25 kilo vermiş. Eski görünümüne kavuşan ünlü sanatçı, halinden çok memnun…Kilo veren ünlüler arasında en dikkat çekicilerden biri…

5. Burçin Orhon

Ünlüler nasıl zayıfladı sorunuzun genel cevabı mide küçültme ameliyatı… Fazla kiloları nedeniyle sağlık sorunları yaşayan Burçin Orhon da çareyi mide küçültme ameliyatında buldu. Zayıflayan ünlüler kervanına o da katıldı.

106 kilodan 83 kiloya düşen ünlü sanatçı, halen kilo vermeye devam ediyor. Sağlıklı beslenme ve her zaman yaptığı bale ile de bu süreci destekliyor. Ünlülerin zayıflama hikayeleri sizleri de cesaretlendiriyor değil mi?

6. Hacı Sabancı

Ünlülerin kilo verme yöntemleri bu ara cerrahi müdahaleler ve sağlıklı beslenme… 128 kiloya çıkan Hacı Sabancı da bu yolu tercih ederek kısa bir sürede 50 kilo verdi.

Şimdilerde spor ve sağlıklı beslenme ile kilosunu koruyan Hacı Sabancı, yeni görünümüyle de dikkat çekiyor. Kilo veren ünlüler bambaşka bir insan oluyor adeta.

7. İskender Paydaş

Kilo veren ünlüler arasında yer alan orkestra şefi İskender Paydaş, sigarayı bıraktıktan sonra hızla kilo almış ve buna dur demek için mide küçültme ameliyatı olmuş.

Mide küçültme ameliyatı sonrasında daha sağlıklı beslenerek 130 kilodan 90 kiloya inmiş. Kilo veren ünlüler arasındaki İskender Paydaş'ın eski formuna ve görünümüne kavuştuğu gözüküyor fotoğraflarda…

8.Emre Aydın

Genç kızların en çok sevdiği sanatçılardan olan zayıflayan ünlüler listemizdeki Emre Aydın, hızla kilo aldıktan sonra bu durumdan rahatsız olarak sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya kendini adadı.

Diyet ve spor sayesinde 3.5 ayda 18 kilo veren Emre Aydın, eski görüntüsüne yeniden kavuştu. İlham almak istiyorsanız kilo veren ünlüler arasındaki sanatçının öncesi-sonrası fotoğraflarına bir bakın…

Zayıflayan ünlüler arasında mide ameliyatı olan Cengiz Kurtoğlu, Özlem Türkad, Seda Akgül, Abidin Yerebakan, Uraz Kaygılaroğlu gibi ünlüler de var. Ünlülerin zayıflama hikayeleri, oldukça zor bir karar vermeleriyle başlamış. Sağlıklı beslenme ve diyetle de desteklenen bu karardan sonra değişimleri ne kadar ilham verici değil mi? Siz de kendinize inanarak onların yaptığını başarabilirsiniz…Kilo veren ünlüler size cesaret versin… Ünlülerin kilo verme yöntemlerinden tüp mide ameliyatını tercih etmek zorunda değilsiniz, bir diyetisyen desteği alarak dengeli beslenirseniz de güzel sonuçlar alabilirsiniz.

[widget-91]

Yorum Yap