Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sağlıklı Beslenme Diyetisyeni Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

Sağlıklı beslenme danışmanlığı fiyatları danışanın kilo alma, verme ya da koruma taleplerine göre belirlenmektedir. Sağlıklı beslenme diyetisyeni fiyatları, kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına, farklı uygulamaların gerekli olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre ortaya çıkmaktadır.

Sağlıklı beslenme diyetisyeni fiyatları için size en yakın diyetisyene ulaşın, kilo problemlerinizin oluşturduğu sorunlardan hızla ve güvenle kurtulun. Diyetisyen fiyatları nasıl belirleniyor? Diyetisyen ücretleri ortalaması ne? Gelin, birlikte bakalım…

1. Danışmanlık Süresi

Sağlıklı beslenme diyetisyeni fiyatları da kilo alma ve zayıflama diyetisyenliğinde olduğu gibi danışmanlık süresine göre belirlenmektedir. Diyetisyen ücretleri 1 yıl için farklı maliyette olurken birkaç yıl için daha ekonomik olabilir.

Diyet listelerinin uygulanma süresi diyetisyen ücretleri ortalamasını belirler. Aynı zamanda kişinin kilo koruma programlarına devam etmesi ya da ara ara diyetisyen hizmeti alması özel diyetisyen fiyatları için etkili olacaktır.

2.  Kullanılacak Yöntemler

Sağlıklı beslenme diyetisyeni fiyatları belirlenirken kullanılacak diyet listeleri ve egzersiz programları çok önemlidir. Kimi danışanlarda karbonhidratı kesmek işe yararken kimilerinde spor yapmadan herhangi bir sonuç alınmayabilir.

Bu nedenle özel diyetisyen fiyatları, kişinin ihtiyaçlarına göre değişecektir. Diyetisyen ücretleri belirlenirken yöntemlerin ne kadar süreceği de etkili olacaktır.

[widget-87]

3. Klinik ve Özel Hastane Olması

Özel hastane diyetisyen ücretleri daha yüksek olurken devlet hastanesi diyetisyen fiyatları ekonomiktir. Kendi ofisinde hizmet veren diyetisyenlerin danışmanlık fiyatları da uzmanın bilinirliği ve verdiği hizmetlere göre değişebilir.

Sağlıklı beslenme diyetisyeni fiyatları incelendiğinde spor merkezlerinde ya da sağlıklı yaşam merkezlerinde çalışanların görüşme ücretlerinin ekonomik olduğu görülebilir.

4. Yaşanılan Şehir

Yaşanılan şehrin büyüklüğü ve diyetisyen talepleri de sağlıklı beslenme diyetisyeni fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Adana, Bursa, Mersin, Trabzon ve Kocaeli gibi illerde diyetisyen ücretleri yüksekken daha küçük ve az nüfuslu illerde diyetisyen fiyatları ekonomiktir.

Diyetisyen ücretleri İstanbul için yüksekken sadece devlet hastanelerinde hizmet verilen Hakkari, Bayburt gibi illerde ücretsizdir. Detaylı bilgiyi şehrinizin diyetisyeninden alabilirsiniz.

5. Diyetisyenin Uzmanlığı ve Ünü

Ünlü diyetisyenlere gitmek biraz maliyetli oluyor elbette. TV programları yapan ya da seminerlerde boy gösteren diyetisyenlerin muayene ücretleri yüksek olurken başarılı ancak ün yapmamış diyetisyenler daha ekonomik seçenekler sunuyorlar.

Sağlıklı beslenme diyetisyeni fiyatları, gördüğünüz gibi diyetisyenin ne kadar ünlü olduğuyla da ilgili. Son yıllarda böyle bir popülarite var maalesef.

Sağlıklı beslenme diyetisyeni fiyatları; diyetisyeninizle yapacağınız ilk görüşmede belirlenecektir. Beslenme danışmanlığının ve diyet programlarının kaç ay süreceği, vermek istediğiniz kilo, ek hizmetlere gerek olup olmaması diyetisyen ücretleri üzerinde etkili olacaktır. Online diyetisyen fiyatları, özel diyetisyen ücretleri ve diyetisyen muayene ücretleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız diyetisyeninizi hemen bulun…

[widget-117]

Yorum Yap