Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Online Diyetisyen Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

Diyetisyene gidecek zamanı olmayanlar için artık online diyet var. Whatsapp üzerinden, telefon ve mesaj yoluyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun, diyetisyeninize ulaşabiliyorsunuz. Paket programlar halinde sunulan online diyetisyen fiyatları ise her bütçeye hitap eden cinsten. Türkiye’nin 81 ilinde bulunan diyetisyenlere rahatça ulaşmanızı sağlayan online diyet sistemi, beslenme uzmanının hizmet kriterlerine göre değişiyor.

Online diyet fiyatları; diyet programının takipli ya da takipsiz olmasına, kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Online diyetisyen fiyatları üzerinde ne etkili? Online diyetisyen ücretleri pahalı mı? Yakından bakalım…

1. Takipli Online Diyetisyen Fiyatları

Diyetisyeniniz sizi sürekli kontrol edeceği, motivasyon desteği sağlayacağı takipli online diyet fiyatları, kişiye özel olarak belirlenir. Ancak online diyet ücretleri planlanırken görüşmeler ve diyet listeleri paket program halinde fiyatlandırılır.

Yani 3 whatsapp + 3 telefon görüşmesi 500 TL gibi. Belirttiğimiz rakamlar örnek olmakla birlikte her diyetisyen online diyet fiyatları ve diyetisyen muayene ücreti hakkında kendi kriterlerine göre bir rakam belirleyebilir. Bu nedenle online ve özel diyetisyen fiyatları hakkında direkt bilgi almalısınız.

2. Takipsiz Online Diyetisyen Fiyatları

Her hafta kilonuzu ölçtürerek devam edebileceğiniz, aylık program bitiminde diyetisyeninizle iletişime geçerek sonuçları değerlendireceğiniz takipsiz online diyet ücretleri de programın kapsamına göre değişiklik gösterir.

Online diyet fiyatları, takipsiz program için görüşme sayısı ve diyet listelerinin kapsamı ile hizmet süresine göre belirlenir. Online diyet ücretleri hakkında bilgi almak için beslenme uzmanınıza ulaşabilirsiniz.

[widget-87]

Takipli ve takipsiz online diyet fiyatları; yaş, cinsiyet, vücut analizlerine göre verilmesi gereken kilo belirlendikten sonra ortaya çıkar. Telefon, mail ve whatsapp görüşmelerinin sayısı ile online diyet süresi, online diyetisyen fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.

Online diyetisyen fiyatları, özel diyetisyen ücretleri ve diyetisyen muayene ücretleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız diyetisyeninizi hemen bulun…

[widget-117]

Yorum Yap