Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Fit Catering Yararları

Kalori Hesabınızı Sizin Yerinize Yapacak Bir Program!

Hepimiz diyet yaparken zorlanırız. Her gün diyet listemize sadık kalmayız ya da ufak kaçamaklarımızın zararlı olmayacağını düşünürüz. Diyetimiz işe yaramayınca da genel olarak diyetisyenimizi suçlarız. Peki neden böyle yapıyoruz? Çünkü kilo vermek için doğru besinleri seçmiyoruz. İşte fit catering hizmeti burada devreye giriyor. Sizin yerinize, tüketeceğiniz besinleri seçerek doğru bir şekilde beslenmenizi sağlıyor.

Bu programlara nasıl güveneceğim demeyin! Her biri Sağlık Bakanlığı onaylı firmalar diyet yemek servisinde yıllardır uzmanlar. Siz de bu hizmetlerden yararlanmış kişilerin görüşlerine dayanarak sağlıklı beslenebilmek için harekete geçebilirsiniz. Fit catering yararları sadece bunla kalmıyor elbette. Fit catering yararları ve diyet yemek servisi avantajları nelerdir? Gelin, daha yakından bakalım…

 

Fit Catering İle Sağlıklı Beslenin!

Fit catering yararları olarak öncelikle diyet yapamamaktan şikayet edenlerin diyet programlarına adapte edilmesi gösterilebilir. Ayrıca diyet yemek servisi avantajları kişinin hem zamandan tasarruf etmesini sağlar hem de doğru beslenmesini destekler. Ardından;

[widget-87]

 • Diyet yemek servisi ile vücut analizleriniz yapılır.
 • Vücut analizlerine bağlı olarak en uygun diyet yemek paketi seçilir.
 • 3 Ana – 2 Ara öğünden oluşan yemeğiniz her gün kapınıza ulaşır.
 • Dilediğiniz takdirde 7/24 Yaşam Koçluğu Hizmeti de verilir.
 • Kilonuz düzenli olarak takip edilir ve gerekirse programınız değiştirilir. Fit catering yararları olarak sürekli kişinin takibi de gösterilebilir.
 • Fit catering yararları arasında gerek duyulduğunda psikolojik destek verilmesi de yer almaktadır.
 • Yemekleriniz günlük yaşam standartlarınıza göre kalorisi hesaplanarak ekstra kimyasallar kullanılmadan hazırlanır.
 • Günlük yiyecekleriniz, taze olarak hazırlanmakta; dondurulmadan, doğal sıcaklığıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Fit catering yararları sayesinde zahmetsizce ve sağlıklı beslenirsiniz.
 • Fit menü paketleri, trans yağ ya da renklendirici kullanılmadan hazırlanmaktadır.
 • Yiyemediğiniz, sevmediğiniz veya alerjiniz olan ürünler size gönderilmez.
 • Tamamen size özel diyet yemekler hazırlanır. Fit catering yararları arasında tamamen kişiye özel olması da vardır.

Diyet yemek servisi yararları arasında en önemlileri bunlar. Size özel hazırlanmış ve sağlığınızı düşünerek oluşturulmuş yemek listeleriyle diyet yapma derdinden kurtulabilirsiniz. Diyetisyeninizin vermiş olduğu beslenme programlarını da işin uzmanının hazırlamasını sağlayarak daha kolay zayıflayabilirsiniz. Fit catering yararları sayesinde kendinizi kolayca diyetinize adapte edebilirsiniz.

Diyet Yemek Servisi Avantajları İle Doya Doya Beslenin!

Fit catering yararları sayesinde siz de aç kalmadan kilo verebilir ve kalori hesabı yapmaktan kurtulursunuz. Diyet programınıza özgü besinlerle birlikte tamamen doğal ve yeterli şekilde beslenmeyi öğrenirsiniz. Adresinize gelen gıdalarınızı taptaze halleriyle tüketir ve herhangi bir alerjik durumla karşılaşmazsınız.

Fit catering yararları nedir, diyet yemek servisi avantajları nasıldır gibi sorularınıza cevap almak ve sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için diyetisyeninize ulaşın…

[widget-113]

Yorum Yap