Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Fit Catering

Diyetiniz Kapınızda!

Yaşam stilinize uygun, kapınıza kadar gelen diyet yemeklerle forma girmenin ve fit kalmanın en kolay ve eğlenceli yolu Fit Catering!

Kilo vermek istiyorum, peki öğünlerimde ne yiyeceğim, nereden temin edeceğim, yediklerimin kalorisi ne olacak gibi sorularınıza fit menüler karar verecek! Yoğun iş ve hayat temponuzdan diyet yapmaya vakit bulamıyorsanız sağlıklı yemekler bir telefon uzağınızda!

Uzman diyetisyenlerle birlikte hazırlanan fit menülerle tamamen size özel, taze ve doğal besinlerle hem kilonuzu hem sağlığınızı koruyun!

Araştırmalara göre kurumsal firmalarda çalışanların öğle aralarında fast food tüketimi son yıllarda %40 oranında artmıştır.

Diyet Yaparken Kalori Hesaplamaktan Kurtulun!

fit menü

Programınızı Belirleyin!

Kilo vermek veya formunuzu korumak için almanız gereken günlük kalori miktarına ve sağlık durumunuza göre hazırlanmış fit program!

Evde yemek pişirecek vaktiniz yoksa ya da iş temposu yüzünden sağlıksız besinlere yöneliyorsanız fit catering sayesinde günlük yaşam standartlarınıza göre hazırlanan menülerle sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz. İster tek öğünle isterseniz günlük 3 ana 2 ara öğünle beslenme programınızı oluşturabilirsiniz.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) beslenme prensiplerine tam uyumlu olarak hazırlanan fit paketlerden size en uygun olanı diyetisyeninizle seçin!

Fit Catering Programı

Yemeğiniz Hazırlansın

Hiçbir katkı maddesi eklenmeden, tamamen doğal ve taze fit menüleriniz diyetisyen kontrolünde ve usta aşçılar tarafından hazırlanıyor!

Birbiri ile uyumlu, tekrar etmeyen, uygun porsiyonlarda, size özel diyet yemek ve sağlıklı beslenme paketleri hazırlanıyor. Yiyemediğiniz, sevmediğiniz ya da alerjiniz olan yiyecekler menünüzde yer almıyor. Size ise güvenle öğünlerinizi tüketmek kalıyor!

Menü planlamak, günlük vitamin, mineral ve tuz dengesini sağlamak sanıldığından çok daha karmaşık bir iştir, bırakın bu işi diyetisyeniniz yapsın!

Fit Menüler
adrese teslim diyet yemek
diyet yemek servisi

Kapınıza Gelsin!

Günlük fit menünüz, dondurulmadan, doğal sıcaklığıyla porsiyon olarak ve özel paketlerle sizlere ulaşacak!

Yaşınıza, kilonuza, vücut analizinize ve genel sağlık durumunuza göre özel olarak hazırlanan fit menüler 3 ana ve 2 ara öğün olmak üzere istediğiniz adrese ve belirlediğiniz saat diliminde teslim edilecek, size de lezzetli porsiyonların tadını çıkarmak kalacak!

Gün içinde kalori hesabınızı sizin yerinize yapacak, bugün ne yesem telaşından sizi kurtaracak fit catering ile tanışmanın tam sırası!

Adrese Teslim Diyet Yemek

Sağlıklı Beslenmenin Tadını Çıkarın!

Size sadece kapınıza gelen sağlıklı yemekleri tüketerek forma girmek, sağlıklı beslenmek ve daha mutlu hissetmek kalacak!

Porsiyon kontrolü için kendinizi yormamak, uzun süre aç kalarak metabolizma sorunları yaşamamak, daha enerjik olmak, kronik yorgunluktan kurtulmak için fit catering hizmetini deneyin! Fit catering ile katkısız yiyeceklerle beslenin, yaşam kalitenizi arttırın!

Çeşitlendirilmiş dünya mutfaklarından lezzetlerle diyette olduğunuzu unutun! Hayatınızda yeni ve sağlıklı bir başlangıç yapmanın tam zamanı!

Fit Catering Avantajları
fit yemek sipariş
fit catering fiyatları

Diyetiniz Bir Telefon Uzağınızda!

Fit menüleriniz doğal sıcaklığıyla, porsiyon olarak ve özel paketlerle adresinize geliyor!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Fit Diyetler Fit Bedenler!

Fit catering hizmetleriyle öğün derdi yaşamadan sağlıklı beslenmenin tadını çıkararak zayıflayın. Adrese teslim fit menü seçenekleriyle evde, işte, dilediğiniz her yerde yeterli ve dengeli beslenin. Kendinize değer vermenin tam zamanı! Diyet yemek servisi ile tanışın!

Bazal Metabolizma Hızınızı Hesaplayın!

Fit Catering Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Fit catering hizmetiyle aileniz, firmanız, okulunuz, otel ya da hastane gibi işletmeleriniz için sağlıklı menüler sipariş edebilirsiniz. Vakitsizlik ya da yoğun hayat temposu sağlıklı beslenmeye engel değil! Adrese teslim diyet yemek servisi sayesinde diyet yapamıyorum diyemeyeceksiniz!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

diyet yemek sipariş

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Fit Catering – Adrese Teslim Sağlıklı Menüler

Size özel fit menüler, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Sağlıklı menüleriniz kapınıza gelsin, zahmetsizce kilo vermenin tadını çıkarın…Adrese teslim diyet yemek hizmetiyle tanışın, yemek hazırlama derdinden kurtulun!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel fit catering hizmeti almak için catering firmaları ya da diyetisyeninizle görüşün.

kapıya teslim diyet yemek servisi

Diyetisyeninize Danışın

Fit catering uygulaması hakkında merak ettiklerinizi diyetisyeninizden ve catering firmalarından öğrenin.

günlük diyet

Sağlıklı Yaşayın

Adresinize teslim diyet yemeklerle ve fit menülerle yeterli ve dengeli beslenmenin tadını çıkarın.

Biliyor Musunuz?

Her ne kadar çok fiziksel aktivite yaparsanız yapın doğru beslenmediğiniz sürece kilo vermeniz daha zor olmaktadır.

İlham Al, Harekete Geç

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Fit Menünüz Kapınızda!

Size özel fit catering hizmetiyle öğünleriniz artık adresinize teslim!

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Fit Catering fiyatları; her kişi ve kurum için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyet yemek servisi ücretleri değişkenlik gösterir. Fit Catering fiyatları diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve beslenme planı sonucunda kesinleşecektir. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Fit Catering hizmeti veren diyetisyenler ve diyet merkezleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında ünlü diyetisyenler ve diyet merkezleri ile fit menü firmaları diyet yemek servisi taleplerini karşılamaktadır.

Fit Catering hizmeti veren diyetisyenlerden ya da firmalardan bilgi almak için iletişim sayfamıza gelerek şehrinizde size en yakın diyetisyenin ya da diyet merkezinin sayfasına ulaşın. Ardından iletişim bilgilerinden telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak hizmet ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Fit Catering alanında uzman diyetisyenler kontrolünde yapılmaktadır. Fit Catering ile zayıflama garantisi kişinin Fit Catering hizmeti boyunca beslenme listesine uyup uymamasıyla belirlenecektir. Ancak diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde ya da fit menüleri tüketmediğinizde karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Fit Catering Fiyatları

Diyet Yemek Servisi Ücretleri

Fit Catering fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir.

Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, genel sağlık durumuna, beklenti ve ihtiyaçlarına göre belirlenecek olan fit menü ücretleri değişkenlik gösterir. 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek fit catering programınızın kapsamına göre fit catering fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz