Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Mevlide Cabuğa

Cizre Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Mevlide Cabuğa Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Diyetisyen Merve Curgul

Hazırsanız Sağlıklı Yaşamaya Başlayalım!

Diyetisyen Mevlide Cabuğa – Cizre Diyetisyen

Sağlığınız ve mutluluğunuz için bir adım atmaya ne dersiniz? Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa danışmanlığında fazla kilolarınızdan, sizi mutsuz eden orantısız görünümünüzden, zararlı beslenme alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz! Tamamen bireyselleştirilmiş diyet ve egzersiz programları için diyetisyeninize ulaşın…

Diyetisyen Merve Curgul Randevu Al

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Diyetisyen Merve Curgul Iletisim

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Diyetisyen Merve Curgul Telefon

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Yapılan araştırmalarda bazı yiyeceklerin yağ yakma özelliklerinin yüksek olduğu ve şok diyetlerden daha etkili oldukları kanıtlanmıştır!

Diyetisyen Mevlide Cabuğa Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlıklı Diyetlerle Aç Kalmadan Kilo Verin!

Kendinizi artık beğenmiyor musunuz? Sosyalleşmekten ve sokağa çıkmaktan çekiniyor musunuz? Cevabınız evet ise Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile tanışmanın vakti gelmiş demektir! Bedeninizi yeniden sevmeyi, doğru beslenmeyi ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeyi diyetisyeninizden öğrenin! Diyetisyen Mevlide Cabuğa randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Diyetisyen Merve Curgul Adres

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa Danışmanlık Hizmetleri

Hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, size özel yöntemlerle formda kalmanın tadını çıkarın! Diyetisyen Mevlide Cabuğa randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Bulancak Diyetisyen

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Zayıflama danışmanlığıyla tanışın, özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Mevlide Cabuğa Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

)) Bulancak Diyetisyenler Bulancak Diyet Uzmani
Bulancak Beslenme Danismani Bulancak Diyetisyen Fiyatlari
Bulancak Diyetisyen Randevu Bulancak Diyetisyen Tavsiye

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen
Diyetisyen 2
Diyetisyen 3
Diyetisyen 4
Diyetisyen 5
Diyetisyen 6

Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa İle Kendini Değiştirmeye Bugünden Başla!

Sağlığınız ve bedeniniz için doğru adımları atamıyor musunuz? Kilo problemlerinizin mutluluğunuzun önündeki engel olmasına izin vermeyin! Sağlıklı beslenerek aynalarla barışmayı deneyin…

Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayan, aç kalmadan kilo verdiren beslenme programları sayesinde diyet yapmaktan keyif alacaksınız!

Şok diyetlerden çok uzakta, tamamen siz özel, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre hazırlanmış bir beslenme danışmanlığı için gelin, tanışalım…

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Mevlide Cabuğa İle İletişime Geç!

Sirnak Diyetisyen Mevlide Cabuga

Diyetisyen Mevlide Cabuğa Kimdir?

Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa, Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Mevlide Cabuğa, obezite diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, obezite cerrahisine multidisipliner yaklaşımlar, onkolojide koruyucu ve terapotik beslenme yaklaşımları kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa, psikoloji ve diyet, obezitede ve ergenlerde beslenme, gebe ve emziklik dönemi beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Mevlide Cabuğa, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; İstanbul Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadıköy İlçe Sağlık Müdürlüğü, Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi, Dyt. Burcu Tunç Diyet Merkezi, İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi ve Ataşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü gibi hastane ve kuruluşlarda stajlarını tamamlamıştır.

Başta Cizre olmak üzere tüm Şırnak ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Sirnak Diyetisye
Sirnak Diyetisyen Tavsiye

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Mevlide Cabuğa, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Yetişkin ve çocuklarda kilo yönetimi, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa ile iletişime geçin

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Mevlide Cabuğa
Cizre/Şırnak
Dicle Mah. Hastane Cad. Meydan İş Merkezi No:1 Kat: 2 D:12

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Mevlide Cabuğa, başta Cizre olmak üzere; Cudi Mahallesi, Nur Mahallesi, Konak Mahallesi, Beytüşşebap, Güçlükonak, İdil, Silopi, Uludere ile tüm Şırnak ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Cizre diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Cizre diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Cizre diyetisyen Mevlide Cabuğa randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Mevlide Cabuğa randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa’ya ulaşabilirsiniz.

Cizre Diyetisyen Mevlide Cabuğa; yetişkin ve çocuklarda kilo yönetimi, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Cizre diyetisyen Mevlide Cabuğa randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Vucut Analizi 4

Diyetisyen Mevlide Cabuğa Yorumları

Diyetisyen Mevlide Cabuğa hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.

Diyetisyen Mevlide Cabuğa
İletişim +90 (850) 532 75 34