Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Aile Beslenmesi

Ailecek Sağlıklı Besleniyoruz!

Mutfağınızı, alışveriş, beslenme ve yaşam tarzınızı, sağlıksız alışkanlıklarınızı değiştirmek için ilk adımı atın, aile diyetisyeni ile tanışın!

Her bireyin metabolizma hızı, günlük enerji ve besin ihtiyaçları kendine özgüdür. Bu nedenle ailenin her ferdine özel ve özgün beslenme programlarının hazırlanması gerekir. Ailecek sağlıklı beslenmek için kişiye özel diyet listeleri ve beslenme önerileriyle yeme-içme alışkanlıklarınızı kökünden değiştirmeye hazır olun!

Ailenize değer veriyor, kilo problemlerinizi aşarak yıllarca bir arada, sağlıklı ve mutlu yaşamak istiyorsanız aile diyetisyeninizi hemen bulun!

Türkiye’de her 100 erkekten 20.5’i, her 100 kadından da 41’i obez. Bu sorunun en büyük nedeni ailede doğru beslenme alışkanlığının kazandırılmamasıdır.

Yanlış Beslenme Alışkanlıklarınıza Birlikte Son Verin!

bebek beslenmesi

Bebek Beslenmesi

Ailenizin minik üyelerine özel sağlıklı menüler hazırlayın! Büyüme ve gelişimlerini destekleyerek onlara mutlu bir gelecek sunun!

Büyümenin en hızlı olduğu bebeklik döneminde beslenme ayrı bir önem taşır. 0 – 2 yaş arası bu süreçte bebeklerin hayata sağlıklı bir başlangıç yapmaları için anne ve babaların bilinçlenmesi, doğru beslenme alışkanlığı kazanarak bebeklerini de yaş ve sağlık durumlarına göre büyütmeleri gerekir.

Siz de bebeğinize özel aile diyetisyeni desteğiyle sağlıklı beslenmenin farkına varmış bir anne baba olabilir, bebeklerinizin hayata daha sağlam adımlar atmalarını destekleyebilirsiniz.

Bebeklerde Sağlıklı Beslenme Nasıl Olur?

Çocuk Beslenmesi

Çocuklarınızın yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenip beslenmediği endişenizi bir kenara bırakın, uzman diyetisyenlerden destek alın!

Çocukların sağlıklı bir şekilde büyümesi, beslenme problemlerinin çözülmesi, olası hastalıkların engellenmesi ve ideal kilolarına ulaşmaları için doğru beslenmeleri şart. Onların sağlığını düşünüyorsanız geç olmadan aile diyetisyeni desteği alın.

Uzman aile diyetisyeni gözetiminde doğru beslenme alışkanlıklarının kazanılması için ilk adımı siz atın, çocuklarınıza sağlığı armağan edin…

Çocuklara Sağlıklı Beslenme Alışkanlığı Kazandırma
çocuk beslenmesi
ergen beslenmesi

Ergen Beslenmesi

Ergenlik dönemindeki fizyolojik, psikolojik ve sosyal değişimlere sağlıklı beslenme ile ayak uydurun!

Bebeklikten sonra en hızlı büyümenin yaşandığı, sorumlulukların ve sorunların arttığı, davranış değişikliklerinin görüldüğü ergenlik sürecinde çocuklarınızın beslenme düzeni ve alışkanlıkları da değişecek! Aile diyetisyeni ile bu süreci sağlıklı atlatın!

Çocuklarınızın doğru beslenme alışkanlıkları kazanmasını, sağlıklı birer yetişkin olmalarını, obezite gibi hastalıklarla karşılaşmamalarını istiyorsanız aile beslenmesi desteği alın!

Ergenlikte Beslenme Nasıl Olmalı?

Yetişkin Beslenmesi

Türkiye’de her 100 erkekten 20.5’i, her 100 kadından da 41’i obez. Yani obezite kadınlarda erkeklere oranla 2 kat daha yüksek!

Hamur işleri, şerbetli tatlılar ve kızartmalar bizi adım adım obeziteye yaklaştırıyor. Bu duruma dur demek ve ailenizin doğru beslenmesini sağlamak için geç olamadan diyetisyeninizi bulun. Beslenme alışkanlıklarınızı ve mutfağınızı baştan aşağı değiştirin!

Ailenizin sağlığını korumak, kilo problemlerinizin hayatınızı zehir etmesine izin vermemek için aile diyetisyeni uygulamalarıyla tanışın!

Yetişkinler İçin Beslenme Önerileri
yetişkin beslenmesi
yaşlı beslenmesi

Yaşlılarda Beslenme

Ailenizin yaşlı bireylerinin daha sağlıklı ve yaşam kalitesi yüksek bir hayat sürmeleri için onlara özel beslenme menüleri ve diyetler!

Kemiklerdeki güçsüzlük ve yavaş metabolizma, iştahsızlık ve yetersiz beslenme yaşlılıkta en korkulan sorunlardandır. Bu sorunlar için çözüm sunmak, aile bireylerinizin sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlamak için aile diyetisyeninizden destek alın!

Aile beslenmesi danışmanlığı sayesinde 7’den 70’e sağlıklı beslenmeyi yaşam felsefeniz haline getirebilirsiniz!

Yaşlılara Özel Beslenme Önerileri
aile diyetisyeni fiyatları

7'den 70'e Sağlıklı Beslenin!

Ailenin her ferdine özel beslenme programlarıyla sağlıklı bir hayatın ilk adımını evinizde atın!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Aileniz İçin En İyisi!

Aile beslenmesi danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayan, aç kalmadan kilo verdiren diyet listeleri, kişiye özel çözümler ve egzersiz programları! Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı! Aile beslenmesi ile alışkanlıklarınız değişecek!

Bazal Metabolizma Hızınızı Ölçün!

Aile Beslenmesi Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Aile beslenmesi alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle ailecek sağlıklı beslenin! Mutfağınızı baştan aşağı değiştirmeye hazır olun… Aile beslenmesi için profesyonel destek alın!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

aile diyeti

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Aile Beslenmesi Danışmanlığı – Keyifli Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

Ailenizin her ferdine özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle 7’den 70’e doğru beslenin! Randevunuzu hemen planlayın ve aile beslenmesi hakkında merak ettiklerinizi diyetisyeninize sorun!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Ailenize özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

aile diyetisyeni

Diyetisyeninize Danışın

Aile beslenmesi hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

aile diyeti

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve beslenme danışmanlığı ile ailecek sağlıklı beslenmenin tadını çıkarın.

Biliyor Musunuz?

Şişmanlığın temel nedeni aşırı yağlı besinler, kızartmalar, hamur işleri ve fast food. Sağlıklı ev yemekleri ile ailenizi bu tehlikeden koruyabilirsiniz.

İlham Al, Harekete Geç

Ailecek Sağlıksız Beslenmekten Mi Yakınıyorsunuz?

Fast food siparişler, abur cuburlar, tatlılar ve hamur işleri mutfağınızdan eksik olmuyor mu?

Size Özel Yöntemlerle Sağlıklı Beslenin!

Ailelere özel beslenme danışmanlığı ile aileniz için diyet programı edinebilirsiniz.

Özgürce Yaşayın!

Doğru beslenmeyi öğrenin, vücudunuza iyi bakın ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

Aile beslenmesi diyetisyen fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Ailenizdeki bireylerin yaşına, cinsiyetlerine, beslenme alışkanlıklarına, genel sağlık durumlarına, ihtiyaç ve beklentilerine göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Aile diyetisyeni fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Aile beslenmesi danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman aile beslenmesi diyetisyenleri, modern aile beslenmesi yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Aile beslenmesi danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle ailecek sağlıklı beslenebilirsiniz.

Aile beslenmesi danışmanlığına; ailenizdeki her ferdin daha sağlıklı beslenmesi, olası hastalıklardan ve sağlık problemlerinden korunmanız, yıllarca huzurlu ve mutlu yaşamanız için ihtiyacınız var. Aynı zamanda zararlı yeme içme alışkanlıklarından çocuklarınızı korumanız, yaşlı aile fertleriniz için sağlık sorunlarına beslenme ile karşı koyabilmeniz için diyetisyen desteği almanız avantajlı olacaktır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Aile Beslenmesi Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Aile beslenmesi diyetisyen fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Ailenizdeki bireylerin yaşına, cinsiyetlerine, beslenme alışkanlıklarına, genel sağlık durumlarına, ihtiyaç ve beklentilerine göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre aile diyetisyeni fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz