Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Güzellik ve Estetik

Diyet Yaparak Kilolarınızdan Kurtulamıyor Musunuz?

Ne yaparsanız yapın kilo veremiyor musunuz? Modern güzellik ve estetik uygulamalarıyla bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz!

Diyetin tek başına yeterli olmadığı ya da diyet yapamayan kişilerin tercih ettiği bölgesel zayıflama, yağ aldırma, kavitasyon, vakum terapi ve lenf drenaj yöntemleriyle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atabilirsiniz.

Son yılların en gözde bölgesel incelme ve güzellik uygulamaları ile tanışın, diyet yapma ve kilo verememe stresinizi bir kenara bırakın!

Türkiye’deki güzellik piyasası yıllık yaklaşık 1,5 milyar Euro’luk bir hacme sahip. Yıllık yüzde 15 oranında büyüme kaydediyor.

Ameliyat Olmadan Zayıflayın, Hafifliğin Tadını Çıkarın!

bölgesel zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Diyete, egzersize hatta verilen kilolara rağmen bir türlü kurtulamadığınız bölgesel fazlalıklara yeni nesil çözümler!

Genellikle bel ve basen çevresinde oluşan bölgesel yağlanmalara soğuk lipoliz, velashape, eximia, reaction, lenfatik drenaj, mezolipoliz ve mezoterapi gibi gelişmiş yöntemlerle kişiye özel çözümler sunuluyor! Siz de kilo problemleriniz için bu güzellik uygulamalarından yararlanabilir, diyet ya da spor yapmak zorunda kalmayabilirsiniz.

Yağ hücrelerine savaş açan, veremediğiniz kilolarınızla sizin yerinize mücadele eden bölgesel zayıflama uygulamalarıyla hemen tanışın!

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Selülit Tedavisi

Yaz ayları kabusunuz mu oluyor? Özgürce denize girmekten ve dilediğinizi giymekten utanıyor musunuz? Cevabınız evetse selülit tedavisi ile tanışmanızın zamanı geldi!

Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluktan kaynaklı oluşan, kadınların korkulu rüyası selülitlere karşı etkili yöntemlerden biri de masaj! Selülit masajı sayesinde kan dolaşımınız hızlanacak, vücudunuzdaki ödem ve toksinlerden kurtulacaksınız!

Selülitler, kabusunuz olmasın! Size özel planlanan selülit tedavileriyle vücudunuzla barışın, özgürce yaşamanın tadını çıkarın!

Selülit Nasıl Tedavi Edilir?
selülit tedavisi
yağ aldırma

Yağ Aldırma

Diyete ve egzersize karşı dirençli yağlara liposuction yöntemiyle alternatif çözüm! Veremediğiniz kilolar için farklı yollar deneyin!

Yağların vakumla emilmesi işlemi olan liposuction sayesinde basenlerden göbeğe, gıdıdan kollara kadar vücudunuzun beğenmediğiniz bölgelerindeki yağlardan kurtulabilirsiniz. Kısa sürede sağlıklı bir hayata adapte olabilir, vücudunuzu daha çok beğenebilirsiniz.

Uzman güzellik merkezleri ve kliniklerde yapılması gereken yağ aldırma işlemlerinde bilinçsiz uygulamalardan kaçınmayı da unutmamalısınız.

Liposuction Nasıl Yapılır?

Kavitasyon

Diyet ya da egzersiz yapacak vaktim yok diyenlere Kavitasyon sayesinde bölgesel yağlanmalar ve sarkmalar artık dert değil!

Ultrasonik ses dalgaları ve lazer ışınları ile yağların sulandırılarak idrar, dışkı ve terlemeyle dışarı atılması işlemi olan kavitasyonla bölgesel yağlanmalar, selülit, sarkmalar ve vücut gevşeklikleri giderilmeye çalışılır. Size de sağlıklı ve fit bir beden kalır.

Yaşam kalitenizi arttırmak ve estetik kaygılarınıza son vermek istiyorsanız kavitasyon uygulamasıyla hemen tanışın!

Kavitasyon Nasıl Yapılır?
kavitasyon
vakum terapi

Vakum Terapi

Kalça, basen ve baldırlardaki yağ depoları vakum terapi ile boşaltılıyor! Düzgün vücut hatları ve toparlanmış bir cilt kazandırılıyor!

Basen çıkıntıları, bel kalınlığı, bacak içi gevşek görünümler, popo düşüklüğü gibi sorunlar için haftada 2 ya da 3 kez uygulanan vakum terapi seansları alternatif çözümler sunuyor! Vücutta oluşan ödemi de çözen vakum terapiyle daha dinç bir beden kazanılmış oluyor!

Vücudunuzu eskisi kadar beğenmiyor ve kilo verememekten yakınıyorsanız vakum terapiye ve kendinize bir şans verin!

Vakum Terapi Nasıl Yapılır?

Lenf Drenaj

Ödemler ve şişkinlikler kendinizi kilolu hissetmenize neden olabilir! Vücudunuzu yenileyen lenf drenaj ile tanışmanızın tam sırası!

Vücutta biriken toksinlerin atılmasında, tedavi edici ve destekleyici olarak kullanılan lenf drenaj yöntemiyle hamilelik sonrası varis ve çatlaklardan, selülitlerinizden ve hastalık sonrası oluşan ödemlerden kurtulabilirsiniz!

Zayıflama tedavilerinde de destekleyici olarak kullanılan lenf drenaj ile estetik ve dikkat çekici bir beden için ilk adımı atabilirsiniz.

Lenf Drenaj Nasıl Yapılır?
lenf drenaj
güzellik uygulamaları

Ne Yaparsanız Yapın Fazlalıklarınızdan Kurtulamıyor Musunuz?

Kalıcı çözümler için güzellik ve estetik uygulamaları deneyin!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Daha Mutlu ve Sağlıklı Bir Hayata Merhaba!

Modern güzellik ve estetik uygulamalar ile strese girmeden, uğraşmadan ve telaşlanmadan kilo verebilirsiniz! Fazlalıklarınızdan bir türlü kurtulamıyor musunuz? Artık üzülmeyin, güzellik ve estetik uygulamalarla tanışın! Diyetisyen desteğiyle de yeni hayatınıza daha hızlı adapte olun...

Bel Kalça Oranınızı Hemen Hesaplayın!

Güzellik ve Estetik Uygulamaları Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Güzellik ve estetik uygulamalarında uzman, güncel ve etkili yöntemleri kullanarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten alanında ünlü isimlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanarak kurtulduğunuz kiloları geri almayın...

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

güzellik merkezi

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Güzellik ve Estetik Uygulamalar – Aynalarla Barışmanın Tam Sırası!

Size özel güzellik ve estetik uygulamalar, beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın, güzellik uygulamaları ve estetik işlemler hakkında merak ettiklerinizi uzmanına sorun!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

İhtiyacınız olan güzellik ve estetik hizmetlerinden yararlanmak için randevunuzu planlayın.

yağ aldırma

Diyetisyeninize Danışın

Güzellik ve estetik uygulamalar hakkında merak ettiklerinizi ve ihtiyaçlarınızı uzmanından öğrenin.

estetik merkezi

Sağlıklı Yaşayın

Yepyeni bir bedenle yeni hayatınıza adım atın, özgüven tazeleyin, kendinizi daha çok sevin.

Biliyor Musunuz?

Dünyada estetik ve güzellik uygulamalarına harcanan para eğitime ve sağlık giderlerine harcanan paradan daha fazla!

İlham Al, Harekete Geç

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Güzellik ve estetik uygulamalarıyla hayalindeki vücut için ilk adımı atabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Güzellik ve estetik uygulama fiyatları; kişiye özel olarak belirlenir. Bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, yağ aldırma, kavitasyon, vakum terapi ve lenf drenaj yöntemlerinin hangisinin kullanılacağına göre ücretler değişkenlik gösterir. Güzellik ve estetik uygulama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için güzellik ve estetik merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Güzellik ve estetik merkezleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında ünlü diyetisyenlerin de bünyesinde yer aldığı güzellik ve estetik merkezleri talep ve beklentilere uygun çözümler üretmektedir.

Güzellik ve estetik uygulamaları için iletişim sayfamıza gelerek şehrinizde size en yakın güzellik ve estetik merkezine ulaşın. Ardından iletişim bilgilerinden telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Güzellik ve estetik uygulamaları alanında uzman estetisyenler ve cerrahlar tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Güzellik ve estetik uygulamalarında kalıcılık garantisi kişinin uygulama sonrasında sağlıklı beslenme ve egzersiz programına ne kadar sadık kalacağına göre değişkenlik gösterebilir.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Güzellik ve Estetik Uygulama Fiyatları

Operasyon Ücretleri

Güzellik ve estetik uygulama fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir.

Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, genel sağlık durumuna, beklenti ve ihtiyaçlarına, belirlenecek güzellik ve estetik uygulamalarına göre ücretler değişkenlik gösterir. Yapılacak analizler sonucunda ihtiyacınız olan güzellik ve estetik uygulamalarına bağlı olarak fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz