Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Psikolojik Beslenme

Beslenme Tarzınız Sadece Tartıyı Değil Psikolojinizi De Etkiler!

Kilo alma ya da alamama sorunlarınızın altında psikolojik nedenler yatıyor olabilir! Ruh ve beden sağlığınızı dengelemeyi uzmanından öğrenin!

İş stresi, okul baskısı, ailevi sorunlar, ilişkinizde yaşadığınız problemler psikolojinizi mi bozuyor? Kendinizi yemeğe mi veriyorsunuz? Cevabınız evetse profesyonel destek almanızın zamanı geldi demektir. Hem psikolojinizi hem de beslenme tarzınızı değiştirmek için diyetisyeninizi hemen bulun!

Psikolojinizin sağlığınızı ve yaşam standartlarınızı etkilemesini istemiyorsanız hemen harekete geçin, hayatınızın kontrolünü elinize alın, bedeninizi ve ruhunuzu besleyin!

Yapılan çalışmalarda şişman bireylerde negatif duyguların zayıf bireylerde ise pozitif duyguların varlığında duygusal yemenin arttığı saptanmıştır.

Üzgünken Daha Çok Yemek Yediğinizi Biliyor Musunuz?

beslenme ve psikoloji

Diyet ve NLP

Bedenimiz için iyi olan zihnimiz için de iyidir! Düşünce gücüyle zayıflamaya var mısınız? Yanlış yeme alışkanlıklarınızın çözümü sizde!

Kişinin kendini keşfetmesini sağlayan NLP sistemi ile beden imgenizi saptamanız, hedeflerinize sadık kalarak doğru beslenmeyi öğrenmeniz amaçlanır. Kilo vermenizin önündeki engeller kaldırılırken bozulan psikolojinizin de düzeltilmesi için çalışılır.

Siz de beyninize hükmedebilir ve yemek yeme alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz! İhtiyacınız olan motivasyonu psikolojik beslenme alanında uzman diyetisyeninizden alın!

NLP Nedir?

Stres ve Beslenme

Değişen ruh halleri, işte ve sosyal hayatta stres, ani tatlı krizleri ve beslenme düzensizliklerine diyetisyeninizle birlikte dur deyin!

Kilo almanıza neden olan stres kaynaklarınızı öğrenmek, stresle başa çıkabilmek, strese bağlı iştah problemlerinizi çözmek, sağlığınızı korumak ve yaşam kalitenizi arttırmak için diyetisyeninizden destek alın. Stresin sizi ve hayatınızı yönetmesine izin vermeyin.

Stres seviyenize göre beslenme ve egzersiz programlarınızın hazırlanması, psikolojik destek ve sağlıklı yaşam önerileri için diyetisyeninizi hemen bulun.

Stresin Beslenme Üzerindeki Etkisi
beslenme psikolojisi
psikolojik sorunlarda beslenme

Depresyon ve Beslenme

Çağımızın en yaygın hastalığı depresyona sağlıklı beslenme ile savaş açın! Ruhunuzu ve bedeninizi depresyondan koruyun!

Depresyondayken alıştığınız yanlış beslenme davranışlarını değiştirebilir, sağlıklı beslenerek depresyonun etkilerini hafifletebilirsiniz. Yapmanız gereken duygusal durumunuzun besin seçimlerinize etkisini minimuma indirmek!

Sorunlarınızı yemek yiyerek aşmaktan vazgeçmek, bilinçli beslenmenin önemini öğrenmek istiyorsanız psikolojik beslenme danışmanlığı tam size göre!

Depresyonda Beslenme
stres ve beslenme

Moraliniz Bozukken Daha Fazla Mı Yemek Yiyorsunuz?

Stres ve depresyon yüzünden kilo almayın, hem bedeninizi hem de ruhunuzu doğru besleyin!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Kilo Problemlerinizin Altında Psikolojik Nedenler Mi Var?

Psikolojik beslenme danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle beklentilerinizi karşılayan, sağlıklı beslenmenize destek olan diyetisyenler, danışmanlık sürecinde ihtiyacınız olan motivasyonu sağlayacak, her sorununuzda yanınızda olacak uzman yaşam koçları ile yeni hayatınıza merhaba deyin!

Metabolizman Hızlı Çalışıyor Mu?

Psikolojik Beslenme Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Psikolojik beslenme danışmanlığında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Ruhunuzu ve bedeninizi besleyin… Psikolojik sorunlarınıza karşın sağlıklı bir beslenme yolculuğunda kendinizi işin uzmanına emanet edin…

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

streste beslenme

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Psikolojik Beslenme Danışmanlığı İle Ruhunuza Kulak Verin!

Psikolojik beslenme danışmanlığında kişisel programlar ve egzersiz listeleri, kilo koruma ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Diyetisyen desteğiyle daha mutlu kilo verin, motivasyonunuz hep yüksek kalsın! Beslenme ve psikoloji hakkında merak ettiklerinizi uzmanına sorun…

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Psikolojik beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

depresyon ve beslenme

Diyetisyeninize Danışın

Psikolojik beslenme danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

depresyonda beslenme

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve beslenme danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki sebze ve meyve tüketiminin arttırılması depresyon ve anksiyete (kaygı) riskini düşürüyor.

İlham Al, Harekete Geç

Mutsuzken daha fazla mı yemek yiyorsun?

Psikolojik problemler ve hayat kaygısıyla alınan kilolar artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Psikolojik beslenme danışmanlığı ile diyet yaparken aradığın motivasyonunu bulabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Psikolojik beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Psikolojik beslenme danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Psikolojik beslenme danışmanlığı yapan, beslenme ve psikoloji uzmanı diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman beslenme psikolojisi diyetisyenleri, modern psikolojik sorunlarda beslenme yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Psikolojik beslenme danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Psikolojik beslenme uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Psikolojik beslenme danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin psikolojik beslenme danışmanlığı sürecinde edindiği sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Psikolojik Beslenme Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Psikolojik beslenme danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre psikolojik beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz