Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Detox

Arınmaya ve Tazelenmeye Ne Dersiniz?

Soluduğumuz hava, içtiğimiz su, tükettiğimiz işlenmiş gıdalar, yaşadığımız stres ile vücudumuza hapsolan zararlı maddelerden kurtuluyoruz!

Kilo verme çalışmalarınızın ve yaptığınız diyetlerin etkisini hızlandırmak, vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmak, daha dinç ve enerjik hissetmek için detox programlarıyla hemen tanışın! Metabolizmanız hızlansın, hem bedeniniz hem de psikolojiniz rahatlasın!

Detox diyetlerinden en yüksek verimi almak, sağlığınızı korumak ve hayata daha mutlu bakmak için diyetisyeninizi hemen bulun!

Dünya Sağlık Örgütü’nün ayda 2 ile 4 kilo arası kilo kaybını önerdiğini hatırlatarak şok detox programlarından kaçınmanızı önermekteyiz!

Daha Canlı ve Sağlıklı Bir Cilt İçin Detox!

detoks

Arınmaya Hazır Mısınız?

Kolay kilo vermeye, yenilenmeye, daha canlı ve sağlıklı olmaya var mısınız? Cevabınız evetse detox programı ile hemen tanışın!

Aşırı yağlı gıdalar, kızartmalar, fast food besinler, baharatlı yemekler ve şerbetli tatlılar vücudunuzda zararlı organizmaların birikmesine neden olurlar. Bu organizmalar da kilo vermenizi zorlaştırır, sağlığınızı etkiler ve psikolojinizi bozar.

Sağlıksız beslenmenin tüm etkilerini ortadan kaldıracak bir şeye ihtiyacınız varsa çözüm çok basit: detox! Vücudunuzu yenileyecek, ideal kilonuza daha hızlı ulaşacaksınız!

Detox Diyetleri

Size Özel Detox Programları İle Hemen Başlayın!

Vücudunuzdaki toksinlerden arınmak için detox programına başlayın, kendinizdeki değişimi fark edin!

Kilonuza, sağlık durumunuza, beslenme alışkanlıklarınıza ve diyet programınıza göre hazırlanacak detox listeleri sayesinde daha hızlı ve rahat bir şekilde kilo verdiğinizi göreceksiniz. Hayalinizdeki bedene daha kolay ulaşmanın sırrı detox, hadi keşfedin!

Size özel detox programını denemek için şehrinizdeki diyetisyenler arasından seçiminizi yapın, kilolarınızı dert etmeyi bırakın!

Zayıflama Detoxu
detox programı
detoks programı

Sağlıklı ve Zinde Yaşayın!

Erken yaşlanma, yavaş metabolizma ve zor kilo verme sorunları için diyetisyenler tarafından yararı onaylanmış detox tariflerini deneyin!

Detox programlarıyla baş ağrısı, enerji düşüklüğü, yorgunluk, kilo alma, aşırı yemek yeme ve bağışıklık sistemi zayıflığı gibi sorunlara savaş açabilirsiniz. Vücudunuz kendini yenilerken siz de aynalara daha mutlu bakabilirsiniz.

Kendinizi değiştirmeye bugünden başlamak için detox programlarından yararlanın, danışarak beslenin, sağlıklı yaşayın!

Detoksun Yararları
zayıflama detoxu

Toksinlere Veda Edin, Kolay Kilo Verin!

Daha dinç ve enerjik hissetmek için detox programlarıyla hemen tanışın!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Diyet Değil Sağlıklı Yaşam!

Detox programlarınıza ek olarak ayrıntılı vücut analizleriyle ihtiyaçlarınızı karşılayan, aç kalmadan kilo verdiren beslenme planları, egzersiz programları ve yaşam koçluğu gibi diyetisyen hizmetlerinden yararlanın! Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı!

Yağ Oranınızı Hemen Hesaplayın!

Detox Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Detox programlarında uzman, güncel yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Vücudunuzu tazeleyin, daha fit ve güzel hissedin…Arınma yolculuğunuzda işin uzmanından destek alın…

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

zayıflama detoxları

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Detox – Keyifli Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

Size özel detox ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve merak ettiklerinizi diyetisyeninize sorun! Danışarak beslenin, sağlıklı yaşayın…

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Detox danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

detox listesi

Diyetisyeninize Danışın

Detox danışmanlığı hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

zayıflama detoksları

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve beslenme danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

Diyet ve egzersizle birlikte size özel hazırlanan detox programları sayesinde yağ oranınız daha hızlı azalacak.

İlham Al, Harekete Geç

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Detox programları sayesinde sadece vücudunu arındırmaya başlayabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Detox diyetisyenliği fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Detox danışmanlığı fiyatları ve ödeme koşullarını diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Detox danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Detoks programı alanında uzman diyetisyenler, modern zayıflama detoxu yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Detox danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Detox uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Detox danışmanlığında kalıcılık garantisi kişinin detox programı sürecinde edindiği sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam edip etmemesi ile ilgili olacaktır. Ancak diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Detox Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Detox danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre detox danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz