Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Yoga

Hem Zihninizi Hem Bedeninizi Arındırın!

Yoga, insanın kendi içine yaptığı yolculuktur. Bu yolculukta beden ve zihin dengenizi kurarak seçimlerinizi ve alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz!

Günümüzün en çok tercih edilen meditasyon yöntemlerinin başında gelen yoga ile kendinizi ve evreni tanıyarak sağlığınız için en doğru olana yönelebilirsiniz. Yoganın farkındalığı arttıran gücüyle birlikte daha dengeli beslenebilir ve bedeninizi korumayı öğrenebilirsiniz.

Gerçek mutluluğu yakalayabilmek için ruhunuzun da devreye girmesi şarttır. Yoga; beden, zihin ve ruhunuzun dengesini sağlayarak size pozitiflik katacak.

Yoga hareketleri düzenli yapıldığında vücuttaki yağların erimesini hızlandırır, sindirim sistemini düzenleyerek kilo vermeyi kolaylaştırır.

Yoga İle Bedensel Farkındalığa Ulaşın!

yoga eğitimi

Bedeninin Farkına Var!

Beden ve zihniniz arasındaki köprünün zayıflamış bağlarını yoga ile yeniden kuvvetlendirin!

Yoga, diğer egzersiz türlerine göre vücudunuzu yavaşça canlandırır. Modern hayatın hızlı temposundan kaynaklanan olumsuz düşüncelerden arınmanızı sağlayarak iyimserlik kazandırırken bedeninizi de güçlendirir.

Doğru nefes almayı sağlayan, eklemlerdeki gerginlikleri yok eden, daha esnek ve sağlıklı bir hayat sunan yoga ile hemen tanışın!

Yoganın Faydaları

Ruhunu Dinle!

Zihninizi sadeliğe ve huzura ulaştırın, yoga ile sinirlerinizi gevşeterek stresten kaynaklanan yeme dürtüsünü kontrol altına alın!

Mutsuzluk, kaygı, endişe ve depresyon gibi sorunlara yoga ile karşı koyun! Kendinizin gözlemcisi olarak zihninizi yavaşlatmayı ve kontrol altına almayı öğrenin. Ruhsal sorunlardan kaynaklanan kilo problemlerinin önüne geçin.

Yoga sayesinde içsel dengenizi sağlayarak bedeninizle daha bilinçli bir ilişki içinde olabilir ve doğru beslenmeyi öğrenebilirsiniz.

Yoga Hareketleri
yoga dersleri
yoga yapmak

Sağlıklı ve Mutlu Yaşa!

Akciğer ve kalp sağlığından sindirim sistemine, omurilik sorunlarından stres ve depresyona kadar yoganın faydaları saymakla bitmez!

Kazandırdığı farkındalıkla birlikte iç huzuru bulmanızı sağlayan yoga aynı zamanda strese bağlı sorunların da önüne geçiyor. Doğru nefes, esneklik, hafızayı güçlendirme, konsantrasyonu arttırma, kalbi koruma, sindirim sistemini güçlendirme de cabası…

Kilo vermeyi kolaylaştıran, bel ve sırt ağrılarına iyi gelen, insanı doğala ve doğaya yönlendiren yoga ile vakit kaybetmeden tanışın!

İş Hayatında Yoganın Yararları
yoga kursu fiyatları

Seçimlerinizi ve Alışkanlıklarınızı Yoga Sayesinde Değiştirin!

Yeme dürtünüzü yoga ile kontrol altına alın, daha hızlı kilo verin!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Sağlık, Beden ve Ruh İlişkisidir!

Yoga dersleri ile vücudunuzu ve ruhunuzu forma sokun! Bedeninizi güçlendirirken alanında uzman diyetisyenlerden size özel beslenme programları edinin, yaşam koçlarından destek alın…Daha mutlu ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı!

Yağ Oranınızı Hemen Hesaplayın!

Yoga Eğitimleri İle Sizi Neler Bekliyor? - Keyifli Bir Yolculuğa Çıkacaksınız!

Alanında uzman yoga eğitmenleriyle birlikte diyet yaparken vücudunuzu şekillendirin! Bedeninizi keşfederek onun ihtiyaçlarını karşılamayı öğrenin, hayatınıza huzur ve sağlık katın…Yoga eğitimi sayesinde kendinizi sevmeyi ve vücudunuzla barışmayı öğrenin…

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

yoga eğitmeni

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Yoga Eğitimi – Bedeninizi ve Ruhunuzu Keşfedin!

Size özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Yoga yaparak bu keyifli yolculuğa katkı sağlayın…Yoga dersleri ile hayatınıza farkındalık ve fark katın.

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel yoga eğitimi almak için eğitmeninizle birlikte programınızı planlayın.

yoga eğitmenleri

Diyetisyeninize Danışın

Yoga dersleri hakkında detaylı bilgi almak için eğitmeninize ve diyetisyeninize danışın.

yoga ve beslenme

Sağlıklı Yaşayın

Zayıflarken sıkılaşın, bedeninizi şekle ve forma sokun, ruhunuzu dinleyin ve farkındalık kazanın.

Biliyor Musunuz?

Yoga; hafızayı, zihinsel güçleri, kendine güveni, kararlılığı yükselten esneklik, uyanıklık ve uyum sağlama yeteneklerini arttırmaktadır.

İlham Al, Harekete Geç

Kilo Verirken Sıkılaşmak Mı İstiyorsun?

Verdiğin kilolar vücudunda orantısız bir görünüme mi neden oluyor?

Yoga Yaparak Forma Gir!

Yoga destekli diyetlerle hayalindeki vücut için ilk adımı atabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı yaşamanın tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Yoga ders fiyatları; özel ve grup dersi olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre yoga eğitimi ücretleri değişkenlik gösterir. Yoga ders fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizden ve gitmek istediğiniz kurstan alabilirsiniz.

Yoga dersleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında ünlü diyetisyenler ve spor merkezleri danışanlarına yoga dersleri vermektedir.

Yoga dersleri veren eğitmenlerden ya da kliniğinde yoga eğitimi bulunan diyetisyenlerden destek almak için iletişim sayfamıza gelerek şehrinizde size en yakın diyetisyenin sayfasına ulaşın. Ardından iletişim bilgilerinden telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak eğitim ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Yoga dersleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Yoga dersleri ile zayıflamak garanti edilmez ancak yoga eğitimi sayesinde sıkılaşmak ve ince bir görünüm kazanmak mümkündür. Aynı zamanda duruş bozuklukları, eklem rahatsızlıkları ve çeşitli sağlık sorunlarının da yoga ile önüne geçilmektedir.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Yoga Fiyatları

Yoga Eğitimi Ücretleri

Yoga eğitimi fiyatları; özel ve grup dersi olarak belirlenmektedir.

Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, genel sağlık durumuna, beklenti ve ihtiyaçlarına göre yoga ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın yanında yoga fiyatları ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz