Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen İrem Enginyurt

Bakırköy Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen İrem Enginyurt Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

diyetisyen irem enginyurt

Kilo Problemlerinize Dur Deyin!

Diyetisyen İrem Enginyurt – Bakırköy Diyetisyen

Yetişkin ve çocuk beslenmesi alanında uzman Diyetisyen İrem Enginyurt, sağlıklı yaşamak isteyen herkese hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor. Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt, kişiye özel diyet listeleri ve danışmanlık programlarıyla veremediğiniz kilolardan kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor.

diyetisyen irem enginyurt randevu al

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

diyetisyen irem enginyurt iletişim

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

diyetisyen irem enginyurt telefon

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Öğün atlayarak ya da kendinizi aç bırakarak kilo veremezsiniz! Öğün sayısını düşürmek ve vücudu aç bırakmak, metabolizmayı yavaşlatarak kilo vermenizi engeller.

Diyetisyen İrem Enginyurt Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlıklı Bir Hayata Ne Dersiniz?

Sağlıklı ve güçlü bir vücut, dengeli ve zinde bir hayat için yapmanız gereken doğru beslenmek ve bedeninize iyi bakmak! Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt uzmanlığında siz de mutlu bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz! Diyetisyen İrem Enginyurt randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt’tan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen İrem Enginyurt ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

diyetisyen irem enginyurt adres

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen İrem Enginyurt ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen İrem Enginyurt ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt Danışmanlık Hizmetleri

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt yetişkin ve çocuk hastalıklarında beslenme, anne çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi gibi uzmanlık alanlarıyla danışanlarına sağlıklı bir hayatın anahtarını sunuyor! Kişiye özgü diyetlerle hem sağlık sorunlarının hem de estetik kaygıların önüne geçiyor. Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

bakırköy diyetisyen fiyatları

Aynalara mı Küstünüz?

Diyetisyen İrem Enginyurt ile tanışın, özgüveninizi yeniden kazanın!

Diyetisyen İrem Enginyurt Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Siz de başarı hikayelerinden biri olmak, verdiğiniz kilolarla takdir edilmek ve sağlığınızı yeniden kazanmak istiyorsanız Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt ile vakit kaybetmeden tanışın…

)) zayıflama öncesi zayıflama sonrası
erkek zayıflama öncesi erkek zayıflama sonrası
kadın zayıflama öncesi kadın zayıflama sonrası

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

bakırköy diyetisyenler
bakırköy beslenme danışmanı
bakırköy diyet uzmanı
bakırköy diyetisyen fiyatları
bakırköy diyetisyen tavsiye
bakırköy diyetisyen randevu

Diyetisyen İrem Enginyurt İle Kendini Değiştirmeye Bugünden Başla!

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt, kilo verememe sorunlarınızı doğru şekilde tespit ederek sizleri güvenli bir biçimde ideal kilonuza ulaştırıyor…

Diyetisyen İrem Enginyurt danışmanlığında ihtiyacınıza yönelik planlanan danışmanlık hizmetleriyle arzu ettiğiniz fiziksel görünüme kavuşabilir ve hayata daha pozitif bakabilirsiniz.

Fit bir vücut, güçlü bir beden ve sağlıklı bir hayat artık hayal değil! Hazırsanız bu keyifli yolculuğa başlayalım…

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen İrem Enginyurt İle İletişime Geç!

diyetisyen irem enginyurt randevu al

Diyetisyen İrem Enginyurt Kimdir?

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen İrem Enginyurt, bariatrik cerrahi, onkolojide beslenme, fototerapide beslenme, beslenmede psikoloji, mikrobiyata ve probiyotikler gibi birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır.

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt, sporcu beslenmesi, yetişkin ve çocuk hastalıklarında beslenme, anne çocuk beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları ana bilim dalında ve diyabet polikliniğinde, Birinci International Hastanesi yetişkin hastalıklarında diyet tedavisi bölümünde, Ziba Catering’de toplu beslenme sistemlerinde stajyer diyetisyen olarak deneyim kazanmıştır.

Kurucularından olduğu Digetisyenler Beslenme ve Danışmanlık Merkezi’nde başta Bakırköy olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinden danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
diyetisyen irem enginyurt iletişim
diyetisyen dilara karakaş telefon

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen İrem Enginyurt, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Sporcu beslenmesi, yetişkin ve çocuk hastalıklarında beslenme, anne çocuk beslenmesi, ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme, obezitede beslenme, aile beslenmesi, kurumsal beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen İrem Enginyurt
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. Hakimoğlu Apartmanı No:10 Daire:14 Bakırköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen İrem Enginyurt, başta Bakırköy olmak üzere; Ataköy, Yeşilköy, Florya, Zeytinburnu, Sefaköy, Bahçelievler, Küçükçekmece, Avcılar ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Bakırköy diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Bakırköy diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Bakırköy diyetisyen İrem Enginyurt randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt’tan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen İrem Enginyurt randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bakırköy Diyetisyen İrem Enginyurt yetişkin beslenmesi, çocuk beslenmesi, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Bakırköy diyetisyen İrem Enginyurt randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

vücut analizi
Diyetisyen İrem Enginyurt Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

Diyetisyen İrem Enginyurt
İletişim +90 (212) 963 22 69