Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı

Bakırköy Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

diyetisyen gözde beyza avıncı

Kilo Problemlerinize Dur Deyin!

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı – Bakırköy Diyetisyen

Sağlıklı beslenmek ve vücudunuza iyi bakmak ister misiniz? Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile hayatınızın sağlıksız akışına dur deyin, size özel beslenme programlarıyla hayal ettiğiniz bedene kavuşun!

diyetisyen gözde beyza avıncı randevu al

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

diyetisyen gözde beyza avıncı iletişim

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

diyetisyen gözde beyza avıncı telefon

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Başkalarının diyetleri ile kilo veremezsiniz! Diyet listeleri kişiye özgüdür ve bilinçsiz yapılan diyetler ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlıklı Zayıflayın!

Alanında uzman Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile bedeninize hak ettiği değeri verin! Aç kalmadan uygulayacağınız diyet listeleri sayesinde diyet yapmaktan korkmayacaksınız… Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı’dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

diyetisyen gözde beyza avıncı adres

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Danışmanlık Hizmetleri

Sağlıklı yaşamayı sürekli erteliyor musunuz? Diyet yapmak size çok zor mu geliyor? Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı farklı uzmanlık alanlarıyla size özel çözümler sunuyor. Kilo verememenizin altında yatan nedenleri tespit ediyor, doğru analiz ve değerlendirmelerle hızlı sonuş alacağınız diyet listeleri oluşturuyor. Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

bakırköy diyetisyen fiyatları

Kilo Vermek Size Zor Mu Geliyor?

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile aç kalmadan zayıflamanın tadını çıkarın!

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme ve sağlıksız yeme – içme alışkanlıkları ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir? Siz de vücudunuza daha iyi bakmak istiyorsanız Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile ilk adımı atın, hayatınızın dengesini kurun!

)) zayıflama öncesi zayıflama sonrası
erkek zayıflama öncesi erkek zayıflama sonrası
kadın zayıflama öncesi kadın zayıflama sonrası

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

bakırköy diyetisyenler
bakırköy beslenme danışmanı
bakırköy diyet uzmanı
bakırköy diyetisyen fiyatları
bakırköy diyetisyen tavsiye
bakırköy diyetisyen randevu

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı – Diyet Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Su içseniz bile yarıyor ve spor yapmanıza rağmen kilo veremiyor musunuz? Bakırköy diyetisyen Gözde Avıncı, kilo verememe sorununuzun altında yatan nedenleri tespit ediyor ve size özel çözümler sunuyor…

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı uzmanlığında kısa sürede zayıflayabilir ve sağlıklı bir vücuda kavuşabilir, diyet yapmaktan keyif alabilirsiniz… Yapmanız gereken artık ertelememek ve kararınızı vermek…

Kendinizle barışmak ve hayatınızı doyasıya yaşamak için hemen harekete geçin! Diyetisyen Gözde Beyaz Avıncı’ya ulaşın!

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı İle İletişime Geç!

diyetisyen gözde beyza avıncı randevu al

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Kimdir?

Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, lisans eğitimi boyunca birçok sosyal faaliyette yer almış, yeme bozuklukları, yeme bağımlılığı, obezitede beslenme, çocuk ve ergenlerde menü planlama, kronik hastalıklarda diyet gibi birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır.

Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, klinik beslenme, yetişkin beslenmesi, çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi ve halk sağlığında beslenme alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları ana bilim dalı, Orçun Kürüm Beslenme Danışmanlığı Kliniği’nde klinik beslenme, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’nde yetişkin hastalarda diyet tedavisi, Beyaz Mutfak Toplu Yemek Hizmetleri’nde toplu beslenme sistemlerinde beslenme alanlarında görev alarak deneyim kazanmıştır.

Kurucularından olduğu Digetisyenler Beslenme ve Danışmanlık Merkezi’nde başta Bakırköy olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinden danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
diyetisyen gözde beyza avıncı iletişim
diyetisyen gözde beyza avıncı telefon

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Yetişkin ve çocuk hastalıklarında beslenme, anne çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme, obezitede beslenme, aile beslenmesi, kurumsal beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. Hakimoğlu Apartmanı No:10 Daire:14 Bakırköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, başta Bakırköy olmak üzere; Ataköy, Yeşilköy, Florya, Zeytinburnu, Sefaköy, Bahçelievler, Küçükçekmece, Avcılar ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Bakırköy diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Bakırköy diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Bakırköy diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı’tan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bakırköy Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı yetişkin beslenmesi, çocuk beslenmesi, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Bakırköy diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

vücut analizi
Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı
İletişim +90 (212) 963 22 69