Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Nabız Hesaplama

Online Nabız Hesaplama

Beslenme programlarınızın olmazsa olmazı egzersizleri yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta harcadığınız enerjinin şiddetidir. Her birey için egzersiz nabzı farklı olduğu için nabız hesaplama yönteminin kullanılması gerekir. Siz de sayfamızdaki nabız hesaplama aracını kullanarak nabız değerlerinizin normal olup olmadığını öğrenebilir, olası sakatlanmaların ya da sağlık sorunlarının önüne geçmek için diyetisyeninizden yardım alabilirsiniz.

10 saniye boyunca nabzınızı dinleyin.

10

Nabzınız 10 saniye boyunca kaç kere attı?

Tebrikler! Testi başarıyla tamamladınız. Hemen aşağıdaki butona basarak test sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Diyetisyen Hizmetleri

Gebelik sonrası kilolarından şikayetçi olan anneler, obezite sorunu ile uğraşan çocuklar, yıllardır kilo veremeyenler, çalışanlarına sağlıklı menüler hazırlamak isteyen firmalar için en çok önerilen diyetisyen hizmetlerini inceleyin. Sizin için en doğru danışmanlık uygulamalarıyla tanışın!

Degisime Hazir Misiniz 6

Değişime Hazır Mısınız?

Egzersiz yaparken olması gereken nabız hızınızı öğrenerek bilinçli şekilde spor yapın, sağlığınıza daha çok dikkat edin.

Dengeli ve yeterli beslenmenin yanında spor yaparak da sağlığınıza katkıda bulunun. Nabız hesaplama aracını kullanın, sağlığınızın egzersize ne kadar elverişli olduğunu öğrenin. Düşük ya da yüksek nabız problemleri için diyetisyen desteği alın.

Online nabız hesabı yaparak ne kadar güçlü ve dinç olduğunuzu öğrenin, doğru beslenerek sağlığınızı destekleyin…

Randevunuzu Planlayın

Size Özel Yöntemlerle Zayıflayın

Yüksek ve düşük nabız, spor yapmanıza engel olmasın! Doğru beslenerek nabzınızı olması gereken değerlere ulaştırın.

Online nabız hesabı yapabileceğiniz nabız hesaplama aracı ile değerlerinizi elde edebilir, diyetisyeninizden bilgi isteyerek herhangi bir sorun için önleminizi şimdiden alabilirsiniz. Doğru beslenerek sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Dengeli ve yeterli beslenmek, mutlu bir hayat sürmek için diyetisyeninizin desteğini hep yanınıza alın…

Diyetisyeninizle Tanışın
Size Ozel Yontemlerle Sagliginiza Kavusun 6
Saglikli Ve Mutlu Yasayin 6

Sağlıklı ve Mutlu Yaşayın!

Nabız hesaplama aracı sayesinde spor öncesi ve sonrası sağlığınızı koruduğunuzdan emin olun…

Nabız hesabı yaparak sonuçlarınızı diyetisyeninize ulaştırın ve beslenme problemleriniz için desteğini alın. Böylece sağlığınız daha çok etkilenmeden nabız hızınıza bağlı sorunları dengeli ve yeterli beslenerek çözün, kendinizi iyi hissedin.

Sağlığınız artık elinizde! Nabız hesaplama aracı ile diyet ve egzersiz yapamadan önce beslenme önerilerini diyetisyeninizden alın…

Bedeninizi Özgürleştirin