Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Personal Training

Sadece Size Özel Spor Koçları!

Profesyonel eğitmenler tarafından size özel hazırlanan egzersiz programlarıyla doğru hedefler koyun, sağlıklı zayıflayın!

“Bire bir özel antrenman” olan personal training ile hedeflerinize, diyet programınıza, fiziksel özelliklerinize, genel sağlığınıza ve yaşam tarzınıza uygun, yalnızca size özgü egzersiz programlarına sahip olabilirsiniz.

Motivasyonunuzu daima en üst seviyede tutmak, umutsuzluğa kapılmanıza izin vermemek için profesyonel egzersiz koçlarınız yanınızda!

İstatistikler gösteriyor ki bire bir eğitmen ile çalışan guruplar, hedeflerine %80 daha yakın ve 3 katı hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar.

Size Özel Egzersiz Programlarıyla Daha Hızlı Zayıflayın!

personal trainer

Kişiye Özel Antrenman Programları

Monoton bir spor salonu egzersizlerini bir kenara bırakın! Planlı, programlı ve eğlenceli antrenmanlar sizi bekliyor!

Spora başlatacak motivasyonu kendinizde bulamıyor musunuz? Ya da sürekli spor yapmak size sıkıcı mı geliyor? Personal training sayesinde yaşam tarzınıza tamamen adapte edilmiş egzersiz programlarıyla ve personal trainer desteğiyle spor yapmaktan zevk alın!

Sadece size özel egzersiz programlarıyla ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize hatta psikolojinize göre spor yapın, hayattan zevk alın!

Kişiye Özel Spor Programı

Profesyonel Koçlarla Hareketli Bir Hayat!

Her zaman bir yol göstericiye ihtiyacınız vardır! Hedeflerinizi belirleyecek deneyimli antrenman koçu ile spor yapmak hayatınızın bir parçası olsun!

İş ve hayat temponuza göre egzersiz programlarının oluşturulduğu, düzenli şekilde performans takibinizin yapıldığı, antrenörünüzün tüm dikkat ve ilgisinin sizin üzerinizde olduğu personal training programlarıyla hayatınıza hareket katın!

Hedefinize güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmak için profesyonel spor koçları ile hemen tanışın, formda kalmayı öğrenin!

Spor Öncesi ve Sonrası Beslenme
antrenman koçu
spor koçu

Sağlık ve Fit Bir Vücut!

Duruş bozuklukları ve stresten kaynaklanan bel, sırt, boyun ve baş ağrıları ile orantısız vücut görünümünüz için spor yapın!

Alanında uzman spor eğitmeni ve antrenman koçu sayesinde estetik kaygılarınızdan kurtulurken, kalp sağlığınızı koruyabilir, kan dolaşımınızı arttırarak pek çok hastalığın önüne geçebilir, sıkı bir bedene sahip olarak daha güçlü hissedebilirsiniz.

Geleceğinize yatırım yapmak, bedeninizi önemsemeyi öğrenmek ve yaptığınız diyetlerden daha hızlı sonuç almak için hemen harekete geçin!

Personal Training Yararları
personal trainer fiyatları

Hedefe Giden Yolda Doğru Kişi Yanınızda Olsun!

Personal trainer sayesinde hem diyetten hem de egzersizden maksimum verim alın!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Sağlıklı Yaşamın Keyfine Varın!

Personal training ile tamamen sizin için hazırlanmış egzersiz programları! Spor yaparken ihtiyacınız olan diyetisyen desteği ve yaşam koçluğu! Daha mutlu ve kaliteli bir hayat için şimdi tam zamanı! Personal trainer yardımıyla hızlı sonuç alın, fit ve zinde kalın!

Vücut Yağ Oranınızı Hesaplayın!

Personal Training Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Alanında uzman antrenman koçu ve özel spor eğitmeni ile birlikte diyetinize hareket katın! Hayalinizdeki vücut için spor yapın, bedeninizi güçlendirin! Daha zinde, fit ve sağlıklı bir vücuda kavuşun…Personal trainer desteği ile diyetinizden de maksimum verim alın!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

özel spor eğitmeni

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Personal Training – Bedeninizin Gücünü Keşfedin!

Size özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Bedeninize bir şans verin! Antrenman koçu ile birlikte doğru şekilde forma girmeyi öğrenin…

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel personal training hizmeti almak için eğitmeninizle birlikte programınızı planlayın.

özel spor hocası

Diyetisyeninize Danışın

Personal training hakkında detaylı bilgi almak için spor koçunuza ve diyetisyeninize danışın.

kişisel antrenör

Sağlıklı Yaşayın

Sağlıklı, fit ve zinde bir bedene sahip olun, dikkatleri üzerinize toplayın, hayatı daha çok sevin.

Biliyor Musunuz?

Egzersizle birlikte uygulanan diyet programları, egzersiz olmadan yapılan diyetlere göre %30 daha başarılı sonuçlar veriyor.

İlham Al, Harekete Geç

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Personal Training Desteğiyle Forma Gir!

Özel spor eğitmenleriyle hayalindeki vücut için ilk adımı atabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Personal training fiyatları; her kişi için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, personal trainer hizmetinin süresine ve ihtiyaçlarına göre personal training ücretleri değişkenlik gösterir. Personal training fiyatları ile ilgili bilgiyi spor merkezlerinden alabilirsiniz.

Personal training; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde spor merkezleri tarafından verilmektedir.

Personal training uygulaması olan spor merkezlerinden ya da kliniğinde personal training hizmeti bulunan diyetisyenlerden destek almak için iletişim sayfamıza gelerek şehrinizde size en yakın diyetisyenin sayfasına ulaşın. Ardından iletişim bilgilerinden telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak eğitim ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Personal training dersleri alanında uzman eğitmenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Personal training dersleri ile zayıflamak garanti edilmez ancak personal training eğitimi sayesinde sıkılaşmak ve ince bir görünüm kazanmak mümkündür. Aynı zamanda duruş bozuklukları, eklem rahatsızlıkları ve çeşitli sağlık sorunlarının da personal trainin destekli spor programlarıyla önüne geçilmektedir.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Personal Training Fiyatları

Personal Training Ücretleri

Personal training fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir.

Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, genel sağlık durumuna, beklenti ve ihtiyaçlarına göre personal training ücretleri değişkenlik gösterir. 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek egzersiz koçluğu programınızın kapsamına göre personal training fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz