Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı

Online Beslenme Danışmanlığı

Diyetisyene gidecek vaktiniz yok mu? Ya da şehrinizde iyi bir diyetisyen bulmakta zorlanıyor musunuz? Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler bir telefon uzağınızda! Diyetisyene gitmeden de zayıflamak mümkün…Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

online diyetisyen gözde beyza avıncı

Kilo Problemlerinize Dur Deyin!

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı – Online Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı beslenmek ve vücudunuza iyi bakmak ister misiniz? Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile hayatınızın sağlıksız akışına dur deyin, size özel beslenme programlarıyla hayal ettiğiniz bedene kavuşun! Diyetisyene gidecek vaktiniz yoksa üzülmeyin, diyetisyeniniz size geliyor…

diyetisyen gözde beyza avıncı

Online Görüşme

Online diyetisyeninizle Whatsapp, Skype ya da Zoom üzerinden ayrıntılı görüşme, beklenti ve taleplere uygun danışmanlık.

online diyetisyen

Kişiye Özel Uygulamalar

Online danışanların ihtiyaçlarını karşılayacak, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

online diyetisyen randevu al

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Biliyor Musunuz?

Online diyetisyen danışmanlığıyla da hayal ettiğiniz kiloya inebilir, diyet ve egzersiz programınıza uyduğunuz takdirde hızla sonuç alabilirsiniz.

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlıklı Zayıflayın!

Alanında uzman Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile bedeninize hak ettiği değeri verin! Aç kalmadan uygulayacağınız diyet listeleri sayesinde diyet yapmaktan korkmayacaksınız… Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile ister evde, ister iş yerinizde görüşün, diyet listenizi hemen öğrenin! Zaman ve mekan hiç sorun olmayacak…

Randevu Al

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı’dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş analiz yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile birlikte yaşam standartlarına özel şekilde oluştur.

online diyetisyen iletişim

Online Randevularını Kaçırma

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile kilo problemlerine sana özel diyet listeleri ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Online danışmanlık sonrası koruyucu uygulamalarla kilonu koru, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Online Diyetisyen Gözde Avıncı ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, yaşam standartlarını yükselt.

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Danışmanlık Hizmetleri

Sağlıklı yaşamayı sürekli erteliyor musunuz? Diyet yapmak size çok zor mu geliyor? Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı farklı uzmanlık alanlarıyla size özel çözümler sunuyor. Kilo verememenizin altında yatan nedenleri tespit ediyor, doğru analiz ve değerlendirmelerle hızlı sonuç alacağınız diyet listeleri oluşturuyor. Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu takviminde yerinizi ayırtın...

online diyetisyen fiyatları

Kilo Vermek Size Zor Mu Geliyor?

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile aç kalmadan zayıflamanın tadını çıkarın!

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme ve sağlıksız yeme – içme alışkanlıkları ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir? Siz de vücudunuza daha iyi bakmak istiyorsanız Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile ilk adımı atın, hayatınızın dengesini kurun!

)) online diyet öncesi online diyet sonrası
online diyet öncesi online diyet sonrası
online diyet öncesi online diyet sonrası

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

online diyet
online diyetisyenler
online diyetisyen yorum
online beslenme danışmanı
online diyetisyen tavsiye
online diyetisyen telefon

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı – Diyet Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Su içseniz bile yarıyor ve spor yapmanıza rağmen kilo veremiyor musunuz? Online Diyetisyen Gözde Avıncı, kilo verememe sorununuzun altında yatan nedenleri tespit ediyor ve size özel çözümler sunuyor…

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı uzmanlığında kısa sürede zayıflayabilir ve sağlıklı bir vücuda kavuşabilir, diyet yapmaktan keyif alabilirsiniz… Yapmanız gereken artık ertelememek ve online diyet yapmanın rahatlığından yararlanmak!

Kendinizle barışmak ve hayatınızı doyasıya yaşamak için hemen harekete geçin! Online Diyetisyen Gözde Beyaz Avıncı’ya ulaşın!

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale
diyetisyen gözde beyza avıncı

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Kimdir?

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, lisans eğitimi boyunca birçok sosyal faaliyette yer almış, yeme bozuklukları, yeme bağımlılığı, obezitede beslenme, çocuk ve ergenlerde menü planlama, kronik hastalıklarda diyet gibi birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır.

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, klinik beslenme, yetişkin beslenmesi, çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi ve halk sağlığında beslenme alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, Diyetisyen unvanını almıştır.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları ana bilim dalı, Orçun Kürüm Beslenme Danışmanlığı Kliniği’nde klinik beslenme, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’nde yetişkin hastalarda diyet tedavisi, Beyaz Mutfak Toplu Yemek Hizmetleri’nde toplu beslenme sistemlerinde beslenme alanlarında görev alarak deneyim kazanmıştır.

Kurucularından olduğu Digetisyenler Beslenme ve Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı ve online diyet taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
online diyetisyen
online diyetisyen randevu al

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Yetişkin ve çocuk hastalıklarında beslenme, anne çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme, obezitede beslenme, aile beslenmesi, kurumsal beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Hayatını değiştirmeye ne dersin?

Online Diyetisyen Gözde Avıncı ile Tanış!

Sağlıklı Zayıfla…

Sıkça Sorulan Sorular

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı, tüm Türkiye’den danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı ve online diyet taleplerini karşılamaktadır. Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Online Diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Online Diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu işlemlerinizi tamamlayarak Online Diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı yetişkin beslenmesi, çocuk beslenmesi, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

vücut analizi
Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

Online Diyetisyen Gözde Beyza Avıncı
İletişim +90 (850) 532 73 93