Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Nutrigenetik Diyetisyenliği

Genlerinize Göre Beslenin, Kalıcı Kilo Verin!

Yaptığınız hiçbir diyetten ya da spordan sonuç alamıyor musunuz? Cevabınız evetse gen haritanıza baktırmanızda fayda var!

Her insanın genetiği farklıdır. Aynı aileden bireyler aynı besinlerle beslenseler bile bir kısmı sağlıklıyken, bazılarında aşırı zayıflık, obezite ve diyabet gibi hastalıklar görülebilir. Bunların hepsinin kaynağında genlerin besinleri yorumlaması yer alır.

Daha sağlıklı bir hayat ve yapılan diyetlerden maksimum verim almak için kişiye özel gentest yapılması ve beslenme programlarının oluşturulması gerekir.

Tüm insanların gen diziliminin %99,9’u birbirinin aynı olmakta ve %0,1’lik farklılık, yani varyasyonlar, insanlar arasındaki çeşitliliğin genetik kökenini açıklamaktadır.

Genleriniz Ne Yemeniz Gerektiğini Söylüyor!

nutrigenetik beslenme

Gen Yapınız Kilonuza Etki Ediyor!

Genetik ihtiyaçları doğrultusunda sağlıklı beslenmeyi hedefleyen, daha kolay kilo vermek isteyen herkes için nutrigenetik diyet!

Genlerinizin besin öğelerinin metabolizmasını ve etkisini değiştirdiğini unutmayın. Gentest sayesinde tuz, alkol, kafein duyarlılığınızı, laktoz ve gluten intoleransınızı, sizin için doğru olan egzersizleri öğrenin; daha bilinçli ve hedefe yönelik zayıflayın!

Nutrigenetik diyet sadece bir zayıflama yöntemi değildir. Sağlıklı yaşamak için gereken besin listelerinin hazırlanmasını sağlayarak yaşam kalitenizi arttırır!

Gentest Nasıl Yapılır?

Genetiğinize Uygun Beslenin!

Genetik şifrenize uygun bir beslenme programıyla size özel beslenin, sağlıklı sandığınız besinlere elveda deyin!

Klasik beslenme ve diyet alışkanlıklarını bir kenara bırakın, kilo verememe sorununuzun altında yatan genetik faktörleri öğrenin! Gentest sonrasında size özel çözümlerle hareket edin, vücudunuzun ihtiyaçlarına göre beslenin.

Yaptığınız diyetlerden daha doğru sonuç almanızı sağlayacak, genlerinize göre beslenme uygulaması olan nutrigenetik ile değişime hemen başlayın!

Gentest Diyeti Nasıl Yapılır?
nutrigenetik
gen test

Kilo Alma Sorununuza Son Verin!

Herkesin diyeti kendine! Genlerinize göre beslenerek yıllardır veremediğiniz kiloların yarattığı estetik kaygılarınıza son verin!

Size özel uygulanan gentest sonrasında genetik özelliklerinize bakılarak beslenme programları çıkarılır, metabolik bozukluklar ve diğer sağlık sorunlarınızın kilonuzu etkilemeyeceği bir şekilde beslenirsiniz. Genel geçer değil size özel çözümler bulursunuz!

Nutrigenetik diyet sayesinde kendinizi yakından tanır, yaşam kalitenizi arttırarak hayata daha mutlu bakarsınız.

Genlere Göre Beslenmenin Yararları
nutrigenetik diyetisyenliği fiyatları

Kilo Verememenizin Nedeni Genleriniz Olabilir Mi?

Gentest yaptırarak beslenme problemlerinizin kaynağını öğrenin!

Bilgi Al

Size Özel Çözümler – Gen Yapınıza Uygun Beslenin, Daha Kolay Kilo Verin!

Nutrigenetik diyet danışmanlığında modern yöntemler ve analizlerle ihtiyaçlarınızı karşılayan, tamamen gen yapınıza uygun, aç kalmadan kilo verdiren diyet listeleri! Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için şimdi tam zamanı!

Beden Kitle İndeksinizi Hesaplayın!

Nutrigenetik Diyet Danışmanlığı Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Nutrigenetik diyet alanında uzman, güncel ve etkili yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diyetisyenlerle hayalinizdeki vücut için ilk adımı atın! Yıllardır sonuç alamadığınız diyetleri bir kenara bırakın…Nutrigenetik beslenme ile yıllardır veremediğiniz kilolardan kurtulun!

Hızlı Randevu

Danışmanlık talepleriniz için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Ayrıntılı Vücut Analizi & Teşhis

Metabolizma hızı, beden kitle indeksi gibi hesaplama araçlarıyla beslenme sorunlarının teşhisi.

Danışmanlık & Destek

Haftalık ve aylık beslenme programlarının hazırlanması, kişiye özel egzersiz listeleri.

gen test diyet

Haftalık Kontroller

Danışmanlık sürecinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diyetisyen kontrolleri.

Kilo Koruma Programları

Başarılı sonuçlar için koruyucu uygulamalar, sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanımı.

Online Destek

Her türlü sorularınız için beslenme danışmanlığı öncesi ve sonrası 7/24 online bilgilendirme.

Nutrigenetik Diyet – Gen Haritanıza Size Yol Gösterecek!

Genlerinize özel beslenme ve egzersiz listeleri, kilo koruma programları ve sağlıklı yaşam önerileriyle vücudunuza iyi bakın! Randevunuzu hemen planlayın ve nutrigenetik diyet hakkında merak ettiklerinizi diyetisyeninize sorun! Nutrigenetik beslenme sayesinde istemeseniz bile sağlıklı besleneceksiniz!

diyet uzmanı

Randevunuzu Planlayın

Size özel beslenme danışmanlığı hizmeti almak için diyetisyeninizle birlikte randevunuzu planlayın.

nugen

Diyetisyeninize Danışın

Nutrigenetik beslenme hakkında detaylı bilgi almak için diyetisyeninize danışın.

genlere göre beslenme

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve beslenme danışmanlığı ile estetik kaygılara ve kilo sorunlarına dur deyin.

Biliyor Musunuz?

WHO raporuna göre; 2020 yılında, gelişmekte olan ülkelerde görülen toplam ölümlerin yüzde 71’i kardiyo-vasküler kalp hastalıkları, yüzde 70’i diyabet nedeniyle olacak.

İlham Al, Harekete Geç

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Genlerine Göre Beslenme Zamanı!

Nutrigenetik diyet sayesinde hayalindeki vücut için ilk adımı atabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Sıkça Sorulan Sorular

Nutrigenetik diyet danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenir. Kişinin yaşına, cinsiyetine, beslenme alışkanlıklarına, vücut analizlerine, var olan hastalıklarına ve ihtiyaçlarına göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Nutrigenetik diyet danışmanlığı fiyatları diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda kesinleşecektir. Daha detaylı bilgilendirme için diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Nutrigenetik diyet danışmanlığı uygulamalarını yapan diyetisyenler; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Trabzon, Çanakkale, Mersin, Muğla, Afyon, Yalova, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Artvin başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde yer almaktadır. Alanında uzman nutrigenetik beslenme diyetisyenleri, modern gentest yöntemleriyle danışanlarının taleplerini karşılamaktadır.

Nutrigenetik diyet danışmanlığı hizmeti veren diyetisyenlerden randevu almak için üst menüde yer alan diyetisyenler sekmesine tıklayarak yaşadığınız şehirdeki diyetisyenlerin adres ve telefon bilgilerini görebilirsiniz. Ardından randevu almak istediğiniz diyetisyene telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli vücut analizi ve tanı işlemlerinden sonra diyetisyeninizin uygun gördüğü yöntemlerle arzu ettiğiniz sağlıklı görünüme kavuşabilirsiniz.

Nutrigenetik diyet uygulamaları alanında uzman diyetisyenler tarafından güncel yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Nutrigenetik diyet danışmanlığında genlerinize uygun beslenme programları hazırlanmaktadır. Ancak diyetisyeninizin belirteceği beslenme kriterlerine uymadığınız takdirde danışmanlık sonrası karşılaşacağınız problemler sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Vücut Analizi

vücut analizi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diyetisyenler.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışı danışanlarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diyet merkezleri.

Nutrigenetik Diyet Danışmanlığı Fiyatları

Diyetisyen Ücretleri

Nutrigenetik diyet danışmanlığı fiyatları; her danışan için özel olarak belirlenmektedir.

Yaşınıza, cinsiyetinize, beslenme alışkanlıklarınıza, genel sağlık durumunuza, ihtiyaç ve beklentilerinize göre diyetisyen ücretleri değişkenlik gösterir. Diyetisyeninizin yapacağı vücut analizi sonucunda 1 aylık, 2 aylık, 3 aylık ya da yıllık olmak üzere belirlenecek danışmanlık programınızın kapsamına göre nutrigenetik beslenme danışmanlığı fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyetisyeninden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz