Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet
Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet +90 (216) 706 21 24
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet

Kadıköy Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Kadıköy Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

8

MAKALE

1200

MUTLU DANIŞAN

Kilo Problemleri Moralinizi Bozmasın!

Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet – Kadıköy Diyetisyen

Beslenme tarzınızı değiştirin, hayatınız değişsin! Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet, kilo problemlerinize size özgü ve modern çözümler sunuyor. Yasaklara boğmayan pozitif diyet anlayışıyla tanışın…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Küresel olarak diyabet vakalarının %44’ü, kalp hastalıklarının % 23’ü ve bazı kanser türlerinin %20’si fazla kilo ve obezite ile ilişkilendiriliyor!

Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Aile Boyu Sağlıklı Beslenin!

Yeni bir başlangıç için bugünü tercih edin! Size özel beslenme danışmanlığıyla hayalini kurduğunuz bedene kararlı adımlarla ilerleyin. Sağlıklı bir yaşam için hiçbir zaman geç değildir, Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet ile tanışın! Diyetisyen Ayşenur Servet randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet'ten whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Ayşenur Servet ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Ayşenur Servet ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Ayşenur Servet ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Kadıköy Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet Danışmanlık Hizmetleri

Doğalı seçin, aktif olun, farkına varın! Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet ile kilo sorunlarınızın tamamına profesyonel çözümler bulun, doğru yöntemlerle zayıflamanın keyfini çıkarın… Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Ayşenur Servet Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Ayşenur Servet İle Hayatını Değiştirmeye Bedeninden Başla!

Uzman Diyetisyen Ayşenur Servet ile beslenme problemlerinizin altında yatan nedenleri hemen öğrenin, size özel yollarla bedeninizle barışın.

Diyetisyen Ayşenur Servet ile birlikte uluslararası standartlarda planlanan danışmanlık hizmetleri ve size özel beslenme programları sayesinde diyet yapmaktan keyif alacaksınız. Yeni hayatınıza kolayca adapte olacak, beslenme alışkanlıklarınızı kökünden değiştireceksiniz.

Siz de özel yöntemler ve bireysel çözümlerle tanışmak, kilo vermek ve sağlıklı yaşamak istiyorsanız merkezimize davetlisiniz…

5
Yıllık Deneyim
14
Uzmanlık Alanı
1200
Mutlu Danışan
8
Makale

Diyetisyen Ayşenur Servet İle İletişime Geç!

Diyetisyen Ayşenur Servet Kimdir?

Diyetisyen Ayşenur Servet Kimdir?

Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet, Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olan Ayşenur Servet, yüksek lisansını Fitoterapi üzerine yapmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet, sporcu beslenmesi, obezite, gebe ve emziklik dönemi beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; obezite hastalığında beslenme, klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği, kilo yönetimi, çocukluk dönemi beslenmesi üzerine stajlarını tamamlamıştır. “İmmünonütrisyon ve Kanser” konulu tez çalışması yayınlamıştır.

Başta Kadıköy olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Ayşenur Servet, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite beslenme, bebek beslenmesi , çocuk beslenmesi, okul çağı beslenmesi, ergen beslenmesi, kadınlarda beslenme, erkeklerde beslenme, yaşlılarda beslenme, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Ayşenur Servet
Kadıköy/İstanbul
Bağdat Caddesi Suadiye Mahallesi Yazanlar Sokak No:17 Petek Apt. Kat:2 Daire:4 Kadıköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Ayşenur Servet, başta Kadıköy olmak üzere; Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Erenköy, Acıbadem, Caferağa, Suadiye, Caddebostan, Hasanpaşa ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Kadıköy diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Kadıköy diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Kadıköy diyetisyen Ayşenur Servet randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet’ten randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Ayşenur Servet randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet’e ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Diyetisyen Ayşenur Servet zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite beslenme, bebek beslenmesi , çocuk beslenmesi, okul çağı beslenmesi, ergen beslenmesi, kadınlarda beslenme, erkeklerde beslenme, yaşlılarda beslenme, hastalıklarda beslenme, hamilelik ve emzirme döneminde beslenme, sporcu beslenmesi alanlarında hizmet vermektedir. Kadıköy diyetisyen Ayşenur Servet randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Ayşenur Servet Yorumları

Diyetisyen Ayşenur Servet hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.