Diyetisyen Yağmur Yaşar
Diyetisyen Yağmur Yaşar +90 (232) 335 08 49
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Yağmur Yaşar

Tire Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Yağmur Yaşar Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Aç Kalmadan Zayıflamak İster Misin?

Diyetisyen Yağmur Yaşar – Tire Diyetisyen

Doğru seçimlerle hayatınıza yön verin! Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar ile birlikte beslenme yanlışlarınızı ve kilo problemlerinizi öğrenerek size özel diyet ve egzersiz listeleriyle bambaşka bir hayata başlayın…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

İlk altı ayda sadece anne sütü ile beslenen bebeklerin oranı %1.3. Bu nedenle 5 yaşın altındaki çocukların %25’inde beslenme eksikliği görülüyor.

Diyetisyen Yağmur Yaşar Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlık Beslenmeyle Başlar!

Bireysel beslenme danışmanlığında güncel yöntemler ve size özel uygulamalarla yıllardır veremediğiniz kilolarınıza veda edin! Alanında uzman isimlerinden Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar ile sağlığın en ince hali! Diyetisyen Yağmur Yaşar randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Yağmur Yaşar ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Yağmur Yaşar ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Yağmur Yaşar ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Diyetisyen Yağmur Yaşar Danışmanlık Hizmetleri

Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar farklı uzmanlık alanlarıyla danışanlarının kilo problemlerine çözüm sunuyor. Siz de estetik kaygılarınızdan sıyrılmak ve özgüveninizi yeniden kazanmak istiyorsanız diyetisyeninizi hemen arayın…Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Yağmur Yaşar Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Yağmur Yaşar Beslenme Danışmanlığı - Sağlığınız İçin Doğru Adımları Atın!

Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar ile kilo sorunlarınızın kaynağı pratik ve size özgü yöntemlerle çözülüyor. Doğalı sevmeyi ve doğal beslenmeyi birlikte öğreniyoruz.

Diyetisyen Yağmur Yaşar danışmanlığında güncel yöntemlerle planlanan beslenme listeleriyle klasik bir diyet yapmıyoruz, sağlıklı yaşam inşa ediyoruz. İster yüz yüze, isterseniz online danışmanlık desteği alarak size özel çözümlerle tanışabilirsiniz.

Kötü beslenme alışkanlıkları kaderiniz olmasın… Gelin, diyetisyeninizle birlikte hayatınızı baştan aşağı değiştirin…

5
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Yağmur Yaşar İle İletişime Geç!

Diyetisyen Yağmur Yaşar Kimdir?

Diyetisyen Yağmur Yaşar Kimdir?

Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Yağmur Yaşar, diyabet diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, çocuk beslenmesi, hastalıklarda beslenme kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar, emzirme dönemi beslenmesi, çocuk beslenmesi, hastalıklarda beslenme, yaşlılıkta beslenme alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Hacettepe Hastane mutfağı ve öğrenci kafeteryasında, Hacettepe Erişkin Hastanesinde, İhsan Doğramacıoğlu Çocuk Hastanesinde, Ankara Çocuk Eğitim Araştırma Hastanesinde Hollanda’da, İsviçre’de staj yapmıştır.

Başta Tire olmak üzere tüm İzmir ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Yağmur Yaşar, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Bireysel beslenme, kurumsal beslenme, hamilelikte beslenme, bebek ve çocuk beslenmesi, aile beslenmesi, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, detox, psikolojik beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Yağmur Yaşar
Tire/İzmir
Fatih Mahallesi Sevinç Sokak No:13/A Tire/İzmir

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Yağmur Yaşar, başta Tire olmak üzere; Fatih, Hürriyet, Atatürk, Kurtuluş, 4 Eylül, Cumhuriyet, İbni Melek, Bayındır, Torbalı, Selçuk ile tüm İzmir ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Tire diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Tire diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Tire diyetisyen Yağmur Yaşar randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Yağmur Yaşar randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar’a ulaşabilirsiniz.

Tire Diyetisyen Yağmur Yaşar, bireysel beslenme, kurumsal beslenme, hamilelikte beslenme, bebek ve çocuk beslenmesi, aile beslenmesi, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, detox, psikolojik beslenme, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Tire diyetisyen Yağmur Yaşar randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Yağmur Yaşar Yorumları

Diyetisyen Yağmur Yaşar hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.