Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Serap Orak

Ataşehir Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Ataşehir Diyetisyen Serap Orak ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Serap Orak Kimdir?

17

YILLIK DENEYİM

20

MAKALE

5000

MUTLU DANIŞAN

Hayalindeki Beden İçin Harekete Geç!

Diyetisyen Serap Orak – Ataşehir Diyetisyen

Ataşehir Diyetisyen Serap Orak ile birlikte modern yöntemler ışığında kişiye özel uygulamalarla aç kalmadan kilo vermenin keyfini çıkarın. Yaşam standartlarınızı arttırın ve hayalinizi kurduğunuz vücuda diyetisyeninizle birlikte ulaşın…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Kilo almama problemi depresyon, stres ve özgüven eksikliği gibi sorunları da beraberinde getiriyor. Kişiye özel diyetisyen hizmetleri ile bu sorunlar tarihe karışıyor!

Ataşehir Diyetisyen Serap Orak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Aradığınız Motivasyon Burada!

İdeal kilonuza ulaşın, daha sağlıklı ve mutlu hissedin! Estetik kaygılarınızı bir kenara bırakın, seçimlerinizi değiştirerek hayatınızdaki büyük değişimin farkına varın… Ataşehir Diyetisyen Serap Orak ile bu yolculuğa hemen başlayın! Diyetisyen Serap Orak randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Ataşehir Diyetisyen Serap Orak'tan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Danışmanlık planını Diyetisyen Serap Orak ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Serap Orak ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Diyetisyen Serap Orak ile hayal ettiğin vücut için ilk adımı at, sağlıklı beslen ve yaşam standartlarını yükselt.

Diyetisyen Serap Orak Danışmanlık Hizmetleri

Hayatınızda diyetisyeninize yer açın! Ataşehir Diyetisyen Serap Orak ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, sağlıklı beslenme listeleri ve egzersiz programlarıyla zayıflayın…Ataşehir Diyetisyen Serap Orak randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Serap Orak Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Ataşehir Diyetisyen Serap Orak ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Serap Orak Beslenme ve Diyet Danışmanlığı - Hayata Yeniden Başlayın!

Kilo veremiyor ya da kilo alamıyor musunuz? Ataşehir Diyetisyen Serap Orak sayesinde kilo probleminizin kaynağını öğrenerek size özel çözümlerle hayalinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

Diyetisyen Serap Orak ile siz de modern diyetisyenlik yöntemlerine ve ihtiyaçlarınıza göre planlanan, arzu ettiğiniz hayata bir adım daha yaklaşmanızı sağlayan beslenme danışmanlığı uygulamalarıyla tanışabilirsiniz.

Sağlığı değil kiloyu kaybedin, özgüveninizi tazeleyerek daha mutlu bir hayata kavuşun. Bunun için hemen Diyetisyen Serap Orak ile tanışın!

17
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
5000
Mutlu Danışan
20
Makale

Diyetisyen Serap Orak İle İletişime Geç!

Diyetisyen Serap Orak Kimdir?

Diyetisyen Serap Orak Kimdir?

Ataşehir Diyetisyen Serap Orak, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Serap Orak, diyabet diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, obezite diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Ataşehir Diyetisyen Serap Orak, beslenme eğitimleri, obezite, gebe ve emziklik dönemi beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Ataşehir Diyetisyen Serap Orak, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Üniversite eğitimi bittikten sonra Ataşehir Diyetisyen Serap Orak; Bilintur Catering Centre, T.D.V. Ankara 29 Mayıs Hastanesi, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Yaşasın Hayat Klinikleri İstanbul Şubesi’nde görev yapmıştır.

Başta Ataşehir olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Serap Orak, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Ataşehir Diyetisyen Serap Orak ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Serap Orak
Ataşehir/İstanbul
Turgut Özel Bulv. 42.Ada Gardenya / Residence No:7/1 Kat:18 – D:109 – Ataşehir / İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Serap Orak, başta İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, İnönü, Yeniçamlıca, Örnek Mahallesi, Atatürk, Ferhatpaşa, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Yenisahra ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Ataşehir Diyetisyen Serap Orak randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Ataşehir diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Ataşehir diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Ataşehir diyetisyen Serap Orak randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Diyetisyen Serap Orak’tan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Serap Orak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Ataşehir Diyetisyen Serap Orak’a ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Diyetisyen Serap Orak Obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, menopozda beslenme, kilo alma, emzirme döneminde beslenme, okul çağında beslenme, diyabette diyet ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Ataşehir diyetisyen Serap Orak randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Serap Orak Yorumları

Diyetisyen Serap Orak hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.