Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Sefa Aydın

Zeytinburnu Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Sefa Aydın Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Sağlıklı Yaşamaya Var Mısınız?

Diyetisyen Sefa Aydın – Zeytinburnu Diyetisyen

Sağlıklı bir hayata Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın ile birlikte adım atın! Yıllardır veremediğiniz kilolarınızı doğru ve dengeli beslenerek verin, hayalinizdeki vücuda kavuşun. Aynalarla barışmak için doğru adrestesiniz!

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Dünyada her 3 kişiden birinde yüksek tansiyon sorunu var! Siz de onlardan biriyseniz hipertansiyonda nasıl beslenmeniz gerektiğini öğrenin!

Diyetisyen Sefa Aydın Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlıklı ve Dengeli Beslenmenin Tam Sırası!

Dengeli bir beden ve ruh için gerekli olan beslenme danışmanlığı ve psikolojik destek! Güncel yaklaşımlar ve bilimsel bakış açısıyla diyetisyenlik uygulamaları öncesi ve sonrası profesyonel destek! Alanında uzman isimlerinden Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın ile tanışın! Diyetisyen Sefa Aydın randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın'dan whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Sefa Aydın ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Sefa Aydın ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Sefa Aydın ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın Danışmanlık Hizmetleri

Bedeninizle barışmanızın vakti geldi! Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın danışmanlığında kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, sağlıklı beslenmeye ve bedeninizi dinlemeye başlayın! Ertelemeyin, korkmayın; kendinizi işin uzmanına emanet edin! Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Sefa Aydın Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Sefa Aydın İle Hayatını Değiştirmeye Bedeninden Başla! Aynalara Küsmeyi Bırak!

Kilo verememe, kilo alamama ya da diğer beslenme problemleriniz için doğru analizlerle birlikte sorununuzun kaynağına inerek size özgü danışmanlık çözümleri sunuyoruz.

Diyetisyen Sefa Aydın danışmanlığında, modern yöntemlerle planlanan sağlıklı bir beslenme yolculuğuna çıkacak, hayalinizdeki vücuda sağlam adımlarla ulaşacaksınız. Artık şok diyetler ya da aç kalarak zayıflamak yok!

Fazla kilolarınız sorun olmaktan çıkacak! Yapmanız gereken sadece size özgü yöntemlerle kilo vermek ve işin uzmanından destek almak!

5
Yıllık Deneyim
15
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Sefa Aydın İle İletişime Geç!

Diyetisyen Sefa Aydın Kimdir?

Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Sefa Aydın, bariatrik cerrahi hastalıkları diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, obezite diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmış; sağlıklı beslenme konularında birçok makale yazmıştır. Diyetisyen Sefa Aydın, Zeytinburnu diyet merkezinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Tamamen size özgü beslenme ve egzersiz programları için Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın ile tanışın.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Sefa Aydın, Hacettepe Üniversitesi, THY ve Lipton gibi kurum ve kuruluşlarda stajlarını tamamlamıştır.

Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın, üniversite eğitimi bittikten sonra Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, B-Fit Spor Merkezi ve TED Koleji gibi çeşitli kurumlarda diyetisyen olarak görev almıştır.

Başta Zeytinburnu olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın, danışanlarının beslenme sorunlarına farklı uzmanlık alanlarıyla birlikte çözümler sunmaktadır.

Klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği, hastalıklarda beslenme, yetişkinlerde beslenme, çocuklarda beslenme, ergenlerde beslenme, gebelik ve emziklikte beslenme alanlarında Zeytinburnu diyetisyeni Sefa Aydın hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Sefa Aydın
Zeytinburnu/İstanbul
Maltepe Mahallesi Londra Asfaltı Caddesi Avrupa Kale Konutları Ofis Blok Kat 7 Daire 39 Cevizlibağ / İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Sefa Aydın, başta Zeytinburnu olmak üzere; Topkapı, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Sümer, Veliefendi, Nuripaşa, Merkezefendi ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Zeytinburnu diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlığın süresi ve planına göre belirlenmektedir. Diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Zeytinburnu diyetisyen Sefa Aydın randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın’dan randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Sefa Aydın randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın’a ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Diyetisyen Sefa Aydın klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği, hastalıklarda beslenme, yetişkinlerde beslenme, çocuklarda beslenme, ergenlerde beslenme, gebelik ve emziklikte beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Zeytinburnu diyetisyen Sefa Aydın randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Diyetisyen Sefa Aydın Yorumları

Diyetisyen Sefa Aydın hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.

Diyetisyen Sefa Aydın
Diyetisyen Sefa Aydın +90 (212) 963 22 78