Diyetisyen Pelin Şahin
Diyetisyen Pelin Şahin +90 (850) 255 50 09
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Pelin Şahin

Merkezefendi Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Pelin Şahin Kimdir?

6

YILLIK DENEYİM

15

MAKALE

2000

MUTLU DANIŞAN

Kilo Problemlerine Dur Demek Elinizde! Hemen Randevu Alın!

Diyetisyen Pelin Şahin – Merkezefendi Diyetisyen

Sağlıklı bir hayat doğru beslenmeyle başlar! Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin danışmanlığında siz de sağlıklı bir hayata adım atmaya var mısınız? Tamamen bireyselleştirilmiş beslenme programlarıyla kendinizi hep sağlıklı hissedeceksiniz!

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Sporun dallarına, süresine ve sıklığına göre vücudun kullandığı besin ögeleri değiştiği için her bir branştaki sporcunun günlük öğünleri kişiye özgü belirlenmelidir!

Diyetisyen Pelin Şahin Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlığınıza Dokunuyoruz!

Beslenme danışmanlığında teknolojik uygulamalar, öncesi ve sonrası profesyonel destek, size özel çözümlerle sağlığınıza dokunuyoruz! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanında uzman isimlerden Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin ile tanışın! Diyetisyen Pelin Şahin randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin’den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Pelin Şahin ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Pelin Şahin ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Pelin Şahin ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Diyetisyen Pelin Şahin Danışmanlık Hizmetleri

Bambaşka bir hayata adım atın! Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin ile kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, size özel yöntemlerle formda kalmanın tadını çıkarın…Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin randevu takviminde yerinizi ayırtın...

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Pelin Şahin Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Diyetisyen Pelin Şahin İle Hayatının Rotasını Sağlığa ve Mutluluğa Çevir!

Sağlığınız ve mutluluğunuz için doğru adımları atıyor musunuz? Kilo verememenizin altında yatan sorunları uzman diyetisyen desteğiyle öğrenerek doğru ve sağlıklı bir şekilde beslenebilir, kendinizi yeniden sevebilirsiniz.

Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin modern yöntemlerle kilo problemlerinizin kaynağına inerek tamamen size özel beslenme programları ve danışmanlık hizmetiyle daha mutlu ve zinde hissetmenizi sağlıyor.

Zayıflama yolculuğunuza alanında uzman bir diyetisyenle çıkmak, özel ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız sizleri sağlıklı yaşam merkezimize bekliyoruz…

6
Yıllık Deneyim
20
Uzmanlık Alanı
2000
Mutlu Danışan
15
Makale

Diyetisyen Pelin Şahin İle İletişime Geç!

Diyetisyen Pelin Şahin Kimdir?

Diyetisyen Pelin Şahin Kimdir?

Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin, Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Pelin Şahin, bariatrik cerrahi, obezite diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin, kilo verme, çocuklarda beslenme, gebelikte beslenme ve emziklik dönemi beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Pelin Şahin, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Özel Can Polikliniği, Denizli Devlet Hastanesi, Karşıyaka Toplum Sağlığı Merkezi, Resport Catering, Merkezefendi Acıbadem Hastanesi, Acıbadem Atakent Üniversite Hastanesi, Denizli Özel Sağlık Hastanesi’nde stajlarını tamamlamıştır.

Başta Merkezefendi olmak üzere tüm Denizli ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Pelin Şahin, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Yetişkin ve çocuklarda kilo yönetimi, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Diyetisyen Pelin Şahin ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Pelin Şahin
Merkezefendi/Denizli
Adalet Mah. Vatan Cad. Eren Apt. No:19/B Zemin Kat Merkezefendi / Denizli

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Pelin Şahin, başta Merkezefendi olmak üzere; Karaman, Adalet Mahallesi, Değirmenönü, Akkonak, Selçuk Bey, Pamukkale, Çivril, Acıpayam, Tavas, Honaz ile tüm Denizli ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Merkezefendi diyet merkezi ücretleri; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Diyetisyen ücretleri ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Merkezefendi diyetisyen Pelin Şahin randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Pelin Şahin randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin’e ulaşabilirsiniz.

Merkezefendi Diyetisyen Pelin Şahin; yetişkin ve çocuklarda kilo yönetimi, bireysel ve kurumsal beslenme, hamilelik ve emziklikte beslenme, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlik döneminde beslenme, kadınlarda beslenme, sporcu beslenmesi, yeme bozukluklarında beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Merkezefendi diyetisyen Pelin Şahin randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Pelin Şahin Yorumları

Diyetisyen Pelin Şahin hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.