Diyetisyen Özlem Sevindik
Diyetisyen Özlem Sevindik +90 (212) 963 22 69
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Özlem Sevindik

Bakırköy Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Özlem Sevindik Kimdir?

8

YILLIK DENEYİM

30

MAKALE

2500

MUTLU DANIŞAN

Fazla Kilolarınızı Artık Dert Etmeyin!

Diyetisyen Özlem Sevindik – Bakırköy Diyetisyen

Sağlıklı bir hayat için doğru adrestesiniz! Alanının ünlü isimlerinden Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik, kilo problemlerinize modern ve pratik çözümler sunuyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz bedene sağlıklı bir şekilde kavuşmanızı sağlıyor!

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Hamilelikte alınan kilolar karaciğer yağlanmasına ve diyabete neden olarak bebeğin sağlığını kalıcı bir şekilde etkiliyor, kronik hastalıklara sebep oluyor!

Diyetisyen Özlem Sevindik Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Hayatınıza Sağlıklı Bir Dokunuş!

Beslenme danışmanlığında teknolojik uygulamalar, öncesi ve sonrası profesyonel destek, size özel çözümlerle sağlığınıza dokunuyoruz! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanında uzman isimlerden Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik ile tanışın! Diyetisyen Özlem Sevindik randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik'ten whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Özlem Sevindik ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Özlem Sevindik ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Özlem Sevindik ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik Danışmanlık Hizmetleri

Artık bedeninizden utanmayın! Tecrübesi ile danışanlarına güven veren Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik sayesinde sizler de kilo problemlerinize veda edebilirsiniz. Ertelemeyin, korkmayın; bedeninizi işin uzmanına emanet edin. Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Özlem Sevindik Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Değişime Diyetisyen Özlem Sevindik İle Başla, Sağlığını Yakala! Özgürce Yaşamanın Tadını Çıkar!

Kilo problemlerinizi ve beslenme sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir biçimde karşılıyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik ile modern yöntemler ve ihtiyacınıza yönelik planlanan danışmanlık süreciyle beraber sizleri arzu ettiğiniz hayata emin adımlarla ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı bir görünüm artık hayal değil! Siz de imajınızla dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

8
Yıllık Deneyim
18
Uzmanlık Alanı
2500
Mutlu Danışan
30
Tv Programı

Diyetisyen Özlem Sevindik İle İletişime Geç!

Diyetisyen Özlem Sevindik Kimdir?

Diyetisyen Özlem Sevindik Kimdir?

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Özlem Sevindik, kanser ve beslenme, yaşam koçluğu, obezite diyetisyenliği, bariatrik cerrahi diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Diyet ürünleri, zayıflama, kilo problemleri, sağlıklı beslenme ve kavitasyon, çocuk beslenmesi, çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; Ankara Numune Çocuk Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hast, İbni Sina Hastanesi, Ankara Özel Bayındır Hastanesi, Özel Memorial Hastanesi stajlarını tamamlamıştır. Özel Ataköy Hastanesi, Özel Naturaslim Polikliniği ve JFK Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Başta Bakırköy olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Özlem Sevindik, danışanlarının beslenme sorunlarına farklı uzmanlık alanlarıyla birlikte çözümler sunmaktadır.

Konforlu ve hijyenik diyet merkezinde deneyimli ekibiyle birlikte zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlığınıza kavuşmak ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Özlem Sevindik
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:48 Bakırköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Özlem Sevindik, başta Bakırköy olmak üzere; Florya, Yeşilköy, Ataköy, Cevizlik, Kartaltepe, Zeytinlik, Zuhuratbaba, Yenibosna, Çobançeşme, Şirinevler, Bahçelievler, Soğanlı, Zeytinburnu, Merter, Bağcılar, Küçükçekmece semtlerinde hizmet vermekte, danışanlarının taleplerini karşılamaktadır. Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Bakırköy diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, danışmanlığın süresi ve planına göre belirlenmektedir. Bakırköy diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Bakırköy diyetisyen Özlem Sevindik randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik’ten randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Özlem Sevindik randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik’e ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Diyetisyen Özlem Sevindik zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Bakırköy diyetisyen Özlem Sevindik randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Özlem Sevindik Yorumları

Diyetisyen Özlem Sevindik hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.