Diyetisyen Nesrin Aldemir
Diyetisyen Nesrin Aldemir +90 (216) 706 21 28
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Nesrin Aldemir

Pendik Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Nesrin Aldemir Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Değişime Hazır Mısın? Hemen Başlayalım!

Diyetisyen Nesrin Aldemir – Pendik Diyetisyen

Şimdiye kadar yapmış olduğunuz diyetleri unutun! Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir ile bugün karar verin ve doya doya huzurla zayıflayın! Sıkıcı olmayan, tamamen yaşam tarzınıza uygun beslenme programlarıyla tanışın…

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Türkiye’de ergenlerin yüzde 5’inde yeme bozukluğu var! Araştırmalara göre bu oran kızlarda daha fazla! Ancak doğru beslenmeyle bu sorunu aşmak mümkün...

Diyetisyen Nesrin Aldemir Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Her Gün Yeni Bir Başlangıçtır!

Hedefimiz; danışanlarımızda beslenme bilinci ve farkındalığı oluşturarak 7'den 70'e herkesin sağlıklı beslenmesi ve mutlu nesiller yetiştirmesini sağlamaktır. Gelin siz de bizimle bu keyifli beslenme yolculuğuna çıkın, hayatınızı baştan aşağı değiştirin! Diyetisyen Nesrin Aldemir randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir'den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Nesrin Aldemir ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Nesrin Aldemir ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Nesrin Aldemir ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir Danışmanlık Hizmetleri

Huzurlu beslenme ile sağlıklı yaşam! Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir ile size özel kilo verme ve koruma programları arasından ihtiyacınız olanı seçin, sağlıklı beslenmenin tadını çıkararak zayıflayın! Kendi kendinizin diyetisyeni olmayı öğrenin! Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Nesrin Aldemir Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir – Bizimle Birlikte Bir Ömür Sağlık!

Beslenme tarzınızı değiştirmek ve hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir ile tanışın, size özel yöntemlerle kilonuzun hakimi siz olun!

Beslenme konusunda farkındalık yaratabilmek; doğru beslenme bilincini kazandırmak ve doya doya zayıflamanın yollarını öğretmek; sağlıklı beslenmenin bir hayat tarzı olduğunu benimsetebilmek için her zaman yanındayız!

Keyfinizi değil kilonuzu kaybedin! Yeni bir başlangıç için bugünü ve Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir’i tercih edin!

5
Yıllık Deneyim
14
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Nesrin Aldemir İle İletişime Geç!

Diyetisyen Nesrin Aldemir Kimdir?

Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir, Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunudur.

Diyetisyen Nesrin Aldemir, bariatrik cerrahi, diyabet, onkoloji, obezite, sporcu, toplu beslenme diyetisyenliği ile karbonhidrat sayımı, moleküler beslenme diyetisyenliği başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katılmıştır.

Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir, bariatrik cerrahide, gebelik döneminde, okul öncesi çocuklarda beslenme ile anne çocuk beslenmesi alanlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

Eğitimi süresince; yetişkinlerde beslenme, klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği, kilo yönetimi, çocukluk dönemi beslenmesi ve hastalıklarda beslenme üzerine stajlarını tamamlamıştır.

Başta Pendik olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Nesrin Aldemir, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, emzirme döneminde beslenme, anne çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Nesrin Aldemir
Pendik/İstanbul
Doğu Mah. Hatboyu Cad. Değerli Sok. Çınar Apt. No 4/C. Kat 1. Daire 6. Pendik / İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Nesrin Aldemir, başta Pendik olmak üzere; Aydınlı, Şifa, Yayla, Mimar Sinan, Aydıntepe, Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Sancaktepe ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır. Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Pendik diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlık süresi ve planına göre belirlenmektedir. Pendik diyetisyen fiyatları ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Pendik diyetisyen Nesrin Aldemir randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Nesrin Aldemir randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir’ye ulaşabilirsiniz.

Pendik Diyetisyen Nesrin Aldemir Obezitede diyet, hamilelik dönemi beslenme, okul öncesi beslenme, ergenlik döneminde beslenme, emzirme döneminde beslenme, anne çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, kurumsal beslenme ve bariatrik cerrahi sonrası beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Pendik diyetisyen Nesrin Aldemir randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Diyetisyen Nesrin Aldemir Yorumları

Diyetisyen Nesrin Aldemir hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.