Diyetisyen Merve İlker
Diyetisyen Merve İlker +90 (212) 923 01 05
Diyetisyen Misin?

Diyet Uzmanı - Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen Merve İlker

Göktürk Diyetisyen

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü sizi mutsuz mu ediyor? Göktürk Diyetisyen Merve İlker ile kişiye özel yöntemler, ayrıntılı vücut analizi, modern uygulamalar ve ihtiyacınıza yönelik çözümler! Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atın! Diyetisyen Merve İlker Kimdir?

5

YILLIK DENEYİM

10

MAKALE

1500

MUTLU DANIŞAN

Kilo Problemlerine Dur Demek Elinizde! Hemen Randevu Alın!

Diyetisyen Merve İlker – Göktürk Diyetisyen

Sağlıklı bir hayata Göktürk Diyetisyen Merve İlker ile birlikte adım atın! Yıllardır veremediğiniz kilolarınızı doğru ve dengeli beslenerek verin, hayalinizdeki vücuda kavuşun. Aynalarla barışmak için doğru adrestesiniz!

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Danışanların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun, beslenme sorunlarını çözmeye ve yaşam standartlarını arttırmaya yönelik programlar.

Uluslararası Yöntemler

Uluslararası Yöntemler

Avrupa standartlarında beslenme ve zayıflama yöntemleri, diyet programları ve besin listeleriyle sonuç odaklı uygulamalar.

Ayrıntılı Vücut Analizi

Ayrıntılı Vücut Analizi

BMH, ideal kilo hesaplama gibi modern yöntemlerle kişiye özel ayrıntılı vücut analizi, beslenme problemlerinin tespiti.

Biliyor Musunuz?

Yetersiz beslenme toplum içinde yaşayan yaşlılarda %5-10 iken hastane veya bakımevinde kalanlarda bu oran daha yüksektir!

Diyetisyen Merve İlker Beslenme ve Diyet Danışmanlığı – Sağlığınıza ve Ruhunuza Dokunuyoruz!

Dengeli bir beden ve ruh için gerekli olan beslenme danışmanlığı ve psikolojik destek! Güncel yaklaşımlar ve bilimsel bakış açısıyla diyetisyenlik uygulamaları öncesi ve sonrası profesyonel destek! Alanında uzman isimlerinden Göktürk Diyetisyen Merve İlker ile tanışın! Diyetisyen Merve İlker randevu ve görüşme talepleriniz için vakit kaybetmeden diyetisyeninize ulaşın!

Randevu Al

Göktürk Diyetisyen Merve İlker'den whatsapp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

Modern ve gelişmiş vücut analizi yöntemleriyle beslenme sorununa uygun danışmanlık seçeneklerini öğren.

Danışmanlık Planını Oluştur

Beslenme planını Diyetisyen Merve İlker ile birlikte yaşam standartlarına özel ve kendine uygun şekilde oluştur.

Randevularını Kaçırma

Diyetisyen Merve İlker ile kilo problemlerine ve beslenme sorunlarına sana özel diyet listeleriyle ve egzersizlerle son ver.

Kilonu Koru

Danışmanlık sonrası süreçte koruyucu uygulamalarla kilonu ve sağlığını kaybetme, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan.

Sağlıklı Bir Hayat Yaşa

Alanında uzman Diyetisyen Merve İlker ile hayal ettiğin bedene kavuş, yaşam standartlarını yükselt.

Göktürk Diyetisyen Merve İlker Danışmanlık Hizmetleri

Bedeninizle barışmanızın vakti geldi! Göktürk Diyetisyen Merve İlker danışmanlığında kilo problemlerinizin altında yatan nedenleri öğrenin, sağlıklı beslenmeye ve bedeninizi dinlemeye başlayın! Ertelemeyin, korkmayın; kendinizi işin uzmanına emanet edin! Göktürk Diyetisyen Merve İlker randevu takviminde yerinizi ayırtın...

VIP Hizmetler - İhtiyacınıza Özel Sağlıklı Yaşam Çözümleri

Motivasyona mı ihtiyacınız var? Kilo verirken sıkılaşmak mı istiyorsunuz? Yeme isteğinize bir türlü dur diyemiyor musunuz? Psikolog, personal training, pilates, yoga, fit catering, diyetisyen konsültasyonu ile güzellik ve estetik uygulamalardan yararlanın, ihtiyacınıza yönelik çözümlerle yepyeni bir hayata adım atın!

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Aşırı Kilolarınız Sizi Mutsuz Mu Ediyor?

Diyetisyeninizle tanışın, sağlıklı yaşayın ve özgüveninizi tazeleyin!

Diyetisyen Merve İlker Kimdir?

Hayatınızın Kontrolü Sizde! Şimdi Sağlıklı Yaşama Zamanı!

Yanlış beslenme alışkanlıkları, göz ardı edilen kilo problemleri ve hareketsiz bir yaşam, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Sağlığınız sizin için önemliyse ilk adımı Göktürk Diyetisyen Merve İlker ile atın, hayatınızın dengesini kurun!

İlham Al, Harekete Geç!

Fazla Kiloların Seni Mutsuz Mu Ediyor?

Bölgesel yağlanmalar, fazla kilolar ve orantısız vücut görünümü artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kilo verme danışmanlığı ile hayalindeki vücuda hemen kavuşabilirsin.

Özgürce Yaşa!

Artık kendinden utanma, vücuduna iyi bak ve sağlıklı beslenmenin tadını çıkar!

Merve İlker Diyet ve Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı – Yeni Bir Hayata Bizimle Adım At!

Yıllardır veremediğiniz kilolar sizi üzüyor mu? Kendinizi beğenmiyor musunuz? Göktürk Diyetisyen Merve İlker ile tamamen kişiye özel beslenme programlarıyla değişime hemen başlayın!

Uluslararası yöntemler ve danışan memnuniyeti odaklı yaklaşımla ihtiyaçlarınıza yönelik beslenme danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Diyet yapmaktan keyif almanızı sağlarken sağlıklı bir şekilde sizleri zayıflatıyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı bir beden sandığınızdan zor değil! Siz de yeterli ve dengeli beslenerek özgüveninizi kazanabilirsiniz.

5
Yıllık Deneyim
10
Uzmanlık Alanı
1500
Mutlu Danışan
10
Makale

Diyetisyen Merve İlker İle İletişime Geç!

Diyetisyen Merve İlker Kimdir?

Diyetisyen Merve İlker Kimdir?

Göktürk Diyetisyen Merve İlker, Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezunudur.

Diyetisyen Merve İlker, eğitim sürecinde Hacettepe Tıp Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı. Ketojenik Diyet’in Epilepsi Üzerine Etkisi ve KKTC’deki Türk Futbol Fedarasyonu Hakemlerinin Beslenme Alışkanlıkları Ve Antropometrik Ölçümlerinin Saptanması konulu bilimsel çalışmaları hazırlamıştır. Türkiye’de sağlıklı beslenme ile ilgili birçok seminer, panel ve kongrelerde yer almıştır.

Göktürk Diyetisyen Merve İlker ilköğretim ve lise öğrencilerinin beslenme alışkanlıklarını ve vücut analizleri üzerine araştırmalar yapmıştır.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Diyetisyen Merve İlker, özel ve devlet hastanelerinde stajlarını tamamlamış, diyetisyen unvanını almıştır.

2015 yılında Balıkesir’de Merve Yanık Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezini kurarak danışmalık hizmeti verdi. Balıkesir belediyesinin düzenlemiş olduğu bir projede yer alarak çeşitli sağlıklı beslenme eğitimleri vermiştir. 2017 yılından itibaren İstanbul Avrupa yakasında Bakırköy /Yeşilköy ilçesinde Zen Estetik ve Güzellik Merkezinde danışmanlık hizmeti vermiştir.

Başta Göktürk olmak üzere tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı taleplerini karşılamaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Diyetisyen Merve İlker, sahip olduğu farklı uzmanlıklarla birlikte danışanlarının beslenme sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Diyetisyen Merve İlker, kilo verme ve kilo alma, kilo koruma, gebelik ve emziklilik döneminde beslenme, çocukluk ve adölesan döneminde beslenme, kurumsal beslenme, sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme alanlarında hizmet vermektedir.

Siz de sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız Diyetisyen Merve İlker ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları
Diyetisyen Merve İlker
Göktürk/İstanbul
Göktürk Merkez Mh. İstanbul Cd. Telekom Sk. No:1 Arcadium Life 1 Sitesi Bağımsız Blok Kat:2 Eyüp /İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Diyetisyen Merve İlker, başta Göktürk olmak üzere; Alibeyköy, Çırçır, Eyüp, Rami, Yeşilpınar ve merkez köyleri ile tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde danışanlarının bireysel beslenme danışmanlığı tedavi taleplerini karşılamaktadır. Göktürk Diyetisyen Merve İlker randevu talebinizi ileterek beslenme danışmanınızla görüşebilirsiniz.

Göktürk diyetisyen fiyatları; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, obezite, bebek beslenmesi, çocuk ve ergen beslenmesi, hamilelikte beslenme ve hastalıklarda beslenme danışmanlığı uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan analiz yöntemlerine, kişinin yaşına, başka uygulamalara gerek olup olmadığına, danışmanlığın süresi ve planına göre belirlenmektedir. Diyetisyen fiyatları ile ilgili bilgiyi diyetisyeninizin yapacağı teşhis ve danışmanlık planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Göktürk diyetisyen Merve İlker randevu işlemlerinizi tamamlayarak diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen Merve İlker’den randevu almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Telefon, whatsapp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak diyetisyen Merve İlker randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın sonunda bulunan randevu formunu doldurarak Göktürk Diyetisyen Merve İlker’e ulaşabilirsiniz.

Göktürk Diyetisyen Merve İlker klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği, hastalıklarda beslenme, yetişkinlerde beslenme, çocuklarda beslenme, ergenlerde beslenme, gebelik ve emziklikte beslenme alanlarında hizmet vermektedir. Göktürk diyetisyen Merve İlker randevu talebi oluşturarak hizmet alanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Diyetisyen Merve İlker Yorumları

Diyetisyen Merve İlker hakkında yapılan yorumları okuyarak, sen de aklındaki soruları uzmana sorabilir, yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.